Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
KILKA OGŁOSZEŃ
KSW EXTRA 5
W turnieju wagi średniej zobaczymy pojedynki
Falcao vs. Fukuda
Bieńkowski vs Haratyk, chyba że @YurikoReload ma coś przeciwko
W turnieju wagi półśredniej
Jewtuszko vs. TBA
Sadollah vs. Amoussou @Rades
W turnieju wagi piórkowej
Wrzosek vs Backstrom
Shamaev vs. Georgas

+ MAIN EVENT - KONDRACIUK VS CARMONT

@JanuszWanZant to jest Twoja gala.
No nie powiem ladnie ladnie.
Kiedy to bedzie?
 
fardewjqheerqejqepznzfonoambkweygfcpooogkrbrdlmymyzylhnepvyfpdnrppcktspmmnabspnqofnggjaapycwyzdaxjbq
 
Mogę śmiało ogłosić. Karol Celiński wraca z emerytury i stoczy walkę na KSW 47. Prawdopodobnie jego rywalem będzie Michał Pasternak @FLOWRIDER
Celiński ma zamiar w następnej walce zniszczyć Błachowicza @Spike
@Sompa
 
Flowrider po ogłoszeniu walki Pasternak vs Celiński:
Ta walka pokaże naszą przyszłość z Michałem. Nasz kontrakt obowiązuje jeszcze jedną walkę, podczas gdy Michał wygra, a wierze, że tak się stanie, współpraca będzie kontynuowana. Zaś, gdy przegra - nasze drogi rozejdą się. Nie będę ukrywał, że naciski trenera Oknińskiego często nie są mi na rękę.
 
Flowrider po ogłoszeniu walki Pasternak vs Celiński:
Ta walka pokaże naszą przyszłość z Michałem. Nasz kontrakt obowiązuje jeszcze jedną walkę, podczas gdy Michał wygra, a wierze, że tak się stanie, współpraca będzie kontynuowana. Zaś, gdy przegra - nasze drogi rozejdą się. Nie będę ukrywał, że naciski trenera Oknińskiego często nie są mi na rękę.
hahaha :D
 
@Droni muszę zgłosić, że o 20 biorę udział w rozprawie sądowej o zniesławienie Kornika przez Stasiaka i jego managera @FLOWRIDER i nie dam rady być obecnym. Szykujemy jednocześnie wpierdol w klatce i w sądzie - tak zwane "DP".
 
@Droni muszę zgłosić, że o 20 biorę udział w rozprawie sądowej o zniesławienie Kornika przez Stasiaka i jego managera @FLOWRIDER i nie dam rady być obecnym. Szykujemy jednocześnie wpierdol w klatce i w sądzie - tak zwane "DP".

Co za łajzy najgorsze. Wolność słowa mendy! Skoro Kornik już myślami w sądzie, to niech przy okazji złoży wniosek o odszkodowanie, bo jego twarz dziś zostanie zmasakrowana. @Puczi
 
20ito4h.jpg

Goran Reljic przed KSW 45 (ten z prawej)

MMACOCKS: Goran jak się czujesz przed walką?
Goran: Bardzo dobrze, jestem w życiowej formie, mam nadzieję, że wyjdę z klatki po pierwszej rundzie, oczywiście z tarczą. (ŚMIECH)

MMACOCKS: To jest już trzecia walka z Tomkiem Narkunem. Znasz już tego przeciwnika, wiesz w czym może ci zagrozić. Wiesz jak możesz go pokonać?
Goran: Mam pewne plany, ale czy wyjdą to się okaże w klatce. Jak już wcześniej wspominałem chcę tę walkę wygrać jak najszybciej i przysiąść z włodarzami KSW, porozmawiać o mojej przyszłości w organizacji.

MMACOCKS: Co chciałbyś powiedzieć swojego przeciwnikowi?
Goran: Tomek szykuj się na ostrą jatkę!

MMACOCKS: Chwila dla ciebie.
Goran: Chciałbym podziękować wszystkim fanom, sponsorom, menedżerowi, KSW, że zorganizowało tę walkę i przede wszystkim mojemu świetnemu trenerowi Mirosławowi Gracie! Dzięki wielkie! Do zobaczenia na gali!
 
20ito4h.jpg

Goran Reljic przed KSW 45 (ten z prawej)

MMACOCKS: Goran jak się czujesz przed walką?
Goran: Bardzo dobrze, jestem w życiowej formie, mam nadzieję, że wyjdę z klatki po pierwszej rundzie, oczywiście z tarczą. (ŚMIECH)

MMACOCKS: To jest już druga walka z Tomkiem Narkunem. Znasz już tego przeciwnika, wiesz w czym może ci zagrozić. Wiesz jak możesz go pokonać?
Goran: Mam pewne plany, ale czy wyjdą to się okaże w klatce. Jak już wcześniej wspominałem chcę tę walkę wygrać jak najszybciej i przysiąść z włodarzami KSW, porozmawiać o mojej przyszłości w organizacji.

MMACOCKS: Co chciałbyś powiedzieć swojego przeciwnikowi?
Goran: Tomek szykuj się na ostrą jatkę!

MMACOCKS: Chwila dla ciebie.
Goran: Chciałbym podziękować wszystkim fanom, sponsorom, menedżerowi, KSW, że zorganizowało tę walkę i przede wszystkim mojemu świetnemu trenerowi Mirosławowi Gracie! Dzięki wielkie! Do zobaczenia na gali!

A nie trzecia walka z Narkunem?
 
Back
Top