Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
NOWE INFO

Każdy manager, którego zawodnik ma przerwę od startu na KSW około 6 miesięcy, może 3 miesiące po swojej walce, a 3 miesiące przed następną stoczyć walkę w jakiejś innej organizacji może to być Legacy, nwm nawet PLMMA xddd czy to będzie Cage Warriors czy GMC. To zależy. Wyjątkiem są mistrzowie, którzy mają kontrakt wyłącznościowy. Załóżmy teraz Fabiński będzie miał przerwę około 8-9 miesięcy, więc w międzyczasie stoczy walkę na Legacy. To samo może zrobić Aslambek Saidov, tocząc walkę np. na Cage Warriors. Wtedy zakładam, że te walki ich, odbywają się na jednej gali LIVE dla nas. Od teraz każdym naszym zawodnikiem KSW, interesuje się WSOF, Bellator, Rizin, a także UFC. Każdy może zawalczyć w tych organizacjach, jeżeli się one zgłoszą po nich= rezygnacja z KSW.
Gale odrębne jak już mówiłem odbędą się na osobnej gali live chat.mmarocks.pl i wtedy pojedynki UFC, Cage Warriors, Legacy odbędą się naraz.
Pozdrawiam, oferty proszę przesyłać na maila, facebooka
[email protected]
https://www.facebook.com/dawid.borek.3


Dogadamy warunki, rywala, organizację. POZDRAWIAM
Fajnie, że moje pomysły się przyjmują. Ale tak jak pisałem na mailu, UFC to przesada z racji kontraktów wyłącznościowych.
 
MOŻE ŹLE WYTŁUMACZYŁEM, JA PROPONUJE RYWALA I DOGADUJEMY SIĘ NA NIEGO.
 
Last edited:
Kamil Szymuszowski trailer przed KSW 45
- Nie ma już śladu po porażce z Saidovem, jestem pobudzony przed walką z Taylorem
- Taylor to dobry zawodnik, jednak mam plan na walkę jak go obnażyć
- Jestem jednym z najlepszych zawodników w tej dywizji, mogę walczyć z dosłownie każdym
- Mam nadzieje że damy dobrą walkę, jednak to ja wyjdę z tej walki zwycięsko, sorry Jesse, ale to ja wygram!

Marta Chojnoska tralier przed KSW 45
- Ciesze się że udało mi udanie wrócić do KSW, mam nadzieje że uda mi utrzymać zwycięską passę
- Fucz to ciekawa zawodniczka, ale wiem jakie ma słabe strony i wiem jak mam walczyć aby ją pokonać
 
@Droni a co jeśli podpiszę kontrakt na wyłączność z inną organizacją, wypadam z gry, czy będziesz mi organizował walki w tej organizacji?
 
@Droni a co jeśli podpiszę kontrakt na wyłączność z inną organizacją, wypadam z gry, czy będziesz mi organizował walki w tej organizacji?
Droni niedoczytał tego co napisałem. Nie podpisujesz wyłącznościowych kontraktów (może z biegiem czasu ulegnie to zmianie, ale raczej nie na tym etapie) tylko jednorazowe wyskoki.
I nikt nie zgłasza się, że chciałby walczyć dla innej organizacji, tylko my przygotowujemy oferty i przesyłamy managerom których zawodnicy długo oczekują na walki. Tym samym takie live'y będą odbywały się bardzo rzadko, to akurat logiczne i chyba jasne.
 
Droni niedoczytał tego co napisałem. Nie podpisujesz wyłącznościowych kontraktów (może z biegiem czasu ulegnie to zmianie, ale raczej nie na tym etapie) tylko jednorazowe wyskoki.
I nikt nie zgłasza się, że chciałby walczyć dla innej organizacji, tylko my przygotowujemy oferty i przesyłamy managerom których zawodnicy długo oczekują na walki. Tym samym takie live'y będą odbywały się bardzo rzadko, to akurat logiczne i chyba jasne.

