Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
@Droni - taktyka poszła
@lukasz4493 :
favela.jpg

Roger Gracie said:
Michał, jesteś dobry w parterze. Ale to moje królestwo. Przyszedłeś do półciężkiej - to także moje królestwo.
Będę dobrym królem, nie zabiję Cię. Ale muszę Cię ukarać. Szanowałem Cię, a Ty okazałeś mi brak szacunku, pakując się tam, gdzie rządzę ja.
 
BLAGOI DLA WP :
-śmieszą mnie te wszystkie wybryki i wywody Mameda. Kim on jest by mówić o mnie że jestem "kebabem", skoro sam bił się z emerytami.
-Mam zamiar pokonać Pudziana szybko, szanuje go jako sportowca, ale jest o klasę słabszym rywalem niż Karol Bedorf i niestety na pewno w tej dyscyplinie bardziej się nie rozwinie.
-Jak wygram z Pudzianem chce walczyć z kimś nowym. Powoli zabijam kilogramy i sądzę że dam radę zbić do 110kg do tej walki.
-Mam kontrakt na 3 walki, później zobaczymy jak będzie, jeżeli wszystkie walki wygram będę negocjował kontrakt z KSW na przynajmniej 200tys dolarów, albo spróbuję swoich sił w UFC nawet za mniejsze pieniądze. Muszę wybrać między marzeniami a dużymi pieniędzmi.
-Chcę walczyć jak najczęściej, mam nadzieję że @Droni Martin nie będzie mnie już tak pomijal, walka raz na 3 galę to zdecydowanie za mało, czuje się na siłach by walczyć dużo częściej.
 
BLAGOI DLA WP :
-śmieszą mnie te wszystkie wybryki i wywody Mameda. Kim on jest by mówić o mnie że jestem "kebabem", skoro sam bił się z emerytami.
-Mam zamiar pokonać Pudziana szybko, szanuje go jako sportowca, ale jest o klasę słabszym rywalem niż Karol Bedorf i niestety na pewno w tej dyscyplinie bardziej się nie rozwinie.
-Jak wygram z Pudzianem chce walczyć z kimś nowym. Powoli zabijam kilogramy i sądzę że dam radę zbić do 110kg do tej walki.
-Mam kontrakt na 3 walki, później zobaczymy jak będzie, jeżeli wszystkie walki wygram będę negocjował kontrakt z KSW na przynajmniej 200tys dolarów, albo spróbuję swoich sił w UFC nawet za mniejsze pieniądze. Muszę wybrać między marzeniami a dużymi pieniędzmi.
-Chcę walczyć jak najczęściej, mam nadzieję że @Droni Martin nie będzie mnie już tak pomijal, walka raz na 3 galę to zdecydowanie za mało, czuje się na siłach by walczyć dużo częściej.
Ja Ci dam UFC karwasz twarz Barabasz...
Walczysz dwa razy w roku na największych galach, mogę powiedzieć tylko, że jeżeli pokonasz Pudzianowskiego, będziesz mieć wielką walkę, wielki SUPERFIGHT i to na gali w Szkocji KSW 48.
 
Ja Ci dam UFC karwasz twarz Barabasz...
Walczysz dwa razy w roku na największych galach, mogę powiedzieć tylko, że jeżeli pokonasz Pudzianowskiego, będziesz mieć wielką walkę, wielki SUPERFIGHT i to na gali w Szkocji KSW 48.
3 walki w roku to minimum. A co do UFC to zobaczymy w przyszłości ;-) jak będziesz płacił i robił tak bym był zadowolony to będę w KSW jak nie to wiesz co. Ps na maila możesz mi napisać coś o tym superfightcie.
 
3 walki w roku to minimum. A co do UFC to zobaczymy w przyszłości ;-) jak będziesz płacił i robił tak bym był zadowolony to będę w KSW jak nie to wiesz co. Ps na maila możesz mi napisać coś o tym superfightcie.
NAPISAŁEM.
 
michal_materla_norbert_sawicki_650.jpg


Michał Materla dla WP.PL
" Jeżeli Gracie myśli że podda mnie w parterze niech myśli tak dalej, walka zaczyna się od stójki i tam się skończy przy pierwszej wymianie . Stawiajcie na mnie hajsy bo to będzie easy fight. Póżniej walka o tytuł i może jakieś superfighty :)"

@Droni doszła taktyka, bo tam miałem pomyłkę przy pierwszym meilu :)?
 
