Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Lubońska : Już dawno puściłam w niepamięć porażkę z Lipskim, teraz muszę po prostu przejechać się po pani Porczyk, nie ma innej opcji, jeśli przegram tą walkę to poważnie rozważę zakończenie kariery. Ale to się nie wydarzy, bo w trakcie tego starcia będę jak Tommy Lee Jones w "Ściganym" ! Nie dam jej żadnych szans i odeślę z powrotem do fitnessu !
 
Mozna wolnych zawodnikow ? Moze sobie kogos dobiorę :)
Materla na KSW 43 zawalczy z Marcinem Prachnio, brak wolnych zawodników wyższej klasy a Prachnio dużo szczeka, zobaczymy czy nie jest jak ptak, któremu skrzydeł brak, chyba że Cipek naprawdę nie chce z nim walczyć..
12544227_1042581959125198_439383913_o.jpg
 
Materla na KSW 43 zawalczy z Marcinem Prachnio, brak wolnych zawodników wyższej klasy a Prachnio dużo szczeka, zobaczymy czy nie jest jak ptak, któremu skrzydeł brak, chyba że Cipek naprawdę nie chce z nim walczyć..
12544227_1042581959125198_439383913_o.jpg
Zawsze jest solidny Celiński :-P on bierze każda walkę.
 
Zawsze jest solidny Celiński :-P on bierze każda walkę.
solidny Celiński bije się akurat z Rogerem Gracie i coś mi tu słycha, że jak będzie dużo wyzywał, to w razie zwycięstwa dostanie dużą walkę :D
 
Federacja KSW wkroczyła w taki etap, że w 2018 roku w KSW będziemy mogli zobaczyć super extra fighty. Możliwe, że gwiazdy wagi średniej będą mierzyć się z gwiazdami półciężkiej lub półsredniej i np. lekkiej z piórkową. Ciągle myślimy o zestawieniu takich extra-fightów. Oczywiście bez przesady, ale rok 2018 będzie absolutnie przełomowy dla federacji KSW!.
 
Federacja KSW wkroczyła w taki etap, że w 2018 roku w KSW będziemy mogli zobaczyć super extra fighty. Możliwe, że gwiazdy wagi średniej będą mierzyć się z gwiazdami półciężkiej lub półsredniej i np. lekkiej z piórkową. Ciągle myślimy o zestawieniu takich extra-fightów. Oczywiście bez przesady, ale rok 2018 będzie absolutnie przełomowy dla federacji KSW!.
Czyli jedno jest pewne, czekamy na wynik walki Ivanova i Hansa.
 
Czyli jedno jest pewne, czekamy na wynik walki Ivanova i Hansa.

nic nie wiem, nic nie wiem :D, jeszcze dzisiaj podam rozpiskę na rok 2018, mogę zdradzić, że po sukcesie jaki był na PGE Arenie, wbijemy się na największy obiekt w POLSCE, będzie to pożegnalny event dla Mariusza "Maria" Pudzianowskiego.
 
2018!!!

20 stycznia - Atlas Arena - Łódź - KSW 44 - PPV
3 marca - Torwar - Warszawa - KSW 45 - POLSAT
21 kwietnia - KSW EXTRA 4 - Hala MOSIR - Zielona Góra - POLSAT SPORT
23 czerwca - PGE Narodowy - Warszawa - Stadion - KSW 46 - PPV
20 sierpnia - Ergo Arena - Gdańsk - KSW 47 - PPV
29 września - The SSE Hydro - Glasgow - KSW 48 - PPV
10 listopad - Hala Stulecia - Wrocław - KSW 49 - POLSAT
15 grudzień - Tauron Arena - Kraków - KSW 50 - PPV
 
Menadżer Michała Materli (waga półciężka) i Łukasza Chlewickiego(mistrz wagi lekkiej) o sprawach bieżących:
michal_materla_headshot.jpg


- Potwierdził walkę w 93 a więc szykujemy się na starcia w kategorii półciężkiej, niewykluczony oczywiście powrót wagę niżej,
- Walka z Marcinem Prachnio to słabe wyzwanie ale jeżeli nie ma lepszych wolnych rywali to jakoś to przełkniemy, wolelibyśmy jednak superfight z kimś zza oceanu
- Liczymy że pas w wadze średniej trafi w najbliższej przyszłości do Maćka Różanskiego,

Lukasz-Chlewicki-hs.jpeg


- @Droni czekamy na podwyższenie statystyk dla Saszy (dwie świetne wygrane z Gamerem i nadal nic się nie zmieniło, to samo zresztą u Michała nie pamiętam czy coś skoczyło),
- Saszka czeka na kolejny pojedynek, ciekawych rywali brak - może ktoś zza granicy ?
- Wiemy że dużo walk już nie zrobimy, wywalczenie i obrona pasa i tak już są wielkim sukcesem,

