Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Skoki ? Przecież Polacy teraz biją się o awans do 30, żal patrzeć na to... Dzisiaj tylko debiut Zidane'a się liczy !
 
Skoki ? Przecież Polacy teraz biją się o awans do 30, żal patrzeć na to... Dzisiaj tylko debiut Zidane'a się liczy !
sram na Real, sram na Barcelonę, to zagraniczne, więc kto wygra to mi Lotto :D po prostu :D
a skoki to skoki, Polakom nawet jak nie idzie trzeba pomóc, dzisiaj to liczy się tylko awans siatkarzy do finału !!! :D :D :D
 
sram na Real, sram na Barcelonę, to zagraniczne, więc kto wygra to mi Lotto :D po prostu :D
a skoki to skoki, Polakom nawet jak nie idzie trzeba pomóc, dzisiaj to liczy się tylko awans siatkarzy do finału !!! :D :D :D
Nie przejdą do finału, Francja na ten moment jest dla nich nie osiagalna. Polacy mają tendencję że gdy grają mało ważny turniej to wygrywają, a jak walczą o coś naprawdę ważnego to dają dupy.
 
Nie przejdą do finału, Francja na ten moment jest dla nich nie osiagalna. Polacy mają tendencję że gdy grają mało ważny turniej to wygrywają, a jak walczą o coś naprawdę ważnego to dają dupy.
no szczególnie Mistrzostwa Świata były mało ważne, albo Puchar Świata 2011,2015, ale mniejsza o to.
 
no szczególnie Mistrzostwa Świata były mało ważne, albo Puchar Świata 2011,2015, ale mniejsza o to.

Zachwycasz się pucharem, a gówno co tam było, 2 dobre spotkania.. gubiliśmy głupie sety z Wenezuelą podajże, gra była średnia. :P Z Iranem też tie-break, a szkoda bo te punkty i sety potem decydowały.

Rusków zawsze fajnie obić, ale nie oszukujmy się oni byli w fataljen formie. Dobry mecz Ameryką - to byl poziom!
 
Zachwycasz się pucharem, a gówno co tam było, 2 dobre spotkania.. gubiliśmy głupie sety z Wenezuelą podajże, gra była średnia. :P Z Iranem też tie-break, a szkoda bo te punkty i sety potem decydowały.

Rusków zawsze fajnie obić, ale nie oszukujmy się oni byli w fataljen formie. Dobry mecz Ameryką - to byl poziom!
no ale tylko to, że zasady zmieniono i 2 drużyny tylko mogły awansować spowodowało, że nie mieliśmy awansu, zawsze minimum 3 awansowały. Polska,USA i Włochy zasłużyły na ten awans, a Polsce wszystko zepsuła 1 wpadka, jak nie pojedziemy na Igrzyska, to będzie dramat..
 
no ale tylko to, że zasady zmieniono i 2 drużyny tylko mogły awansować spowodowało, że nie mieliśmy awansu, zawsze minimum 3 awansowały. Polska,USA i Włochy zasłużyły na ten awans, a Polsce wszystko zepsuła 1 wpadka, jak nie pojedziemy na Igrzyska, to będzie dramat..

No zacznijmy od tego, że te całe zasady, rozpiski, drabinki w siatce to już od dawna chore są. Każdy pamięta jak Brazylia ujebała celowo z Bułgarami, żeby łatwiejszą drogę do finału mieć.. cóż FIVB czy kto tam za to odpowiada dają dupy.
 
No zacznijmy od tego, że te całe zasady, rozpiski, drabinki w siatce to już od dawna chore są. Każdy pamięta jak Brazylia ujebała celowo z Bułgarami, żeby łatwiejszą drogę do finału mieć.. cóż FIVB czy kto tam za to odpowiada dają dupy.
co ciekawe my też raz celowo "ujebaliśmy" w 2011 na Mistrzostwach Europy ze Słowacją, żeby mieć drabinkę -> Czechy -> Słowacja.
 
co ciekawe my też raz celowo "ujebaliśmy" w 2011 na Mistrzostwach Europy ze Słowacją, żeby mieć drabinkę -> Czechy -> Słowacja.

