Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Kamil Bedorf po walce: " Witam wszystkich. Po raz kolejny udowodniłem, że porażka z Blagoiem była wypadkiem przy pracy. Wracam po swoje!!!"

mmag po gali KSW 40:
- jest zajebiście zadowolony z wygranej KB,
- treningi u Cordeiro robią swoje,
- dziękuje @Sompa za gratulacje - mam nadzieję, że były szczere,
- coraz bardziej jesteśmy pewni tego, że będziemy dzierżyć wszystkie pasy, jakie tylko zawodnicy z mojej ekipy mogą zdobyć.

@Droni
 
Wiadomość dla
@Sompa
@nikuya-san
@mmag

Kontuzja Blagoia Ivanova prawdopodobnie wykluczy go z występu na KSW 43, Bułgara prawdopodobnie zobaczymy więc dopiero w 2018 roku, do tego czasu chciałbym zorganizować walkę o pas tymczasowy pomiędzy Mariuszem Mario Pudzianowskim i Karolem Bedorfem. Wstępne zgody zostały już dawno podpisane i jeżeli kontuzja Bułgara faktycznie okaże się tak poważna, to walką wieczoru KSW 43 nie będzie starcie Mameda Chalidowa, tylko Pudziana z Bedorfem ! :)


Yyy? Jako manager Blagoia nie wiem nic o kontuzji, ale rozumiem że skoro chcę renegocjowac kontrakt to musisz coś wymyślić... Mój podopieczny i tak bardzo rzadko walczy, widać nie po drodze wam zagraniczny mistrz.

EDYTKA: i raczej sądzę że odnośnie kontuzji to powinno się dogadywać z managerem danego zawodnika.
 
Last edited:
Yyy? Jako manager Blagoia nie wiem nic o kontuzji, ale rozumiem że skoro chcę renegocjowac kontrakt to musisz coś wymyślić... Mój podopieczny i tak bardzo rzadko walczy, widać nie po drodze wam zagraniczny mistrz.

EDYTKA: i raczej sądzę że odnośnie kontuzji to powinno się dogadywać z managerem danego zawodnika.

Dokładnie, zamiast dawać jak najwięcej walk aktywnym graczom to @Droni chce ich kontuzjować. :crazy:
 
Każdy mój pomysł na duży pojedynek zawsze jest hejtowany przez hejterów !!!
Nie to nie, Ivanov vs. Bedorf KSW 43 o pas. ale na pewno nie main event.
Pudzianowski vs. TBA
 
Każdy mój pomysł na duży pojedynek zawsze jest hejtowany przez hejterów !!!
Nie to nie, Ivanov vs. Bedorf KSW 43 o pas. ale na pewno nie main event.
Pudzianowski vs. TBA
Nic nie jest hjejtowane, tylko dlaczego wymyslasz kontuzje bez konsultacji?
 
Po prostu rób logiczne zestawienia, a nie swoje widzimisie. Ivanov spisuje sie jako mistrz, Bedorf od przegranej dwie efektowne wygrane więc naturalne jest ich zestawienie. Maria manager niemalże nieaktywny a wciskasz go z sympatii do Pudzilli.
 
Ivanov bierze tą walkę, bo nie chce zawieść kibiców. @Droni przygotuj lepiej kontrakt bo inaczej mój zawodnik wypadnie z walki przed samym wejściem do klatki. Dodatkowo zacznij doceniać swojego mistrza... Skoro znów to ma nie być ME to Blagoi ma to w tyłku i chce otworzyć tą gale. Jeżeli Ivanov wygra tą obronę to może superfight z Hansem o ile on również się obroni. Co Ty na to?
 
@Droni jednak nie chce Gamera brać pod skrzydła. Ja nie bardzo mam czas żeby prowadzić tutaj dyskusje itd a szkoda blokować zawodnika. Może ktoś bardziej aktywny się na nieo skusi.

Zarzucam wypowiedz Jędrzeja Maćkowiaka po walce z Bedorfem.
"Myślę, że przegrałem bo byłem lepiej przygotowany he he he (FEN rules! :D). Ten nokaut to był przypadek. Więcej się to nie powtórzy. Robię krótki odpoczynek i wracam do mocnych treningów. Pas KSW jest nadal moim celem. Nie wiem z kim będę walczył w następnej walce, ale myślę, że Michał Kita będzie dobrą opcją. Na koniec chciałbym pozdrowić Mamę, Tatę i rodziców."
 