-Obecny bilans moich podopiecznych to 4 wygrane i 1 przegrana, a więc jest dobrze :)
Schowek-1.jpg
 
Menadżer Michała Materli (waga półciężka) i Łukasza Chlewickiego(mistrz wagi lekkiej) o sprawach bieżących:
michal_materla_headshot.jpg


- Potwierdził walkę w 93 a więc szykujemy się na starcia w kategorii półciężkiej, niewykluczony oczywiście powrót wagę niżej,
- Walka z Marcinem Prachnio to słabe wyzwanie ale jeżeli nie ma lepszych wolnych rywali to jakoś to przełkniemy, wolelibyśmy jednak superfight z kimś zza oceanu
- Liczymy że pas w wadze średniej trafi w najbliższej przyszłości do Maćka Różanskiego,

Lukasz-Chlewicki-hs.jpeg


- @Droni czekamy na podwyższenie statystyk dla Saszy (dwie świetne wygrane z Gamerem i nadal nic się nie zmieniło, to samo zresztą u Michała nie pamiętam czy coś skoczyło),
- Saszka czeka na kolejny pojedynek, ciekawych rywali brak - może ktoś zza granicy ?
- Wiemy że dużo walk już nie zrobimy, wywalczenie i obrona pasa i tak już są wielkim sukcesem,

-Obecny bilans moich podopiecznych to 4 wygrane i 1 przegrana, a więc jest dobrze :)
View attachment 2316


ooo świetna grafika, podoba mi się, jutro dodam nowe statystyki :), Saszce dużo nie podskoczy (wiek)
 
Manager Konrad "Yuriko" o swoich podopiecznych

20140709121456_Szymuszowski.JPG


- Kamil niedługo wylatuje trenować w London Shootfighters
- Jest niezwykle zmotywowany do walki z Aslambekiem, wierzy żę zdobędzie pas
- razem z Kamilem i z Marcinem Rogowskim mamy plan na walkę z Saidovem, który powinien go zneutralizować
- Kamil do walki wejdzie w rytm patriotycznej piosenki
images


- Bartek na zaklepaną walkę na KSW 43, z kim? nie wiem jeszcze, niedługo mam w tej sprawie rozmawiać z @Droni
- Bartek po ostatnich dwóch wygranych z Krakowskim i Zawadzkim, widać że załapał wiatr w żagle i zamierza kontynuować zwycięski marsz

mkkk_pp_2.jpg


- Marcin ma wstępnie zawalczyć na KSW 43 z Materlą który ma debiutować w 93, nie wiem jak @Droni i management Materli, ale podobno wstępnie są za, choć niezbyt chętnie
- z samą walkę dla Marcina było ciężko, gdyż sam Marcin jest bardzo ambitny i chce szybko zbudować swoją pozycję w KSW, najpierw chciał walki z Różalem, wiadomo mieli konflikt, ale jak każdy wie Różal zakończył karierę..., potem pamiętam chcieliśmy walki z Celińskim, ale też coś nie wyszło
- Marcin miał spore pretensje do @Droni że nie dostaje szansy na debiut w KSW, jednak teraz może je cofnąć gdyż dostał samą super walkę na debiut w KSW.
- Uważam że Marcin jest w stanie znokautować każdego w KSW, to zawodnik z naprawdę znakomitym ciosem, więc może namieszać..

images


- Rafał ma zawalczyć na gali KSW Extra 4, była oferta walki z Damianem Janikowskim, ale uznaliśmy że to nie jest ten moment, Rafał musi okrzepnąć w KSW
- Do walki ma szykować u siebie w Berserkers Team, ale też ma trenować z Gracie Barra Łódź

Marta-Chojnoska.jpeg


- Marta ma zawalczyć w swoim powrocie w KSW z Izą Badurek na KSW 42
- Marta jest bardzo zmotywowana żeby pokazać że mimo długiej przerwy w startach w MMA, że coś potrafi to będzie dla niej bardzo ważna walka
 
5KYels.png

Do tej walki podobnie jak Lubońska vs. Porczyk miało dojść już na KSW 33 w 2015 roku, historia tak zaplanowała bieg wydarzeń, że spotykają się 2 lata później i są o 2 lata starsi. Azizowi pękła już 40-tka, Drwal też do młodzieniaszków już nie należy, bez wątpienia czekają nas ciężkie grzmoty.
Karaoglu vs. Drwal
@Gaara vs. @Assocati
 
5KYels.png

Do tej walki podobnie jak Lubońska vs. Porczyk miało dojść już na KSW 33 w 2015 roku, historia tak zaplanowała bieg wydarzeń, że spotykają się 2 lata później i są o 2 lata starsi. Azizowi pękła już 40-tka, Drwal też do młodzieniaszków już nie należy, bez wątpienia czekają nas ciężkie grzmoty.
Karaoglu vs. Drwal
@Gaara vs. @Assocati
aziz nie ma juz czasu na polsrodki, w tej walce bedzie szybki nokaut i na nastepnej gali ponownie urwie glowe mamedovi
 