No i to jest właśnie chore, takie ustawianie się pod rywali. Gdyby Francja miała 2 miejsce w grupie, to wczoraj z Niemcami byłby festiwal błędów, bo obie by celowo chciały przegrać.

Dobra koniec spamu o siatce.
 
kkxpmN.png

WYNIKI OPISOWE DODAM POTEM.
 
Borys po walce u M. Borka:
- Radomski to świetny fighter, werdykt może wam mydlić oczy to wcale nie była łatwa walka, pozdrawiam fanów. Nie wiem jeszcze co dalej, celuję w KSW 44. @Droni mamy czerwiec 2017, jak chcesz znać wynik meczu Polska-Francja ze stycznia 2016 to rzuć plik banknotów na stół i Ci powiem jak było.
 
OFICJALNIE ROBERT RADOMSKI NIE JEST JUŻ MOIM PODOPIECZNYM.

BLAGOI po obronie pasa:
Tak jak mówiłem nie była to łatwa walka, ale udało mi się. Kita @Spike radził sobie dobrze, lecz na przestrzeni pierwszych 3rund zdeklasowałem go, a w rundach mistrzowskich po prostu sobie zwolniłem tempo i dlatego Kita starał się bardziej i wygrał te dwie rundy. Nie widziałem sensu by katować się bardziej, jestem lepszym fighterem i nie miałem obaw o werdykt. Również tak jak zapowiadałem @Droni Martinie, renegocjujemy kontrakt, jestem waszym mistrzem i oczekuję lepszych pieniędzy. Potem będziemy mogli rozmawiać o następnej obronie pasa.

Gratuluję również Bedorfowi @mmag, bardzo mnie zszokował swoją postawa w walce i jak się nie mylę zapewne będzie to następny pretendent do walki o pas.


Sompa :

Cieszę się z wygranej Blagoia, jest naprawdę świetny.

Koło się zamyka, Chlewicki znów wygrywa i utarł nosa młokosowi. Materla znów traci pas i jakoś mnie to nie dziwi.
 
M. Borek : Mamed, gratuluję zdobycie pasa! Po raz kolejny pokonałeś Michała, tym razem na pełnym dystansie, uważasz to za definitywne rozstrzygnięcie ?
M.Khalidov : WITAM WSZYSTKICH !!! Dzięki za gratulację. Tak myślę że to już wystarczy tych walk z moim przyjacielem Michałem, Bóg dał że zdobyłem pas po tej bardzo ciężkiej walce,po 5 rundach prawdziwej wojny.
MB : No to w takim razie co dalej Mistrzu?
MK : Teraz przede wszystkim odpoczynek. Mam nadzieję że Jakub "Masa" Mauricz nie będzie miał mi za złe że za chwilę będę jadł wszystko co zawiera gluten, dużo glutenu ! A potem tak jak wspominał wcześniej mój manager Allan zakładam hodowlę kóz i będę je smyrał po brodzie i czesał.
MB : A co z walkami, chyba nie kończysz kariery ?
MK: Nie, zdecydowanie nie, czekam na oferty od Martina "@Droni" Lewandowskiego i jego wspólnika Maćka K. zwanego Kawulskim.
MB: Dziękuję za wywiad i życzę wszystkiego dobrego Mistrzu !
 
205 lbs.: Thierry Sokoudjou (16-15) VS Wojciech Lach (6-1)

1 Runda

No bardzo efektownie zaczęła się 1 w historii KSW runda na stadionie, dobry początek Kameruńczyka, lecz szybkie odpowiedzi Lacha zmuszają mnie do punktowania rundy na jego korzyść. 10-9 Lach

2 Runda

W tej chwili już pełna kontrola Polaka ku uciesze ponad 40 tysięcy widzów. 10-9 Lach

3 Runda

POOOOOODANNIEEE.

