Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
@Droni gdzie jest rozpiska KSW 45? Napisałbym typowanko

rozpiska.jpg
 
r-ewski-vs-bandel.png

Kolejne zestawienie na KSW 45 Polsko-Polskie. Kariera Różewskiego mocno idzie do góry, odwrotnie jest z karierą Marcina Bandla, po porażce z Michalskim, musi wrócić do gry, cy stać go na to w pojedynku z Różewskim?
Różewski vs. Bandel
@darosanok
 
r-a-ski-vs-zaj-c.png

Pierwszą walką na otwartym Polsacie będzie finał turnieju wagi średniej z KSW Extra 3. Adam Zając wypunktował Rafała Haratyka, czym trafił do finału. Droga Maćka Różańskiego była zupełnie inna. Prowadził z Riki Fukudą, gdy Japończyk mocno naruszył jego łuk brwiowy, kontuzja za bardzo zasłaniała mu widoczność. Krew ciekła do oczu, więc mimo przewagi, Japończyk skończył tą walkę, jednak po walce okazało się że kontuzja Fukudy okazała się poważniejsza i zastąpił go Różański.
Różański vs. Zając
@Spike
 
gamrot-vs-szulakowski.png

Nikt nie wie co dzieje się z Mateuszem Gamrotem, jeszcze nie dawno rozbijał Piraeva i Hadzovicia, teraz jest na skraju przepaści. Wygrana z Szulakowskim pozwoliła by na chwilę wrócić do lepszego myślenia, że coś więcej jeszcze w tym sporcie osiągnie. Szulakowski wraca na KSW po 2 wygranych w EFC
Gamrot vs. Szulakowski
@allan77
 
chojnoska-vs-fucz.png

Obie zaskoczyły. Chojnoska pokonała faworyzowaną Badurek, Fucz ograła Farię. Dzisiaj obie wiekowe panie staną przeciwko sobie w ringu. GALA W CZWARTEK O 21:00
Chojnoska vs Fucz
@YurikoReload
 
Mamed Khalidov o KSW46 : Jestem zażenowany. Zajebiście zażenowany tym że pojedynek największej gwiazdy KSW, najlepszego zawodnika wagi średniej poza UFC, czyli mnie oraz pioniera polskiego MMA i gościa którego mega szanuję za to co robił w UFC czyli Tomka, jest na tej gali jak Co-Main Event bo w walce wieczoru będą walczyć dwie spasione świnie. Na dodatek jedna z tych "gwiazd" to pseudocelebryta potrafią jedynie dźwigać ciężary i bić kijem baseballowym uchodźców. Parafrazując klasyk : KIM ONI KURWA SĄ ?! Powtarzam, jestem zażenowy, muszę poważnie się zastanowić nad swoją przyszłością w KSW jeśli ta sytuacja nie ulegnie zmianie, bo czuję się niedoceniany.
 
Mamed Khalidov o KSW46 : Jestem zażenowany. Zajebiście zażenowany tym że pojedynek największej gwiazdy KSW, najlepszego zawodnika wagi średniej poza UFC, czyli mnie oraz pioniera polskiego MMA i gościa którego mega szanuję za to co robił w UFC czyli Tomka, jest na tej gali jak Co-Main Event bo w walce wieczoru będą walczyć dwie spasione świnie. Na dodatek jedna z tych "gwiazd" to pseudocelebryta potrafią jedynie dźwigać ciężary i bić kijem baseballowym uchodźców. Parafrazując klasyk : KIM ONI KURWA SĄ ?! Powtarzam, jestem zażenowy, muszę poważnie się zastanowić nad swoją przyszłością w KSW jeśli ta sytuacja nie ulegnie zmianie, bo czuję się niedoceniany.
#StopHejt

Uważaj na Droniego bo Cie spotka taka kara jak nas ze spajkiem. Do tej pory odczuwamy jej skutki.
 
Mamed Khalidov o KSW46 : Jestem zażenowany. Zajebiście zażenowany tym że pojedynek największej gwiazdy KSW, najlepszego zawodnika wagi średniej poza UFC, czyli mnie oraz pioniera polskiego MMA i gościa którego mega szanuję za to co robił w UFC czyli Tomka, jest na tej gali jak Co-Main Event bo w walce wieczoru będą walczyć dwie spasione świnie. Na dodatek jedna z tych "gwiazd" to pseudocelebryta potrafią jedynie dźwigać ciężary i bić kijem baseballowym uchodźców. Parafrazując klasyk : KIM ONI KURWA SĄ ?! Powtarzam, jestem zażenowy, muszę poważnie się zastanowić nad swoją przyszłością w KSW jeśli ta sytuacja nie ulegnie zmianie, bo czuję się niedoceniany.

Mamed do UFC!
 
@allan77 zważam na promocję, Mamed przycichł w mediach a po za tym wygląda jak uchodźca.