Poprawiłem ;)
Już @Spike miał odebrać pas z rąk Ivanova i wiadomo jak się skończyło, chociaż on myślał że Będzie inaczej. Nie lekceważymy Karola ale niech przypomni sobie pierwsza walkę. Teraz to może być znów powtórka. Wygrałeś dwie walki i doczłapałeś się znów do Ts'a. Brawo podziwiam, ale licz się z tym że będzie to 5 rundowy bój. A Twoja kondycja jest mizerna rodem z KSW. Ps wbijamy wam cwela.
 
JB14dk.png

Zestawienie pod kibiców Angielskich. Największa zagraniczna gwiazda KSW - Jim Wallhead zmierzy się ze wschodząca gwiazdą najlepszej organizacji świata - KSW. Wallhead zrobi wszystko, aby odgryźć się za bardzo bolesną porażkę z Saidovem i będzie starał się jak to mówił w swoim zywczaju skopać tyłek Amoussou.
Wallhead vs. Amoussou
@JŻuberek
 
Wracam po egzaminach!

Lubońska : Już dawno puściłam w niepamięć porażkę z Lipskim
Lipską. Ariane to kobieta. ;)

Federacja KSW wkroczyła w taki etap, że w 2018 roku w KSW będziemy mogli zobaczyć super extra fighty. Możliwe, że gwiazdy wagi średniej będą mierzyć się z gwiazdami półciężkiej lub półsredniej i np. lekkiej z piórkową. Ciągle myślimy o zestawieniu takich extra-fightów. Oczywiście bez przesady, ale rok 2018 będzie absolutnie przełomowy dla federacji KSW!.
Dla mnie strzał w kolano. Janek zaraz zdobędzie pas, potem prawdopodobnie walka z Attilą i w tym czasie kilku innych pretendentów się pojawi. To tylko przykład, jeden z wielu, bo w innych kategoriach wagowych będzie podobnie.

@Spike odpisz na imejla
Odpisałem. Plakaty wjadą jakoś w weekend, a taktyka prawdopodobnie jutro, więc w razie ważenia moi zawodnicy robią wagę, wszystko będzie grało. :beer:
 
Dla mnie strzał w kolano. Janek zaraz zdobędzie pas, potem prawdopodobnie walka z Attilą i w tym czasie kilku innych pretendentów się pojawi. To tylko przykład, jeden z wielu, bo w innych kategoriach wagowych będzie podobnie.

Hans raczej pasa nie straci, Ivanov też nie. A superfight może być bardzo dobrym pomysłem biznesowym.
 
Hans raczej pasa nie straci, Ivanov też nie. A superfight może być bardzo dobrym pomysłem biznesowym.
Teraz mi przytocz przykład Kity, a ja Ci powiem, że to kompletnie inny kaliber. Uniknijmy zbędnego komentowania i prób wróżbiarstwa.
 
Teraz mi przytocz przykład Kity, a ja Ci powiem, że to kompletnie inny kaliber. Uniknijmy zbędnego komentowania i prób wróżbiarstwa.
Czyli sam twierdzisz że Kita jest słaby chociaż to Twój podopieczny, a Błachowicz to prze kot który po dwóch porażkach dostaje Ts'a? Hans to dominator w półciężkiej w KSW i z każdym Polakiem wygrywa.
 
Czyli sam twierdzisz że Kita jest słaby chociaż to Twój podopieczny, a Błachowicz to prze kot który po dwóch porażkach dostaje Ts'a? Hans to dominator w półciężkiej w KSW i z każdym Polakiem wygrywa.
Nie twierdzę. To jest Twój jedyny argument w jakiejkolwiek konfrontacji słownej ze mną.
PS: Z Hansa taki dominator, że aż ma mniejsze staty niż ten prze kot który po dwóch porażkach dostaje tsa.
PS2: Wstrzymaj się z tym wieszczeniem superfightów, bo się serio w niedalekiej przyszłości przejedziesz. :beer:
I tym wesołym akcentem pozwolę sobie zakończyć tą wymianę zdań. :lol:
 
Nie twierdzę. To jest Twój jedyny argument w jakiejkolwiek konfrontacji słownej ze mną.
PS: Z Hansa taki dominator, że aż ma mniejsze staty niż ten prze kot który po dwóch porażkach dostaje tsa.
PS2: Wstrzymaj się z tym wieszczeniem superfightów, bo się serio w niedalekiej przyszłości przejedziesz. :beer:
I tym wesołym akcentem pozwolę sobie zakończyć tą wymianę zdań. :lol:
Staty i rekordy nie walczą ;-)
 
Back
Top