Winner is Wocjiech Lach by Submission (Armbar) at 1:22 Round 3



185 lbs.: Abu Azaitar (12-2-1) VS Maciej Różański (11-1)

1 Runda

Kolejna z bardzo ciekawych rund, wyrównana, lecz na korzyść Azaitara. 10-9 Azaitar

2 Runda

Poszedł odważniej w parter Maciej Różański i zdecydowanie pokonał w tej rundzie Niemca. 10-9 Różański

3 Runda

Bardzo blisko, ciągle szukał poddania Polak, ale do końca nie udało mu się tego zrobić. 10-9 Różański

Punktacja: 29-28 Rózański

185 lbs.: Abu Azaitar (12-3-1) VS Maciej Różański (12-1) UNANIMOUS DECISION 28-29 27-30 27-30




155 lbs.: Adrian Zieliński (16-4) VS Damir Hadzovic (11-3)


1 Runda

ŁOOOOO ależ o sobie dała znać szklana szczęka Polaka, kilka ciosów i od razu pada z hukiem rażony na deski.Przetrzymał jednak. 10-8 Hadzovic

2 Runda

KOOONIEC. Brutalne KO.

Winner is Damir Hadzovic by KO (Punches) at 1:15 Round 2




185 lbs.: Melvin Manhoef (31-13-1) VS Kendall Grove (24-16)


1 Runda

Widoczna różnica wzrostu i ogromne kłopoty Manhoefa, spasiony Holender nie mógł się przeciwstawić warunkom GROVE i szybciutko padł na dechy.

Winner is Kendall Grove by KO (Hook) at 3:27 Round 1



185 lbs.: Jay Silva (12-10-1) VS Maiquel Falcao (36-8)

1 Runda

Cóż za bójka. Silva próbując przetrzymać kryzys poszedł w parter, to była jednak średnia decyzja, szybko oddał pozycję a tam Big Reed go zdominował. 10-9 Falcao

2 Runda

Maiquel Falcao znów za bardzo uwierzył w swoje umiejętności stójkowe niczym w walce z Karaoglu i zebrał soczysty wpierdol w tej rundzie. 10-8 Silva

3 Runda

Wrócił do gry Falcao, ale jednak nie był w stanie wygrać tej ostatniej rundy. Jay Silva wrócił na dobre. Miało nie być decyzji i jak zwykle odwrotnie. 10-9 Silva


Punktacja: 29-27 Silva


185 lbs.: Jay Silva (13-10-1) VS Maiquel Falcao (36-9) UNANIMOUS DECISION 29-28 29-28 29-28



170 lbs.: Borys Mańkowski (18-7-1) VS Robert Radomski (13-4)

1 Runda

Bardzo wyrównana runda, lecz praca w parterze pozwoliła Borysowi wygrać tą rundę. 10-9 Mańkowski

2 Runda

Naprawdę jest to bliska walka. Oboje zbytnio nie ryzykują i ich atutami są o dziwo ciosy w parterze. 10-9 Mańkowski

3 Runda

Borys Mańkowski zdaje się, że był skuteczniejszy i w 3ciej rundzie. Zapewnił sobie prawdopodobnie zwycięstwo. 10-9 Mańkowski


Punktacja: 30-27 Mańkowski


170 lbs.: Borys Mańkowski (19-7-1) VS Robert Radomski (13-5) UNANIMOUS DECISION 30-27 30-27 30-27



265 lbs.: Karol Bedorf (15-3) VS Jędrzej Maćkowiak (6-0)

1 Runda

Traafił Bedooooorf i idzie za ciosem, niesamowita forma Berserkera. Jest forma, Maćkowiak przeszedł swój test życia, który przegrał.


Winner is Karol Bedorf by TKO (Punches) at 3:08 Round 1




KSW LIGHTWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

155 lbs.: Łukasz Chlewicki (14-4-1) © VS Mateusz Gamrot (11-1)


1 Runda

OOOONIEC... Sensacja rewelacja... Sasza Chlewicki zaprzeczył po raz kolejny wszystkiemu i drugi raz ubił Gamera.