Więc zdecydowałeś się promować freak fighty kosztem sportu ? Fuck this shit. Zacznij dbać o gwiazdy a nie pormocję, bo Mamed ma na stole oferty z Rizin, finansowo KSW nie podoła. ŻĄDAM MAIN EVENTU DLA MAMEDA !
 
@allan77 uważasz że walka Blagoia vs Pudzian jest nie sportowa? Jesteś w błędzie, człowieku bez perspektyw i ambicji. Kogo Ty kurwa pokonałes? Przymasuj troszkę i jeżeli chcesz być sportowcem to zmierz się ze mną, udowodnij że jesteś sportowcem bo po Twoich walkach można uważać że jesteś freakiem skoro ijesz się z emerytami.
 
@allan77 uważasz że walka Blagoia vs Pudzian jest nie sportowa? Jesteś w błędzie, człowieku bez perspektyw i ambicji. Kogo Ty kurwa pokonałes? Przymasuj troszkę i jeżeli chcesz być sportowcem to zmierz się ze mną, udowodnij że jesteś sportowcem bo po Twoich walkach można uważać że jesteś freakiem skoro ijesz się z emerytami.

Walczysz w ciężkiej, ja w średniej i jesteś taki kozak że chcesz się bić w wadze dla tłuściochów którzy ledwo się ruszają ? Spotkajmy się w półciężkiej i zabijam grubasa w 1 rundzie. Tak, uważam że ta walka nie jest sportowa, a już nie dorasta do pięt starciu Mameda z Drwalem, no chyba że main event będzie polegał na zawodach w spacerze farmera.
 
Michał Michalski w trailerze:

• Krzysztof Kułak? Prekursor tego sportu, wiekowy zawodnik, bardzo niebezpieczny mimo swojego wieku;
• Trenuję ciężko, teraz czas pokazać to w klatce;
• Walka o pas? Przyjdzie na to pora, na razie chcę ustabilizować swoją pozycję w organizacji;
• Rozpalę cały Torwar nokautując Krzyśka;
• Krzysiek, nasza walka będzie Twoją ostatnią!

@Droni będę tylko maksymalnie na połowie gali, zależy jak szybko będziesz ją przeprowadzał. :boss:
 
@allan77
Blagoi Ivanov jako mistrz nie przegrał żadnego pojedynku Mamed owszem.
Jego rywalem jest Mariusz Pudzianowski, który prawdopodobnie zawalczy po raz ostatni, dzięki niemu i mnie Mamed na co włożyć do garnka.
Jak się nie podoba, to proszę idź do UFC, idź i zarabiaj po 20k dolców za walkę, ale mówie Ci od razu rodziny z tego nie wyżywisz.
Po za tym to 1szy raz od dawna, kiedy Pudziao jest wyżej w rozpisce, tak to Ty byłeś w Main Eventach.
Pozdrawiam Martin Lewandowski
 
@allan77
Blagoi Ivanov jako mistrz nie przegrał żadnego pojedynku Mamed owszem.
Jego rywalem jest Mariusz Pudzianowski, który prawdopodobnie zawalczy po raz ostatni, dzięki niemu i mnie Mamed na co włożyć do garnka.
Jak się nie podoba, to proszę idź do UFC, idź i zarabiaj po 20k dolców za walkę, ale mówie Ci od razu rodziny z tego nie wyżywisz.
Po za tym to 1szy raz od dawna, kiedy Pudziao jest wyżej w rozpisce, tak to Ty byłeś w Main Eventach.
Pozdrawiam Martin Lewandowski

Byłem wyżej bo jestem lepszym zawodnikiem jakieś 8934759348769827 razy. Co z tego że Blagoi nie przegrał żadnej walki, to nie moja wina że ciężka jest tak słaba poza tym jest w KSW od czasów kiedy Ivanov mówił na księdza Zorro i skakał z dywanu na podłogę. Ostatnia walka Pudziana ? Kogo to interesuje, facet przegrywał nawet z Grahamem a teraz jest wyżej na rozpisce niż ja. #nikogo #skandal #Maybe #UFCNadchodzę #PieniądzeToNieWszystko
 
Walczysz w ciężkiej, ja w średniej i jesteś taki kozak że chcesz się bić w wadze dla tłuściochów którzy ledwo się ruszają ? Spotkajmy się w półciężkiej i zabijam grubasa w 1 rundzie. Tak, uważam że ta walka nie jest sportowa, a już nie dorasta do pięt starciu Mameda z Drwalem, no chyba że main event będzie polegał na zawodach w spacerze farmera.
Doskonale wiesz że do półciężkiej nie dam rady zbić tak szybko. Na walkę z Tobą mogę wnieść 100 kg. Jeżeli wygrasz swoją walkę z chęcią zniszcze Twój obraz i wyjedziesz z kraju jak uchodzca! Ja jestem na tak tej walce, wszystko zależy od Ciebie i @Droni Martina czy będzie widział w tym biznes leszczu ;-)
 
Doskonale wiesz że do półciężkiej nie dam rady zbić tak szybko. Na walkę z Tobą mogę wnieść 100 kg. Jeżeli wygrasz swoją walkę z chęcią zniszcze Twój obraz i wyjedziesz z kraju jak uchodzca! Ja jestem na tak tej walce, wszystko zależy od Ciebie i @Droni Martina czy będzie widział w tym biznes leszczu ;-)

Zadzwoń do Mauricza i widzimy się w 93, innej opcji nie ma. Co ja Kornik jestem ?
 
