Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
A co z tematem z wynikami z gal? Są porobione jakieś rankingi? Jestem ciekaw kogo musi poskręcać Tomek zanim znowu zawalczy o laury.
 
Lubońska po wyrwaniu Borkowi mikrofonu po ogłoszeniu werdyktu : Tak jak obiecałem, w razie porażki miałam zakończyć karierę, tak też robię, odchodzę. A już na pewno nie będę współpracować z moim, byłym już, managerem Allanem. Razem z moim narzeczonym Piotrkiem Wawrzyniakiem zajmiemy się hodowlą jedwabników.
 
Kilka słów z wywiadu Matiego Borka z Melvinem "The Young Assassin" Guillardem
Hello fans. Thanks for the fight. Thanks Peter, you're a great fighter. It was a tough fight. I hope that it will be in the KSW for longer. See you soon.
 
Kamil Szymuszowski po walce do Mateusza Borka:No niestety nie dałem go pokonać i zawiodłem, początek był znakomity, ale zabrakło pary, załuje tego strasznie, ale na pewno obnażyłem wiele braków Saidova, chciałem podziękować wszystkim którzy byli za mną, jeszcze mój czas przyjdzie, Czołem Wielkiej Polsce!
 
zawodnicy.png
 
Wywiady:
a) Hallmann:
- po UFC wróciłem do pracy w wojsku,
- oferta KSW pojawiła się neispodziewanie i postanowiłem skorzystać,
- niestety nie mogłem przygotować się zbyt dobrze do walki ze względu na obowiązki służbowe,
- mam sporo do przemyślenia, czy dalej jest sens walczyć.

b) Saidov:
- cały czas kontrolowałem walkę,
- Szymuszowski postawił bardzo wysokie warunki. Gratulacje dla jego i menadżera,
- taktykę przygotowali mi Berkutowcy,
- nie chcę wyjeżdzać do Cordeiro na treningi. Polska to moj dom moje miejsce bla bla bla

c) Mmag:
- niestety przed walką wiedziałem, że Piotrek nie będzie dobrze przygotowany, jednak do końca liczyłem, że podoła wyzwaniu,
- taktyka na Melvina była prosta i nie ma pojęcia, czemu nie zadziałała,
- nie będzie tajemnicą, że po wygranej PH chcieliśmy go wysłać do Cordeiro i wykupić ten klub w pizdu. Niestety jego porażka skomplikowała sprawę.
- zdziwiony wysoką postawą Szymuszowskiego. Gratuluje jego menadżerowi,
- z tego miejsca chciałby podziękować poprzedniemu menadżerowi Saidova, który go prowadził.
- teraz skupiamy się na taktyce dla Bomby i Kalindry
- Faria będzie walczyć w jednostronnym (w sensie tyczy się tylko jej) eliminatorze do treningów u Rafela Cordeiro :)
- na KSW 43 zawalczy tylko KB i to będzie najważniejsza walka dla mnie jako menadżera.

@Droni
 
Jako manager Mameda skontaktowałem się z SBG Ireland w celu wysłania tam swojego mistrza na treningi z Conorem McGregorem, Makwanem, ma się pojawić nawet Ido Portal. Dementuje również plotki i kłamstwa rozsiewane przez managera Jaya Silby @DamiannN jakoby on tam trenował.John Kavanagh przekazał mi że po incydencie z Aisling Daily Brazylijczyk postanowił wrócić do kraju i tam się przygotować.

Mamed pragne również przekazać wiadomość swoim fanom : Nie martwcie się przejadę się po Jayu, ten facet nie nadaje się nawet do tarcia chrzanu i orania piaskownicy. Pozdrawiam, ETO KAVKAZ !
 
GALE KSW w 2018 roku !

20 stycznia - Atlas Arena - Łódź - KSW 44 - PPV
3 marca - Torwar - Warszawa - KSW 45 - POLSAT
21 kwietnia - KSW EXTRA 4 - Hala MOSIR - Zielona Góra - POLSAT SPORT
23 czerwca - PGE Narodowy - Warszawa - Stadion - KSW 46 - PPV
20 sierpnia - Ergo Arena - Gdańsk - KSW 47 - PPV
29 września - The SSE Hydro - Glasgow - KSW 48 - PPV
10 listopad - Hala Stulecia - Wrocław - KSW 49 - POLSAT
15 grudzień - Tauron Arena - Kraków - KSW 50 - PPV
 
ZWOLNIENIA

Katarzyna Lubońska - Koniec Kariery (chociaż jeszcze to przedyskutujemy)
Aziz Karaoglu - Koniec Kariery
@Gaara zapraszam Cie po nowego zawodnika !
 
Jako manager Mameda skontaktowałem się z SBG Ireland w celu wysłania tam swojego mistrza na treningi z Conorem McGregorem, Makwanem, ma się pojawić nawet Ido Portal. Dementuje również plotki i kłamstwa rozsiewane przez managera Jaya Silby @DamiannN jakoby on tam trenował.John Kavanagh przekazał mi że po incydencie z Aisling Daily Brazylijczyk postanowił wrócić do kraju i tam się przygotować.

Mamed pragne również przekazać wiadomość swoim fanom : Nie martwcie się przejadę się po Jayu, ten facet nie nadaje się nawet do tarcia chrzanu i orania piaskownicy. Pozdrawiam, ETO KAVKAZ !

Damian ( menager przyszłego mistrza KSW) :
Jako menager JS chciałem pogratulować menagerowi mameda świetnych 'kontaktów ' ponieważ Jay nigdy nie był i nie zamierza trenować w SBG. Do najbliżej walki będzie przygotowywać sie w klubie JACKSON-WINK MMA :) Jay podkreślił , ze jest rozśmieszony faktem , ze na wszystkie jego wiadomości odpowiada jego menager a nie sam zawodnik .