Winner is Łukasz Chlewicki by TKO (Punches) at 3:48 Round 1




KSW HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

265 lbs.: Blagoi Ivanov (14-1) VS Michał Kita (17-8)


1 Runda

Jeest bójka, ale w tej bójce przeważa Bułgar, Kita jest o wiele wolniejszy od spasionego wieprza z Bułgarii. 10-9 Ivanov

2 Runda

Dobry początek rundy Kity, ale im dłużej trwała ta runda, tym więcej punktów zdobywał Ivanov. 10-9 Ivanov

3 Runda

Najnudniejsza ze wszystkich rund, przewaga Ivanova nie podlega jednak dysksuji. 10-9 Ivanov

4 Runda

Masakra w końcuuu !!! Zaczął zdobywać przewagę, tylko czy zdąży dokończyć dzieła, Bułgar oddycha swoją słoniną już bardzo głęboko. Rundy Mistrzowskie dla niego to nienajlepszy pomysł. 10-9 Kita

5 Runda

Michał Kita nie skończył Bułgara przed czasem, ale zdecydowanie wygrał ostatnią rundę, chyba nie będzie jednak and the new. 10-9 Kita

Punktacja: 48-47 Ivanov








KSW HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
265 lbs.: Blagoi Ivanov (15-1) © VS Michał Kita (17-9) UNANIMOUS DECISION 48-47 48-47 49-46



265 lbs.: Mariusz Pudzianowski (11-4) VS Peter Graham (11-10)

1 Runda

Pudzillla?!! WEJŚCIE W NOGIIIII, JEST MARIUSZ Z GÓRY I TERAZ ROZPUSZCZA POWOLUTKU RĘCE I RYM CYM CYM i z dupy dym i Grahama morda coraz bardziej zalewa się krwią, KONIIIIEEEEC, Mariusz GODZILLA Pudzianowski !!!!.

Winner is Mariusz Pudzianowski by KO (GnP) at 1:48 Round 1




MAIN EVENT:

KSW MIDDLWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

185 lbs.: Michał Materla (24-5) © VS Mamed Chalidow (32-5-2)


1 Runda

Zachowawcza pierwsza runda, zupełnie inna niż ta z KSW 33, Cipek trafił potężnym prawym, a Mamed obalił swojego rywala i starał się go kontrolować i raz po raz atakować niekonwencjonalną techniką. 10-9 Chalidow

2 Runda

ŁOOOO takie emocje miały być już w Krakowie, cały stadion, cała publika ogląda tą walkę na stojąco. Niebywała runda, ciężko obstawić cokolwiek. 10-10 Remis

3 Runda

To jest runda zawodnika ze Szczecina, tym razem to on obala Chalidowa i spokojnie uważa na wszelkie próby skończenia walki przez poddanie Mameda. 10-9 Materla

4 Runda

Zupełnie odwrotna runda do poprzedniej, tym razem to zdecydowanie bardziej przewagę zaznaczył Chalidow, to jemu trzeba zapisać tą rundę. 10-9 Chalidow

5 Runda

Oboje poszli na wyniszczenie i trafił Materla, ale szybka odpowiedź Mameda, gdzie trafił potężnym prawym niczym w pierwszej walce i Michał miał ogromne kłopoty. 10-9 Chalidow

Punktacja: 49-47 Chalidow

185 lbs.: Michał Materla (24-6) © VS Mamed Chalidow (33-5-2) UNANIMOUS DECISION 47-48 47-48 46-49
 
Akutalne rankingi KSW po gali KSW40:

Waga ciężka:

Champion: Blagoi Ivanov

1. Karol Bedorf
2. Mariusz Pudzianowski
3. Jędrzej Maćkowiak
4. Michał Włodarek
5. Oli Thompson
6. Michał Kita
7. Michał Andryszak
8. Kamil Waluś
9. James McSweeney


Waga półciężka:
Champion: Hans Stringer
1. Atilla Vegh
2. Tomasz Narkun
3. Goran Reljic
4. Tomasz Kondraciuk
5. Roger Gracie
6. Wojciech Lach
7. Karol Celiński


Waga średnia:
Champion: Mamed Chalidow
1. Michał Materla
2. Aziz Karaoglu
3. Jay Silva
4. Kendall Grove
5. Tomasz Drwal
6. Maciej Różański
7. Maiquel Falcao
8. Rafał Haratyk
9. Abu Azaitar
10. Melvin Manhoef


Waga półśrednia:
Champion: Aslambek Saidov

1. Kamil Szymuszowski
2. Jim Wallhead
3. Borys Mańkowski
4. Jesse Taylor
5. Karl Amoussou
6. Emil Różewski
7. Keith Wiśniewski
8. Krzysztof Kułak
9. Robert Radomski
10. Amir Sadollah