View attachment 2508

Michał Materla dla WP.PL
" Jeżeli Gracie myśli że podda mnie w parterze niech myśli tak dalej, walka zaczyna się od stójki i tam się skończy przy pierwszej wymianie . Stawiajcie na mnie hajsy bo to będzie easy fight. Póżniej walka o tytuł i może jakieś superfighty :)"

@Droni doszła taktyka, bo tam miałem pomyłkę przy pierwszym meilu :)?
doszła
 
MAIN EVENT:
205 lbs.: Michał Materla (201 lbs) VS Roger Gracie (205 lbs)
MAIN CARD:
170 lbs.: Kamil Szymuszowski (170 lbs) VS Jesse Taylor (170 lbs)
145 lbs.: Artur Sowiński (145 lbs) VS Damian Stasiak (144 lbs)
205 lbs.: Tomasz Narkun (205 lbs) VS Goran Reljic (205 lbs)
170 lbs.: Krzysztof Kułak (170 lbs) VS Michał Michalski (170 lbs)
155 lbs.: Roman Szymański (155 lbs) VS Mateusz Zawadzki (154 lbs)
Woman.: Marta Chojnoska (125 lbs) VS Anna Fucz (124 lbs)
155 lbs.: Mateusz Gamrot (155 lbs) VS Grzegorz Szulakowski (155 lbs)
185 lbs.: Maciej Różański (185 lbs) VS Adam Zając (185 lbs)
UNDERCARD:
170 lbs.: Emil Różewski (170 lbs) VS Marcin Bandel (173 lbs)
155 lbs.: Marian Ziółkowski (155 lbs) VS Mateusz Teodorczuk (155 lbs)
Woman.: Lena Tkhorevska (127 lbs) VS Izabela Badurek (134 lbs)

@darosanok - brak taktyki dla BANDLA
@mateusz19191010 - brak taktyki dla Lenki

IZABELA BADUREK mimo, że nie ma managiera ma w dupie zbijanie wagi i wypisuje głupoty na FB.
 
Widzę że dostałeś kieszonkowe, skoro nauczyłeś się gadać coś innego niż "doceniajcie mistrza plz :c" ;)
Bingo, jesteś jak Sherlock w krainie smrodu. Ci widocznie hajs nie wpływa skoro sprzedajesz pralkę ;-), wystarczy dawać lepsze walki panie kolego.
 
Bingo, jesteś jak Sherlock w krainie smrodu. Ci widocznie hajs nie wpływa skoro sprzedajesz pralkę ;-), wystarczy dawać lepsze walki panie kolego.
Popatrz jaki kontrakt mam na wejściu, potem zacznij szczekać yorku. ;) Poza tym, to nie ja mówiłem, że chodzi mi tylko i wyłącznie o hajs. Czyli wynika z tego, że skoro rzucę Ci piątaka, to będziesz tańczyć?
 
Popatrz jaki kontrakt mam na wejściu, potem zacznij szczekać yorku. ;) Poza tym, to nie ja mówiłem, że chodzi mi tylko i wyłącznie o hajs. Czyli wynika z tego, że skoro rzucę Ci piątaka, to będziesz tańczyć?

Aż Karol Celiński chciałby wrócić z emerytury by udupić tą Twoja legendarną siłę. Za piątka to Ty możesz jedynie kupić sobie lizaka.
 
MAIN EVENT:
205 lbs.: Michał Materla (201 lbs) VS Roger Gracie (205 lbs)
MAIN CARD:
170 lbs.: Kamil Szymuszowski (170 lbs) VS Jesse Taylor (170 lbs)
145 lbs.: Artur Sowiński (145 lbs) VS Damian Stasiak (144 lbs)
205 lbs.: Tomasz Narkun (205 lbs) VS Goran Reljic (205 lbs)
170 lbs.: Krzysztof Kułak (170 lbs) VS Michał Michalski (170 lbs)
155 lbs.: Roman Szymański (155 lbs) VS Mateusz Zawadzki (154 lbs)
Woman.: Marta Chojnoska (125 lbs) VS Anna Fucz (124 lbs)
155 lbs.: Mateusz Gamrot (155 lbs) VS Grzegorz Szulakowski (155 lbs)
185 lbs.: Maciej Różański (185 lbs) VS Adam Zając (185 lbs)
UNDERCARD:
170 lbs.: Emil Różewski (170 lbs) VS Marcin Bandel (173 lbs)
155 lbs.: Marian Ziółkowski (155 lbs) VS Mateusz Teodorczuk (155 lbs)
Woman.: Lena Tkhorevska (127 lbs) VS Izabela Badurek (134 lbs)