Narkun wrócił z Nikaragui z tajnego obozu przygotowawczego i jest gotowy na kolejne wyzwania. @Droni jak widzisz przyszłość Tomka w KSW.
 
Ogólnie przydało by się zebrać i wrzucać wszystkie gale w jedno miejsce bo szczerze nie wiem co się dzieje w organizacji na tę chwilę. Jakieś Fiodory, Laszleje :D
 
@Droni jednak nie chce Gamera brać pod skrzydła. Ja nie bardzo mam czas żeby prowadzić tutaj dyskusje itd a szkoda blokować zawodnika. Może ktoś bardziej aktywny się na nieo skusi.

Zarzucam wypowiedz Jędrzeja Maćkowiaka po walce z Bedorfem.
"Myślę, że przegrałem bo byłem lepiej przygotowany he he he (FEN rules! :D). Ten nokaut to był przypadek. Więcej się to nie powtórzy. Robię krótki odpoczynek i wracam do mocnych treningów. Pas KSW jest nadal moim celem. Nie wiem z kim będę walczył w następnej walce, ale myślę, że Michał Kita będzie dobrą opcją. Na koniec chciałbym pozdrowić Mamę, Tatę i rodziców."
Moi zawodnicy nie wdaja się w dyskusje, a przecież to nie oznacza, że blokuje zawodnika.

Zbliża się KSW 41, a w nim walki Melvina Guillarda i Lenki Tkhorevskiej.
 
Borys Mańkowski, dzień po gali w wywiadzie dla Logana, MMARocks:

- To nie była łatwa walka, ale zwycięstwo to zwycięstwo. Nie zawsze uda się wygrać przed czasem
- Kto następny? Chętnie sprawdziłbym się z Marcinem Bandlem jak wygra swoją walkę, KSW43 to idealna pora
- Na rewanże z Wallheadem i Saidovem przyjdzie pora, choć jeśli dostałbym ofertę to na pewno bym ją rozważył
- Pomagam Damianowi Stasiakowi oraz Izie Badurek w przygotowaniach do KSW42, Flowrider mnie o to poprosił
- Bedorf vs Ivanov o pas to dobra walka, Pudzian na nią nie zasłużył wygrywając ostatnie walki z emerytami
- Kontrakt z KSW mam jeszcze na dwie walki, zobaczymy co dalej, to zależy od rezultatów moich walk
- Pozdrawiam forum Conores
 
Borys Mańkowski, dzień po gali w wywiadzie dla Logana, MMARocks:

- To nie była łatwa walka, ale zwycięstwo to zwycięstwo. Nie zawsze uda się wygrać przed czasem
- Kto następny? Chętnie sprawdziłbym się z Marcinem Bandlem jak wygra swoją walkę, KSW43 to idealna pora
- Na rewanże z Wallheadem i Saidovem przyjdzie pora, choć jeśli dostałbym ofertę to na pewno bym ją rozważył
- Pomagam Damianowi Stasiakowi oraz Izie Badurek w przygotowaniach do KSW42, Flowrider mnie o to poprosił
- Bedorf vs Ivanov o pas to dobra walka, Pudzian na nią nie zasłużył wygrywając ostatnie walki z emerytami
- Kontrakt z KSW mam jeszcze na dwie walki, zobaczymy co dalej, to zależy od rezultatów moich walk
- Pozdrawiam forum Conores

Chyba nie wyobrażasz sobie, że Borys nie zawalczy w jednej z głównej walk na KSW 42 w Poznaniu, rywala poznamy po KSW 41 ! :)
 
Kamil Szymuszowski dla MMARocks
- Przygotowywać się do walki o pas będzie w Gracie Barra Łódź, w planach jest też wyjazd do Anglii by trenować w London Shootfighters
- Zapytany czy boi się Saidova, odpowiedział "Nie boje się go ani trochę, mam nadzieje że wybije mu z głowy MMA, jemu nawet Allah nie pomoże w tej walce"
- Twierdzi że rozpracował już Saidova, i ma plan na walkę z nim..
- po swojej walce chce negocjować nowy kontrakt z KSW, na o wiele lepszych warunkach
- pozdrawia swoich fanów i wierzy że zostanie nowym mistrzem w KSW
 
0UxSzRh.jpg
 
Back
Top