Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Ogólnie przydało by się zebrać i wrzucać wszystkie gale w jedno miejsce bo szczerze nie wiem co się dzieje w organizacji na tę chwilę. Jakieś Fiodory, Laszleje :D
zrobie taki temat, beda wszystkie gale z wynikami.
 
zrobie taki temat, beda wszystkie gale z wynikami.
I dobrze. Kolejna drobna sugestia, żebyś przy każdej grafice z galami dopisywał datę lub chociaż rok. Podejrzewam, że jest tu więcej osób które nie wiedzą nawet w którym roku mamy KSW 41 :crazy:

odpowiedziane.
Zwrot poszedł. Ustalmy od razu to wszystko, zamiast przeciągać na jakiś czas.
 
Pudzian po wygranej nad Grahamem.
Psy szczekają a karawana jedzie dalej. Tyle mam do powiedzenia dla hejterów.
Dziękuję wszystkim fanom za wsparcie.
Jak widzicie stary człowiek i może. Cieszę się, że trzymam formę mimo upływu lat.
Następny rywal to póki co tajemnica, ale to będzie duże wyzwanie.
Powolutku trening po treningu uczę się nowych rzeczy, więc logiczne że chcę się bić z coraz lepszymi.
Jednak niestety nie oszukam czasu i niedługo zakończę zabawę ze sportem zawodowym.
 
YQaNpx.png

Pierwszym pojedynkiem gali na Wembley będzie starcie Polska vs USA. Oboje bardzo udanie zadebiutowali w KSW, Róża odprawił z kwitkiem Zawadę, a Wisniewski Moksa, Zwycięzca dołączy do czołówki kategorii półśredniej, przegrany położy się w trudnej sytuacji.
 
Gośćmi Mateusza Borka w magazynie sportów walki "Puncher" byli Jan Błachowicz oraz Ariane Lipski (wspólnie z tłumaczem). Ponadto na wizji odbyła się krótka rozmowa telefoniczna z managerem obu zawodników:

Jan Błachowicz
• Nie negocjowaliśmy walki o pas. Wracając do KSW, dostaliśmy title shota z miejsca;
• W UFC poślizgnęła mu się noga, ale nie ma nikomu za złe - cieszy się, że tam był, walczył dla nich, postara się ponownie tam wrócić za jakiś czas;
• Mimo porażek w UFC uważa, że jest o półkę wyżej niż większość półciężkich w KSW;
• Według niego "jego" pas dzierży aktualnie nieodpowiednia osoba - uważa Stringera za dobrego zawodnika, aczkolwiek myśli że w samym KSW są lepsi;
• Do swojej walki będzie przygotowywał się w Warszawie;
• Powymieniał uprzejmości z Attilą Veghem na facebooku - w następnym kroku chciałby powymieniać z nim ciosy w klatce;

Ariane Lipski
• Wiąże przyszłość z KSW;
• Do najbliższej walki będzie przygotowywać się w Polsce, z Joanną Jędrzejczyk;
• Przyjedzie też Marcin Różalski, wspólnie będą pracowali nad stójką;
• Uczy się języka polskiego, uważa ten język za trudny i twierdzi, że jeszcze długo będzie toczyć z nim walkę;
• Są wstępne plany aby zamieszkać w Europie, najlepiej w Polsce, ale na razie nie chce nic powiedzieć, bo to tylko luźno rzucona propozycja;
• Uważa Lenę za solidną przeciwniczkę, ale widzi jej mnóstwo braków, obnaży wszystkie podczas walki;
• Na KSW 41 w jej narożniku stanie Aśka Jędrzejczyk, Marcin Różalski i jej manager;

Spike
• Michał Kita powoli będzie myślał o zakończeniu kariery, ma już trochę lat na karku i dość bogatą karierę zawodniczą;
• Ivanov to dobry zawodnik, daliśmy wyrównaną walkę, to nie czas na rewanż, ale będziemy chcieli ponownie zmierzyć się z zawodnikiem z Bułgarii;
• Maciek Różański zmienił plany po walce wieczoru na minionej gali, jeśli wygra jeszcze kilka walk będzie chciał zmierzyć się z Khalidovem;


@Droni , dziś późnym wieczorem (lub jutro po południu) wyślę Ci schemat tych wynagrodzeń, stwierdziłem, że rozpiszę to jak najdokładniej się da, a wszystko sam posumujesz i podstawisz pod konkretne nazwiska. A plakaty zrobię jakoś na weekend, bo w czwartek piszę teorię z egzaminu zawodowego i wcześniej nie dam rady nic zrobić. :beer:
 
Rp0713.png

Dwóch weteranów UFC w klatce KSW zmierzy się już na KSW 41 w sobotę. Sadollah dobrze spisał się w debiucie z oficjalnym pretendentem Kamilem Szymuszowskim. Teraz stanie naprzeciwko wciąż głodnego Wilka.
Pawlak vs. Sadollah KSW 41 !
 
