Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Grubo Cię pocisnął, gdzie kwity na Droniego ja się pytam!
Nie ma wyjścia, przeprosiny na piśmie, albo wszystkie brudy i brudki ujrzą światło dziennie + dzwonię po wszechtrenera Mirka + zastanowię się czy moi zawodnicy zagoszczą jeszcze w cyrku. :boss:
 
Nie ma wyjścia, przeprosiny na piśmie, albo wszystkie brudy i brudki ujrzą światło dziennie + dzwonię po wszechtrenera Mirka + zastanowię się czy moi zawodnicy zagoszczą jeszcze w cyrku. :boss:

Zrób konkurencję dla KSW, płać sowicie a może przejdę moją bandą do Twojej organizacji. :friends:
 
TAKIEGO WAŁA JAK POLSKA CAŁA <3
Takiego Wałka Jak Polska !"Całka"! :P

Moi zawodnicy nie udzielają się przed walką, bo chcą chwili spokoju i koncentracji, Klaczek tak jak do ostatniej walki z Kornikiem przygotowuje się w ATT razem z Bekticiem, Millerem, Whitefordem oraz był na obozie w Tajlandii. Bartek Fabiński do walki również przygotowuje się w ATT, gdzie sparuje z takimi zawodnikami jak Robbie Lawler, Tyron Woodley, Hector Lombard.
 
kita-vs-ma-kowiak.png

Jedno z najlepszych zestawień w kategorii ciężkiej. Oboje są porażkach jeden po dotkliwej z Bedorfem, drugi po bolesnej z Ivanovem, bolesnej bo był o krok do zdobycia pasa. Skrzyżowały się drogi dwóch zawodników, jeden już bardzo doświadczony, drugi wchodzący w najwyższy level. Który z nich pójdzie dalej aleją gwiazd!
Kita vs. Maćkowiak
@Spike vs. @respect
 
Pff, zwycięstwa są, ale i też porażki, które pozbawiły szans o pasy.
To nadal nie zmienia faktu, że jestem najskuteczniejszy. Można być najlepszym nie mając jeszcze mistrza? Jak widać można. ;)

@Edit
A drugie miejsce jak się nie mylę @FLOWRIDER zajmuje, to może w przyszłości połączymy siły w jakiś sposób :boss:
 
To nadal nie zmienia faktu, że jestem najskuteczniejszy. Można być najlepszym nie mając jeszcze mistrza? Jak widać można. ;)

@Edit
A drugie miejsce jak się nie mylę @FLOWRIDER zajmuje, to może w przyszłości połączymy siły w jakiś sposób :boss:

Haha xD Dobra prowokacja, ja ciąglę w ciry zbieram, tylko Borys ostatnio wygrywa. Ale to się zmienia, I promise! :)
 
Ale z drugiej strony wspólnie mielibyśmy szansę obalić rządy dwulicowego KSW, wprowadzić trzecią najlepszą organizację na świecie PLMMA i uczynić ten kraj krainą miodem i płynącą. Przemyśl to.
 
Back
Top