Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
zawodnicy.png


Zapraszam do wzięcia dodatkowych zawodników, tych managerów, którym brakuje, zresztą liczę też na Nowe twarze w grze+

Ci, którzy zawalczyli już 3 walki w KSW od kiedy jest forumowa gra, w sensie np. załóżmy Shamaev walczy 3 walki, to ma prawo do renegocjacji kontraktu :)
 
Tylko przypominam że mój zawodnik wypadnie z walki jeżeli nie dostanie minimum 35tys. Chodzi o Blagoia oczywiście. Zacznijcie doceniać mistrzów, Bedorf o wiele za dużo zarabia.
 
Tylko przypominam że mój zawodnik wypadnie z walki jeżeli nie dostanie minimum 35tys. Chodzi o Blagoia oczywiście. Zacznijcie doceniać mistrzów, Bedorf o wiele za dużo zarabia.
po walce z Karolem zaczniemy negocjowac kontrakt, obiecuje, że jeżeli pokona Bedorfa będzie zarabiać te 35 tysięcy dolarow :)
 
po walce z Karolem zaczniemy negocjowac kontrakt, obiecuje, że jeżeli pokona Bedorfa będzie zarabiać te 35 tysięcy dolarow :)
Wtedy mój zawodnik będzie chciał sporo więcej. Skoro pokona dwa razy zawodnika który zarabia 2x tyle.
 
Wtedy mój zawodnik będzie chciał sporo więcej. Skoro pokona dwa razy zawodnika który zarabia 2x tyle.
Blagoi tutaj przychodził jako nikt, udało mu się wygrać, obronić tytuł, dzięki nam zdobył popularnośc, jego zarobki na pewno wzrosną, ale bez przesady, żeby zarabiał tyle ile życzy sobie jego manager!!! nie będę rzucał forsą jak gównem.
 
Blagoi tutaj przychodził jako nikt, udało mu się wygrać, obronić tytuł, dzięki nam zdobył popularnośc, jego zarobki na pewno wzrosną, ale bez przesady, żeby zarabiał tyle ile życzy sobie jego manager!!! nie będę rzucał forsą jak gównem.

Osobiście proszę by mój zawodnik jako wasz mistrz został doceniony. Blagoi w Polsce jest coraz bardziej popularny oraz jest aktywny w mediach. Z walki na walkę jego wartość rynkowa wzrasta.

Ps. Radomski już nie jest mój ;-)
 
Osobiście proszę by mój zawodnik jako wasz mistrz został doceniony. Blagoi w Polsce jest coraz bardziej popularny oraz jest aktywny w mediach. Z walki na walkę jego wartość rynkowa wzrasta.

Ps. Radomski już nie jest mój ;-)
zostanie jak najbardziej po KSW 43 przejdziemy do rozmów, w których każda ze stron będzie zadowolona ! :)
 
zawodnicy.png


Zapraszam do wzięcia dodatkowych zawodników, tych managerów, którym brakuje, zresztą liczę też na Nowe twarze w grze+

Ci, którzy zawalczyli już 3 walki w KSW od kiedy jest forumowa gra, w sensie np. załóżmy Shamaev walczy 3 walki, to ma prawo do renegocjacji kontraktu :)
Alberta Odzimkowskiego to ja obserwowałem na galach efc.
 
@Droni

Borys żąda więcej, 40 tyś przynajmniej, tyle już walk stoczył, że mu się należy.

Sajewski ze Stasiakiem po swoich debiutach zaczną negocjować kontrakty, bo poniżej 10tyś to mniej niż obecnie w UFC.

Iza Badurek z przeszłością w UFC zarabia mniej niż drewno Lubońska, a na równi co Porczyk.. bez jaj.. zresztą 60,8 no serio? Kipny. - Oficjalne stanowisko managera Flowirdera.
 
@Droni

Borys żąda więcej, 40 tyś przynajmniej, tyle już walk stoczył, że mu się należy.