NwO9jh.png

Wielki debiut obu zawodników FEN, w dodatku Bomba był też zawodnikiem UFC. Oboje walczą na gali poza granicami kraju, bez wątpienia jedno z najciekawszych zestawień sportowo w kategorii półśredniej.
Bandel vs. Michalski !
@darosanok vs. @Spike
 
5638a89c368ba1_50393153.jpg

Michał Materla dla WP.PL
" Sytuacja w 84 zaczyna być dla mnie dość problematyczna, nie chcę po raz kolejny walczyć z takim zawodnikami jak Jay Silva, Tomasz Drwal czy Aziz i ciągnąć w kółko tą monotonię rewanżów a potem walką o pas z Mamedem. Wstępnie rozmawiałem z właścicielami organizacji i chcę przejść do kategorii -93 kg i tam zacząć nowy rozdział w swojej karierze. Obecnie na roztrenowaniu ważę koło 103 kg i przy wadze 90-93 kg myślę że nie stracę na żadnej ze swoich mocnych stron. Teraz piłeczka jest po stronie Martina i Maćka "

@Droni
 
5638a89c368ba1_50393153.jpg

Michał Materla dla WP.PL
" Sytuacja w 84 zaczyna być dla mnie dość problematyczna, nie chcę po raz kolejny walczyć z takim zawodnikami jak Jay Silva, Tomasz Drwal czy Aziz i ciągnąć w kółko tą monotonię rewanżów a potem walką o pas z Mamedem. Wstępnie rozmawiałem z właścicielami organizacji i chcę przejść do kategorii -93 kg i tam zacząć nowy rozdział w swojej karierze. Obecnie na roztrenowaniu ważę koło 103 kg i przy wadze 90-93 kg myślę że nie stracę na żadnej ze swoich mocnych stron. Teraz piłeczka jest po stronie Martina i Maćka "

@Droni
Tak zgodzę się na to :).
 
5638a89c368ba1_50393153.jpg

Michał Materla dla WP.PL
" Sytuacja w 84 zaczyna być dla mnie dość problematyczna, nie chcę po raz kolejny walczyć z takim zawodnikami jak Jay Silva, Tomasz Drwal czy Aziz i ciągnąć w kółko tą monotonię rewanżów a potem walką o pas z Mamedem. Wstępnie rozmawiałem z właścicielami organizacji i chcę przejść do kategorii -93 kg i tam zacząć nowy rozdział w swojej karierze. Obecnie na roztrenowaniu ważę koło 103 kg i przy wadze 90-93 kg myślę że nie stracę na żadnej ze swoich mocnych stron. Teraz piłeczka jest po stronie Martina i Maćka "

@Droni

Konkrecik :)
 
5638a89c368ba1_50393153.jpg

Michał Materla dla WP.PL
" Sytuacja w 84 zaczyna być dla mnie dość problematyczna, nie chcę po raz kolejny walczyć z takim zawodnikami jak Jay Silva, Tomasz Drwal czy Aziz i ciągnąć w kółko tą monotonię rewanżów a potem walką o pas z Mamedem. Wstępnie rozmawiałem z właścicielami organizacji i chcę przejść do kategorii -93 kg i tam zacząć nowy rozdział w swojej karierze. Obecnie na roztrenowaniu ważę koło 103 kg i przy wadze 90-93 kg myślę że nie stracę na żadnej ze swoich mocnych stron. Teraz piłeczka jest po stronie Martina i Maćka "

@Droni

Super decyzja!
 
Mogę zdradzić, że od przyszłego tygodnia, a może weekendu powinien funkcjonować system płac.
 
Od kiedy będzie system płacowy, będę rozmawiał z każdym managerem o jego zarobkach. Zarobki po uzgodnieniu będą wyświetlane i podawane co każdą galę. Zadowolenie u kogoś występuje? :D

Za pomoc serdecznie dziękuje @Spike
 
@Droni Co prawda Adrian inaczej wyobrażał sobie spotkanie z Gamerem, bo to miała być jego walka o tytuł, ale mój zawodnik nie unika wyzwań i zwolni Mateusza z kontraktu !
 
Marcin Prachnio na Twitterze
"Słyszałem że Materla idzie do kategorii półciężkiej, chętnie bym go przywitał w nowej kategorii, pokaże mu siłę moich pięści, zresztą @Droni co z moim debiutem?, kiedy w końcu zadebiutuje, dlaczego taki dobry i efektowny zawodnik jak ja, ma czekać na swoją szansę?"

