Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
b-achowicz-vs-azarz.png

To na pewno nie będzie ultra łatwe zestawienie dla Janka Błachowicza. Popularny "John" zebrał ostatnio sporo ciosów na głowę, więc pada pytanie jak zareaguje jak wyłapie przysłowiową "bombę" od Marcina Łazarza. Czy Błachowicz wygra tą walkę i przyszykuje się do wielkich SuperFightów z jego udziałem?!
Błachowicz vs. Łazarz
@Spike
 
wallhead-vs-fabi-ski.png

Pojedynek gigantów wagi półśredniej. Jim Wallhead swego czasu był bardzo mocno promowany przez KSW, dostał świetnie płatne pojedynki z Mańkowskim i Saidovem, bo przegranym pojedynku na Wembley z Saidovem stracił dużo w mniemaniu właścicieli KSW. Jego nowy manager JŻuberek ostatnio nie udziela się w mediach czym ten rudy anglik traci na promocji. Bartosz Fabiński, a więc weteran UFC, debiutuje jutro w KSW. Jak spiszę się na tle szalenie niebezpiecznego Anglika?!
Wallhead vs. Fabiński
@JŻuberek vs. @mateusz19191010
 
stringer-vs-vegh.png

Kategoria półciężka ma się coraz lepiej. Dowodem na to jest starcie Hansa Stringera z Attilą Vegh. Stringer mimo tego, że trzykrotnie startował z pozycji Undergoga to 3 razy wychodził z tego zwycięsko wygrywając dwukrotnie z Narkunem i raz z Błachowiczem. Atilla Vegh ma plany odebrania pasa Holendrowi i na pewno zrobi wszystko aby tak się stało. Stringer zatrudnił nowego managera, który ma zamiar rozpocząć jego promocję w mediach.
Stringer vs. Vegh - KSW Light Heavyweight Title
@DamiannN vs. @darosanok
 
saidov-vs-urbina.png

Ciężko jest w tej chwili znaleźć odpowiedniego rywala dla Aslambka Saidova. Wyczyścił on praktycznie całą swoją dywizję, a jak wiemy niegarnie on się do SuperFIGHTU z Mamedem Chalidowem. Hector Urbina jest weteranem UFC z dobrą ostatnio passą. Saidov w razie wygranej musi się przygotować na porcję rewanżów z m.in. Wallheadem,Mankowskim, Szymuszowskim.
Saidov vs. Urbina
@mmag
 
saidov-vs-urbina.png

Ciężko jest w tej chwili znaleźć odpowiedniego rywala dla Aslambka Saidova. Wyczyścił on praktycznie całą swoją dywizję, a jak wiemy niegarnie on się do SuperFIGHTU z Mamedem Chalidowem. Hector Urbina jest weteranem UFC z dobrą ostatnio passą. Saidov w razie wygranej musi się przygotować na porcję rewanżów z m.in. Wallheadem,Mankowskim, Szymuszowskim.
Saidov vs. Urbina
@mmag

Pierwsze słyszę, że nie jestem chętny na superfight z Mamedem :)
 
klaczek-vs-azhiev.png

Wielki test marketingowy dla władz KSW. W walce wieczoru na gali PPV widzimy dwóch piórkowych. Ekscytujące starcie, niesamowite na rozpisce. Dwóch zawodników ciągle w młodym wieku. Czy Krzysztof Klaczek po raz kolejny udowodni, że jest najlepszym z niedocenianych zawodników.
Klaczek vs. Azhiev - KSW Featherweight Title
@mateusz19191010
 
Kamil Szymuszowski o swoim powrocie na gali KSW 45

- Wrócił do treningów po porażce z Saidovem, uważa że już nie ma sladu po tej porażce
- Będzie trenował w Gracie Barra Łódź
- Taylor to dobry zawodnik, całkiem podobny do Saidova, ale skoro potrafiłem obnażyć część braków Saidova mimo porażki z nim, to tym bardziej obnażę braki Taylora
- Liczy na walkę z dobrym rywalem, po wygranej z Taylorem

Marcin Prachnio o walce z Jayem Silvą, o walce z Materlą, oraz o swojej przyszłości

- będę przygotowywał się tam gdzie zawsze, czyli w Tatsujin Dojo, oprócz tego pare treningów z Golden Glory
- Silva jest jebaną dziwką, kurwa rozpierdole go w pięć sekund, będę w takiej formie że nie będzie po nim co zbierać #PrachnioNewChamp #Silvafuckingnigger
- Materla miał sporo farta, gdyż w pierwszej rundzie już go miałem, tylko zabrakło postawić kropkę nad i, i byłoby po nim
- Co do mojej przyszłości w KSW, to zobacze po walce z Silvą, jeśli go rozjebe, to chętnie bym zmierzył się z Janem Błachowiczem, podobno Błachowicz był mistrzem Muay Thai?, smieszne, on nie ma szans z moją stójką i moim ciosem, ale zobaczmy co z tego będzie
- Pozdrawiam moich fanów, a natomiast hejterzy i reszta jebanych frajerów może mnie pocałować w dupsko, jesteście nikim, bo tylko potraficie hejtować, pierdolone pedały :rofl::rofl::rofl:
 
Kamil Szymuszowski o swoim powrocie na gali KSW 45

- Wrócił do treningów po porażce z Saidovem, uważa że już nie ma sladu po tej porażce
- Będzie trenował w Gracie Barra Łódź
- Taylor to dobry zawodnik, całkiem podobny do Saidova, ale skoro potrafiłem obnażyć część braków Saidova mimo porażki z nim, to tym bardziej obnażę braki Taylora
- Liczy na walkę z dobrym rywalem, po wygranej z Taylorem

Marcin Prachnio o walce z Jayem Silvą, o walce z Materlą, oraz o swojej przyszłości

- będę przygotowywał się tam gdzie zawsze, czyli w Tatsujin Dojo, oprócz tego pare treningów z Golden Glory
- Silva jest jebaną dziwką, kurwa rozpierdole go w pięć sekund, będę w takiej formie że nie będzie po nim co zbierać #PrachnioNewChamp #Silvafuckingnigger
- Materla miał sporo farta, gdyż w pierwszej rundzie już go miałem, tylko zabrakło postawić kropkę nad i, i byłoby po nim
- Co do mojej przyszłości w KSW, to zobacze po walce z Silvą, jeśli go rozjebe, to chętnie bym zmierzył się z Janem Błachowiczem, podobno Błachowicz był mistrzem Muay Thai?, smieszne, on nie ma szans z moją stójką i moim ciosem, ale zobaczmy co z tego będzie
- Pozdrawiam moich fanów, a natomiast hejterzy i reszta jebanych frajerów może mnie pocałować w dupsko, jesteście nikim, bo tylko potraficie hejtować, pierdolone pedały :rofl::rofl::rofl:

HAHAHAHHAHA LEJE :D ciekawe co na to :D
@Spike
@DamiannN
@lukasz4493
 
Back
Top