Sajewski ze Stasiakiem po swoich debiutach zaczną negocjować kontrakty, bo poniżej 10tyś to mniej niż obecnie w UFC.

Iza Badurek z przeszłością w UFC zarabia mniej niż drewno Lubońska, a na równi co Porczyk.. bez jaj.. zresztą 60,8 no serio? Kipny. - Oficjalne stanowisko managera Flowirdera.
Badurek pfff, a ona chociaż przygotowuję się do walki czy stroi fochy?
 
Chyba muszę coś wyjaśnić, bo to ja tworzyłem system (czy tam zapiski kontraktowe dotyczące wynagrodzenia - jak wolicie) według którego rozdawane są wynagrodzenia. Nie będę tutaj się rozpisywał szczegółowo, ale tak w skrócie mówiąc, w KSW nie liczy się to czy ktoś przegrał debiut w UFC i wyleciał z organizacji czy wcześniej wygrywał w Bellatorze czy WSOF. Bierzemy pod uwagę tylko staż w KSW.
Fakt faktem, reguły można naginać, ale chyba nie potrafię wyobrazić sobie sytuacji w której to zawodnik dyktuje warunki, zwłaszcza w takiej organizacji jak KSW. :lol:
A sama podstawa w organizacji wynosi tyle co zarabiają aktualnie trzy panie, bo Droni chciał, aby to było realistyczne... więc przeliczcie sobie tą podstawę na złotówki. ;)
 
@Droni

Borys żąda więcej, 40 tyś przynajmniej, tyle już walk stoczył, że mu się należy.

Sajewski ze Stasiakiem po swoich debiutach zaczną negocjować kontrakty, bo poniżej 10tyś to mniej niż obecnie w UFC.

Iza Badurek z przeszłością w UFC zarabia mniej niż drewno Lubońska, a na równi co Porczyk.. bez jaj.. zresztą 60,8 no serio? Kipny. - Oficjalne stanowisko managera Flowirdera.

IIza Badurek niech lepiej nie wspomina o przeszłości w UFC, albo o PLMMA xdddd
 
wysłałem już tego e-maila z tym mógłbyś znaleźć, bo ja bede mogl odpisac dopiero za godizne.
Właśnie sęk w tym, że poszedł do kosza gdzieś wśród tego całego spamu i starej korespondencji. Ale spoko, nie śpieszy mi się. Najwyżej zabiorę się za nie jakoś w weekend.
 
5KYels.png

Do tej walki podobnie jak Lubońska vs. Porczyk miało dojść już na KSW 33 w 2015 roku, historia tak zaplanowała bieg wydarzeń, że spotykają się 2 lata później i są o 2 lata starsi. Azizowi pękła już 40-tka, Drwal też do młodzieniaszków już nie należy, bez wątpienia czekają nas ciężkie grzmoty.
Karaoglu vs. Drwal
@Gaara vs. @Assocati

Karaoglu będzie szybciej klepał niż turek w budce z kebabami.
 
EWE2dv.png

Zestawienie, którego nie powstydziłaby się żadna organizacja na świecie, chyba najciekawsze sportowo starcie jakie można sobie wyobrazić w kategorii półciężkiej. Janek Błachowicz wrócił do KSW po nieudanej przygodzie w UFC, spróbuje udowodnić swoją klasę w klatce najlepszej organizacji świata.
Stringer vs. Błachowicz
@Spike
 
JahCGM.png

Bez wątpienia winning-streak Kamila Szymuszowskiego budzi respekt, Szymek miał świetną passę już poza KSW, ale i już w największej organizacji wygrał 4 walki. Aslambek Saidov odzyskał pas pokonując po bliskiej walce Borysa Mańkowskiego, a następnie podważył szczęke Jima Wallheada. Szykuje się wielkie starcie.
Saidov vs. Szymuszowski
@mmag vs. @YurikoReload
 
Back
Top