Muszę się trochę pospinać , to silniejsze od mnie :D
 
5638a89c368ba1_50393153.jpg

Michał Materla dla WP.PL
" Sytuacja w 84 zaczyna być dla mnie dość problematyczna, nie chcę po raz kolejny walczyć z takim zawodnikami jak Jay Silva, Tomasz Drwal czy Aziz i ciągnąć w kółko tą monotonię rewanżów a potem walką o pas z Mamedem. Wstępnie rozmawiałem z właścicielami organizacji i chcę przejść do kategorii -93 kg i tam zacząć nowy rozdział w swojej karierze. Obecnie na roztrenowaniu ważę koło 103 kg i przy wadze 90-93 kg myślę że nie stracę na żadnej ze swoich mocnych stron. Teraz piłeczka jest po stronie Martina i Maćka "

@Droni

Mamed o decyzji przyjaciela: Uważam że podjął bardzo dobrą decyzję dla rozwoju swojej kariery, a przede wszystkim cieszy mnie fakt że będziemy szli oddzielnymi drogami w KSW. Chociaż... może jak wyczyścimy swoje dywizje w KSW to walka o 2 pasy? Nie no, żartuję, wystarczy tych rewanży, wszystkiego dobrego Michał. War Cipao !
 
5638a89c368ba1_50393153.jpg

Michał Materla dla WP.PL
" Sytuacja w 84 zaczyna być dla mnie dość problematyczna, nie chcę po raz kolejny walczyć z takim zawodnikami jak Jay Silva, Tomasz Drwal czy Aziz i ciągnąć w kółko tą monotonię rewanżów a potem walką o pas z Mamedem. Wstępnie rozmawiałem z właścicielami organizacji i chcę przejść do kategorii -93 kg i tam zacząć nowy rozdział w swojej karierze. Obecnie na roztrenowaniu ważę koło 103 kg i przy wadze 90-93 kg myślę że nie stracę na żadnej ze swoich mocnych stron. Teraz piłeczka jest po stronie Martina i Maćka "

@Droni

Jay Silva :
HAHAHA Pamiętasz naszą 2 walkę ? Pamiętasz ? Z resztą jak masz pamiętać jak poszedłeś ładnie spać :( Każdy wie ze wygrałem z tobą 2 z 3 walk ! Uciekasz do wyższej kategorii bo boisz się kolejnego starcia z prawdziwym mistrzem . Wiesz co masz dużo wspólnego ze swoim kolegą Mamedem . Obaj skończycie tak samo- leżąc w klatce po ciężkim nokaucie a to maja ręka będzie w gorze ! Nie dam się oszukać przez sędziów . Znokautuje was obu .
Martin ( @Droni ) jestem gotowy na każdego !!
 
Last edited:
Kilka Newsów:
Sobota 18:00 chat.mmarocks.pl - KSW 41 Wembley Arena proszę już o wysyłanie taktyk, rozpiska istnieje w temacie - http://cohones.mmarocks.pl/threads/taktyka-forumowa-gra-mma-ksw.26935/ (jeden błąd, BANDEL walczy z MICHALSKIM)
Gala KSW 42 w Poznaniu odbędzie się w zależności, kiedy będą grać nasi ręczni, wstępny termin to piątek 22 stycznia, 21:00
Gala KSW Extra 3, której rozpiska niedługo będzie dodana, odbędzie się jakoś w środku tygodnia po KSW 42, a przed KSW 43, uzgodnimy termin
KSW 43 wstępny termin to 29 stycznia - piątek 21:00, ale wszystko zależy od naszych piłkarzy :)
Rewanż: Pudzianowski vs. Thompson III - praktycznie dogadany.
+ Mamed Chalidow vs. Jay Silva o pas @allan77 vs. @DamiannN
+ Debiut Materli w 93 kg.
+ Bedorf vs. Ivanov II
+ Debiut Janikowskiego w MMA

Grafika na KSW 42 jest już przygotowana :)
 
Last edited:
g5AOhy.png

Pierwszy w historii pojedynek płci pięknej w naszej grze. Zestawienie, które już na KSW 33 miało dojść do skutku. Obie panie mają sobie dużo do udowodnienia i długo zwlekane było, aby w końcu znowu je zestawić.
Lubońska vs. Porczyk
@allan77
 
YrN8lu.png

W Polsce Kamil Waluś często jest wyśmiewany, a to przez to, że jest spasiony jak świnia, a to przez to, że nie ma w ogóle umiejętności, a jak co do czego przyszło, to ma rekord lepszy od swojego rywala i wielu, wielu innych zawodników w KSW. Wprawdzie zrobiony trochę na "ogórach", ale gdy Walusiowi udałoby się pokonać Komara, byłby już bardzo blisko wielkiego dla niego pojedynku
@damianancelotti
 
Zawodnicy, których nie ma już w KSW po gali 40:

Peter Graham, @JanuszWanZant możesz dobrać kogoś sobie./ KONIEC KARIERY AUSTRALIJCZYKA
Sokoudjou @gLt - możesz dobrać kogoś innego
Melvin Manhoef @baju - możesz kogoś innego/ KONIEC KARIERY HOLENDRA
 
Back
Top