Byłem wyżej bo jestem lepszym zawodnikiem jakieś 8934759348769827 razy. Co z tego że Blagoi nie przegrał żadnej walki, to nie moja wina że ciężka jest tak słaba poza tym jest w KSW od czasów kiedy Ivanov mówił na księdza Zorro i skakał z dywanu na podłogę. Ostatnia walka Pudziana ? Kogo to interesuje, facet przegrywał nawet z Grahamem a teraz jest wyżej na rozpisce niż ja. #nikogo #skandal #Maybe #UFCNadchodzę #PieniądzeToNieWszystko

Przypominam, że dzięki Mariuszowi jesteś tu gdzie jesteś, inaczej dalej byś robił pod siebie w jakimś kaukazkim oceanarium. Mariusz prawdopodobnie zakończy karierę, trochę szacunku Mamed.
A co do Blagoi vs. Mamed, jako Catchweight do 100-105 kg, okej, zróbmy to!
 
Przypominam, że dzięki Mariuszowi jesteś tu gdzie jesteś, inaczej dalej byś robił pod siebie w jakimś kaukazkim oceanarium. Mariusz prawdopodobnie zakończy karierę, trochę szacunku Mamed.
A co do Blagoi vs. Mamed, jako Catchweight do 100-105 kg, okej, zróbmy to!

Nie, nie jestem dzieki Mariuszowi tutaj gdzie jestem, jestem tutaj dzięki swoim umiejętnościom i ludziom z Arrachionu, nadal podtrzymuję swoje zdanie, rządam Main Eventu, jeśli go nie dostanę to za kilka dni poinformuję co z tym fantem zrobię, nie zgodzę się na takie traktowanie względem największej gwiazdy federacji, jeśli będzie trzeba odejdę. Chociaż z drugiej strony co to za federacja jak zatrudnia Trybsona albo Annę Lewandowską... Z Blagoiem mogę zawalczyć max w catchweightcie do 97 kg.
 
Nie, nie jestem dzieki Mariuszowi tutaj gdzie jestem, jestem tutaj dzięki swoim umiejętnościom i ludziom z Arrachionu, nadal podtrzymuję swoje zdanie, rządam Main Eventu, jeśli go nie dostanę to za kilka dni poinformuję co z tym fantem zrobię, nie zgodzę się na takie traktowanie względem największej gwiazdy federacji, jeśli będzie trzeba odejdę. Chociaż z drugiej strony co to za federacja jak zatrudnia Trybsona albo Annę Lewandowską... Z Blagoiem mogę zawalczyć max w catchweightcie do 97 kg.

Proszę, droga wolna, ja nie dam Main Eventu Mamedowi z Drwalem. Cała Polska czeka na pojedynek Pudzilli z grubym Bułgarem.
Drwal i Chalidow są po porażkach, ja ich bardzo szanuję, ale musisz Mamed ustąpić (czytaj e-mail, leci oferta.)
 
szyma-ski-vs-zawadzki.png

Walka młodego pokolenia wagi lekkiej. Kreowany na gwiazdę KSW wcześniej Mateusz Zawadzki, po utracie kontraktu wygrał 2 walki na EFC, teraz na jego drodze staje kreowana gwiazda, tylko że aktualnie. Szymański zaskoczył wszystkich brutalnym nokaucie na Piraevie i pewnie kroczy do czołówki wagi lekkiej.
Szymański vs. Zawadzki
@Kolczu
 
Momemnto momento, że Drwal vs Mamed w co-main evencie ? Chyba, że na UFC w LV to jeszcze niech by było .
 
ku-ak-vs-michalski.png

Michał Michalski może nie jest jakoś młody, ale w tym pojedynku to akurat on będzie tym młodzieniaszkiem. Jego rywalem będzie prawdziwy gladiator. Weteran ringów i klatek KSW. Krzysztof Kułak odgraża się w mediach, że skoro Kiełek padł z hukiem, to Michalski po walce straci dziewictwo. GALA W CZWARTEK O 20:00
Kułak vs. Michalski
@Spike
 
narkun-vs-reljic.png

Ich trzeci pojedynek budzi ciągle emocje. Panowie mają sobie ciągle coś do udowodnienia. Który z nich zbliży się do walki o pas. Który z nich zbliży się do wielkich wyzwań, a który z hukiem wpadnie w otchłań Walusi itp. GALA W CZWARTEK O 20:00
NARKUN VS RELJIC
@Arlovski vs. @Halny
 
Back
Top