@darosanok - brak taktyki dla BANDLA
@mateusz19191010 - brak taktyki dla Lenki

IZABELA BADUREK mimo, że nie ma managiera ma w dupie zbijanie wagi i wypisuje głupoty na FB.
Lena podjadła pączków w tłusty czwartek, nie udało się tego zbić, dlatego lekko przekroczyła limit.
 
Aż Karol Celiński chciałby wrócić z emerytury by udupić tą Twoja legendarną siłę. Za piątka to Ty możesz jedynie kupić sobie lizaka.
Błachowicz vs. Celiński ? - na pewno by się sprzedało, pytanie czy Legendarna Polska Siła jest na to gotowa?
 
Aż Karol Celiński chciałby wrócić z emerytury by udupić tą Twoja legendarną siłę. Za piątka to Ty możesz jedynie kupić sobie lizaka.
Wracając do punktu wyjścia, kto tu "sprzedał godność"? Twoje argumenty się nie bronią, jednak serio jesteś tak głupi na jakiego wyglądasz. :rofl: A już chyba wszyscy myśleliśmy, że masz coś oprócz tłuszczu w tej nieproporcjonalnej do rozmiarów bębna główce. :lol:
 
Błachowicz vs. Celiński ? - na pewno by się sprzedało, pytanie czy Legendarna Polska Siła jest na to gotowa?
Jest, ale zmierzamy do walki z Veghem, o której już rozmawialiśmy. Nie zamierzam robić kroku w tył dla zawodnika z kiepską passą. Skoro chce takiej walki, niech wygra najpierw coś konkretnego.
 
Jest, ale zmierzamy do walki z Veghem, o której już rozmawialiśmy. Nie zamierzam robić kroku w tył dla zawodnika z kiepską passą. Skoro chce takiej walki, niech wygra najpierw coś konkretnego.
rozumiem, walka z Veghiem jest już zapisana na KSW 48, chyba że @darosanok ma inne plany.
 
Wracając do punktu wyjścia, kto tu "sprzedał godność"? Twoje argumenty się nie bronią, jednak serio jesteś tak głupi na jakiego wyglądasz. :rofl: A już chyba wszyscy myśleliśmy, że masz coś oprócz tłuszczu w tej nieproporcjonalnej do rozmiarów bębna główce. :lol:
Nie sprzedałem godności, tylko znam swoją wartość. Zauważ że ja tu jestem mistrzem, a Ty możesz w tej chwili tylko pomarzyć o takich walkach. Jesteś słaby a jedynie co masz do zaoferowania to wygadana gęba i tanie żarcik z otyłością.
 
jedynie co masz do zaoferowania to wygadana gęba i tanie żarcik z otyłością.
Po pierwsze, pragnę zauważyć, że to Ty sam zacząłeś mnie zaczepiać -> więc znowu wychodzi Twoja głupota, apropo tej "wygadanej gęby".
Po drugie, to nie żarciki, tylko realia. Teraz dokończ kebsa i skończ się błaźnić, bo kiedyś nawet w trash-talku byłeś lepszy. Regres kolego. :cool:
 
Po pierwsze, pragnę zauważyć, że to Ty sam zacząłeś mnie zaczepiać -> więc znowu wychodzi Twoja głupota, apropo tej "wygadanej gęby".
Po drugie, to nie żarciki, tylko realia. Teraz dokończ kebsa i skończ się błaźnić, bo kiedyś nawet w trash-talku byłeś lepszy. Regres kolego. :cool:

Błaźnisz się z tymi kebsami. Ale jak to mówią nie gadaj z idiota bo niedojrze sprowadzi Cie do swojego poziomu to jeszcze tam wygra dzięki swojemu doświadczeniu. Pozdro dla Ciebie. Jeszcze nasi zawodnicy kiedyś spotkają się w klatce by sobie coś udowodnić.
 
Back
Top