Waga lekka:
Champion: Łukasz Chlewicki
1. Marif Piraev
2. Damir Hadzovic
3. Mateusz Gamrot
4. Bartłomiej Kurczewski
5. Marian Ziółkowski
6. Adrian Zieliński
7. Luiz Firminio
8. Leszek Krakowski


Waga piórkowa:

Champion: Artur Sowiński
1. Krzysztof Klaczek
2. Kamil Łebkowski
3. Filip Wolański
4. Anzor Azhiev
5. Arbi Shamaev
6. Kleber Koike Erbst
 
Last edited:
Akutalne rankingi KSW po gali KSW40:

Waga ciężka:

Champion: Blagoi Ivanov

1. Karol Bedorf
2. Mariusz Pudzianowski
3. Jędrzej Maćkowiak
4. Michał Włodarek
5. Oli Thompson
6. Michał Kita
7. Michał Andryszak
8. Kamil Waluś
9. James McSweeney


Waga półciężka:
Champion: Hans Stringer
1. Atilla Vegh
2. Tomasz Narkun
3. Goran Reljic
4. Tomasz Kondraciuk
5. Roger Gracie
6. Wojciech Lach
7. Karol Celiński


Waga średnia:
Champion: Mamed Chalidow
1. Michał Materla
2. Aziz Karaoglu
3. Jay Silva
4. Kendall Grove
5. Tomasz Drwal
6. Maciej Różański
7. Maiquel Falcao
8. Abu Azaitar
9. Rafał Haratyk
10. Melvin Manhoef


Waga półśrednia:
Champion: Aslambek Saidov

1. Kamil Szymuszowski
2. Jim Wallhead
3. Borys Mańkowski
4. Jesse Taylor
5. Karl Amoussou
6. Emil Różewski
7. Keith Wiśniewski
8. Krzysztof Kułak
9. Robert Radomski
10. Amir Sadollah


Waga lekka:
Champion: Łukasz Chlewicki
1. Marif Piraev
2. Damir Hadzovic
3. Mateusz Gamrot
4. Bartłomiej Kurczewski
5. Marian Ziółkowski
6. Adrian Zieliński
7. Luiz Firminio
8. Leszek Krakowski


Waga piórkowa:

Champion: Artur Sowiński
1. Krzysztof Klaczek
2. Kamil Łebkowski
3. Filip Wolański
4. Anzor Azhiev
5. Arbi Shamaev
6. Kleber Koike Erbst
Już niedługo w rankingu zadebiutują Lenka, Kiełek, Guillard, a Klaczek zmieni miejsce z Championem.
 
Wiadomość dla
@Sompa
@nikuya-san
@mmag

Kontuzja Blagoia Ivanova prawdopodobnie wykluczy go z występu na KSW 43, Bułgara prawdopodobnie zobaczymy więc dopiero w 2018 roku, do tego czasu chciałbym zorganizować walkę o pas tymczasowy pomiędzy Mariuszem Mario Pudzianowskim i Karolem Bedorfem. Wstępne zgody zostały już dawno podpisane i jeżeli kontuzja Bułgara faktycznie okaże się tak poważna, to walką wieczoru KSW 43 nie będzie starcie Mameda Chalidowa, tylko Pudziana z Bedorfem ! :)
 
Wiadomość dla
@Sompa
@nikuya-san
@mmag

Kontuzja Blagoia Ivanova prawdopodobnie wykluczy go z występu na KSW 43, Bułgara prawdopodobnie zobaczymy więc dopiero w 2018 roku, do tego czasu chciałbym zorganizować walkę o pas tymczasowy pomiędzy Mariuszem Mario Pudzianowskim i Karolem Bedorfem. Wstępne zgody zostały już dawno podpisane i jeżeli kontuzja Bułgara faktycznie okaże się tak poważna, to walką wieczoru KSW 43 nie będzie starcie Mameda Chalidowa, tylko Pudziana z Bedorfem ! :)

Na jakiej podstawie kontuzje bierzesz, one w tym programie się robią, czy sam wymyślasz?
 
Back
Top