Teraz jasne, ale Droni tak objaśnił, że nic nie było jasne. :D
 
jeżeli UFC się zgłosi po Twojego Borysa Mankowskiego, to tylko wówczas będzie kontrakt wyłącznościowy i z gry nie wypadasz
Ej, ej, przecież rozmawialiśmy o tym, że w najbliższej przyszłości kontrakty z UFC i innymi organizacjami, które chcą kontraktów na wyłączność nie będzie. To póki co jest bez sensu, skoro nawet KSW nie jesteś w stanie obsadzić graczami.
 
Ej, ej, przecież rozmawialiśmy o tym, że w najbliższej przyszłości kontrakty z UFC i innymi organizacjami, które chcą kontraktów na wyłączność nie będzie. To póki co jest bez sensu, skoro nawet KSW nie jesteś w stanie obsadzić graczami.

Tak się kończy bratanie z wrogiem. XD
 
Ej, ej, przecież rozmawialiśmy o tym, że w najbliższej przyszłości kontrakty z UFC i innymi organizacjami, które chcą kontraktów na wyłączność nie będzie. To póki co jest bez sensu, skoro nawet KSW nie jesteś w stanie obsadzić graczami.
nie sraj żarem. Spokojnie.
 
narazie oczywiście nie chce pozbywać się zawodników z KSW do UFC, ale z czasem, spokojnie, możliwe, że ktoś tam trafi. Spokojnie narazie KSW 45 tylko i wyłącznie.
 
zi-kowski-vs-teodorczuk.png

Pierwotnie to Damir Hadzovic miał zmierzyć się z Mateuszem Teodorczukiem. Kontuzja, a prawdopodobnie organizacja walki z Kurczewskim zabrała nam możliwość takiego pojedynku. W miejsce Bośniaka wskoczył jego rywal Marian Ziółkowski. Oboje mają świetne rekordy, zwycięzca zbliży się mocno do czołówki. Przegrany straci szansę wskoczenia do niej.
Ziółkowski vs. Teodorczuk
@Gaara
 
zi-kowski-vs-teodorczuk.png

Pierwotnie to Damir Hadzovic miał zmierzyć się z Mateuszem Teodorczukiem. Kontuzja, a prawdopodobnie organizacja walki z Kurczewskim zabrała nam możliwość takiego pojedynku. W miejsce Bośniaka wskoczył jego rywal Marian Ziółkowski. Oboje mają świetne rekordy, zwycięzca zbliży się mocno do czołówki. Przegrany straci szansę wskoczenia do niej.
Ziółkowski vs. Teodorczuk
@Gaara
marian juz sie szykuje i zamierza zrobic konkretny rozpierdol w klatce i odkuc sie po porazce z kozojebca
 
@FLOWRIDER @Droni

- 3 walka od góry to dla mnie spore wyróżnienie od federacji, za co jestem im wdzięczny - Wdzięczny to Ty bądź Kornikowi, bo to jemu zawdzięczasz awans.
- Tą walką udowodnię, że to była dobra decyzja z ich strony - Nie wątpię - łatwa wygrana i walka o tytuł.
- Krzysiek Klaczek jest w mistrzowskiej formie, pokazał jak ubić Kornika - Krzysiek tylko pożyczył pas Kornika, który odzyska
- Zamierzam zdeklasować Sowińskiego, UFC to był dla mnie cenny epizod - UFC też zamierzałeś podbić.
- "Polski McGregor" różni się od oryginalnego umiejętnościami - to tania podróbka z bazaru - Sowiński nikogo nie podrabia, sam tworzy swój styl. Jaki styl prezentuje Stasiak?
- Jak już mówiłem, nie szanuję zawodników jadących na wspomagaczach, jestem za czystym sportem - Kornik tak samo, wprowadźmy badanie.
- KSW45: Prawdziwy sportowiec vs oszust, xero, pozer - Odszczekasz te słowa odklepując rnc.
- Kornik czas najwyższy udzielić Ci lekcję życia - Dla Kornika jesteś jak kartówka z matmy - czysta formalność.
 
Damian Stasiak:
"Hoho, stylowy Korniku gdzie Twoje maniery, żeby to tak manager musiał odpowiadać za Ciebie? Zaszyłeś się i pewnie robisz w portki. Jaki mam styl? WŁASNY. Tak, to słowo, którego nie znasz kopiując Conora. Żal mi takich jak Ty."
 
Back
Top