Jay Silva :
Wiesz co ? Ty się mnie boisz , nie jesteś na mnie gotowy .Na KSW43 zafunduje ci długo i spokojny sen . Poklepie cię po tyłku jak robiła to twoja mama a ty będziesz smacznie spał . #AndNew
 
Jay Silva :
Wiesz co ? Ty się mnie boisz , nie jesteś na mnie gotowy .Na KSW43 zafunduje ci długo i spokojny sen . Poklepie cię po tyłku jak robiła to twoja mama a ty będziesz smacznie spał . #AndNew

Mamed :

Jedyne czego się boję to fakt że mogę zostać oskarżony o gwałt po walce z Tobą... Dzięki że wspomniałeś o mojej mamie, u nas, na Kaukazie mówimy : "Kto rodzinę wyzywa ten wpierdol wygrywa." Apeluję do Maćka i Martina żeby ta walka odbyła się na zasadach PRIDE, ponieważ mam zamiar zrobić Ci z twarzy jesień średniowiecza. @Droni

Allan na temat tłumaczenia menagera NIEDOSZŁEGO mistrza KSW o treningach Jaya:

Możesz mówić co chcesz, możesz wyśmiewać moje kontakty i uważać że masz rację, wmawiać ludziom że czarne jest białe i odwrotnie, jak polscy politycy przed wyborami. Mam nadzieję że Greg Jackson nauczy Jaya tak samo ładnie padać jak nauczył Arlovskiego w walce z Miociciem. Brak odpowiedzi ze strony Mameda? Proponuję czytać więcej branżowych portali a nie Fakt i Super Express. Śmiech Jaya z tego powodu ? Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni, razem z Mamedem będziemy śmiać się po walce jak będą wynosił Silvę na noszach.
 
Mamed :

Jedyne czego się boję to fakt że mogę zostać oskarżony o gwałt po walce z Tobą... Dzięki że wspomniałeś o mojej mamie, u nas, na Kaukazie mówimy : "Kto rodzinę wyzywa ten wpierdol wygrywa." Apeluję do Maćka i Martina żeby ta walka odbyła się na zasadach PRIDE, ponieważ mam zamiar zrobić Ci z twarzy jesień średniowiecza. @Droni

Allan na temat tłumaczenia menagera NIEDOSZŁEGO mistrza KSW o treningach Jaya:

Możesz mówić co chcesz, możesz wyśmiewać moje kontakty i uważać że masz rację, wmawiać ludziom że czarne jest białe i odwrotnie, jak polscy politycy przed wyborami. Mam nadzieję że Greg Jackson nauczy Jaya tak samo ładnie padać jak nauczył Arlovskiego w walce z Miociciem. Brak odpowiedzi ze strony Mameda? Proponuję czytać więcej branżowych portali a nie Fakt i Super Express. Śmiech Jaya z tego powodu ? Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni, razem z Mamedem będziemy śmiać się po walce jak będą wynosił Silvę na noszach.
Jay Silva:
Jestes szalony Khalidov ale nie ma co sie dziwić w koncu pochodzisz z lasu . NA KSW 43 udowodnie wszystkim , ze jestes na mnie za słaby . Zafunduje ci długi i spokojny sen . Ja juz walke z tobą wygrałem . Ty wchodzac do klatki bedziesz pogodzony z porażką . Bedziesz błagał na kolanach o rewanż .
Ja juz wygrałem ! To ja jestem nowy mistrzem . Ja Jay Silva .
 
Jay Silva:
Jestes szalony Khalidov ale nie ma co sie dziwić w koncu pochodzisz z lasu . NA KSW 43 udowodnie wszystkim , ze jestes na mnie za słaby . Zafunduje ci długi i spokojny sen . Ja juz walke z tobą wygrałem . Ty wchodzac do klatki bedziesz pogodzony z porażką . Bedziesz błagał na kolanach o rewanż .
Ja juz wygrałem ! To ja jestem nowy mistrzem . Ja Jay Silva .

Jay, na pewno nie oglądałeś polskiego filmu pt. "Chłopaki nie płaczą", więc przytoczę Ci pewien fragment bo widzę że wydaje Ci się że jak jesteś czarny to masz luz i możesz wszystko. A tymczasem jesteś tylko "potomkiem głupiego czarnucha który dał się złapać białemu w siatkę". Więc szyuj się bo na KSW43 podzielisz los swoich przodków, złapię Cię w siatkę i wypuszczę dopiero jak się upewnie że nie będziesz w stanie wyjść z klatki o własnych siłach.
 
Jay, na pewno nie oglądałeś polskiego filmu pt. "Chłopaki nie płaczą", więc przytoczę Ci pewien fragment bo widzę że wydaje Ci się że jak jesteś czarny to masz luz i możesz wszystko. A tymczasem jesteś tylko "potomkiem głupiego czarnucha który dał się złapać białemu w siatkę". Więc szyuj się bo na KSW43 podzielisz los swoich przodków, złapię Cię w siatkę i wypuszczę dopiero jak się upewnie że nie będziesz w stanie wyjść z klatki o własnych siłach.
Lepiej byc czarnym niz złodziejem z kaukazu . Czytajac twoja wypowiedz upewniłem sie w tym ,ze ja juz ta walke wygrałem . Ty sie mnie boisz . Jestes sportowym 0. Nie chciałes isc do UFC bo wiedziałes ,ze nie masz tam z nikim szans. W KSW walczyłes na razie tylko z ogorkami . Teraz czas na prawdziwego rywala . Rywala ktory udowodni wszystkim , ze jedyne do czego sie nadajesz to biegania po lesie . To jest nowa era . Era JS .
#KSW43 #JSChamp #AndNew
 
Back
Top