Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
KILKA INFORMACJI co do KSW 43
Main Event:
Chalidow vs Silva
CO-MAIN
Ivanov vs Bedorf II

Pudzianowski vs J.Thompson III
Materla vs Prachnio
Chlewicki vs TBA
Drwal vs. Falcao/ @Assocati i @JanuszWanZant nie wydaliście jeszcze oficjalnej zgody, więc czekamy.
Janikowski vs TBA
Kondraciuk vs. Narkun/Zontek
Celiński vs Gracie
Kurczewski vs. Sajewski jest brane pod uwagę/ @YurikoReload oraz @FLOWRIDER wasz głos okaże się decydujący
Koike Erbst vs. Shamaev
O.Thompson vs. Kowalkowski

Jeśli chodzi walkę Kurczewskiego z Sajewskim, po rozmowie z Bartkiem uznaliśmy że bierzemy walkę, więc ok
 
Ważna informacja, na KSW 45 w otwartym Polsacie zobaczymy walkę o pas mistrza KSW w wadze półciężkiej
Stringer vs. Vegh

Its a fucking joke! Dawałeś znaki że możliwy jest superfight z Blagoiem.

Hans to dominator półciężkiej to jest pewne, w KSW nikt go nie pokona oprócz moich zawodników! Blagoi, Celiński czy Fijałka mają Hansa rozpracowanego.

Bardzo mnie cieszy że Błachowicz @Spike dostał takie baty. On nie zasłużył na walkę o pas, to jest zwykły średniak który obijał ogórków. Miałem rację że tak to się skończy, Janek nie ma psychiki by walczyć.
 
Its a fucking joke! Dawałeś znaki że możliwy jest superfight z Blagoiem.

Hans to dominator półciężkiej to jest pewne, w KSW nikt go nie pokona oprócz moich zawodników! Blagoi, Celiński czy Fijałka mają Hansa rozpracowanego.

Bardzo mnie cieszy że Błachowicz @Spike dostał takie baty. On nie zasłużył na walkę o pas, to jest zwykły średniak który obijał ogórków. Miałem rację że tak to się skończy, Janek nie ma psychiki by walczyć.
najpierw w kolejce jest Vegh, który wygrał 2 walki w świetnym stylu, gdzieś na horyzoncie jawi się Michał Materla. Pozyjemy zobaczymy.
 
Czyli po przegranym pojedynku z RDA i przegranej w obronie pasa w wadze piórkowej - zakończył karierę i zajął się grupą promotorską :hitman: bang

nie, jeżeli już to widziałbym to od załóżmy 2018 roku i zdobyciu pasów FW,LW,WW i MW :D postanowil szukac wyzwań, ale to wszystko melodia przyszłości, pytam o wstępne zainteresowanie.
 
nie, jeżeli już to widziałbym to od załóżmy 2018 roku i zdobyciu pasów FW,LW,WW i MW :D postanowil szukac wyzwań, ale to wszystko melodia przyszłości, pytam o wstępne zainteresowanie.
Ja mam informacje z przyszłości, że właśnie tak się stało jak napisałem :D :hitman: bang. Mój awatar z przyszłości zrobił powrót do przeszłości i mnie tak poinformował.

Dodatkowo wspomniał, że Krzysztof Klaczek po zdobyciu pasa wagi piórkowej z Kornikiem, niszczy każdego rywala, którego dostaje w obronach pasa.
 
xLZ9yC.png

Pierwszą walką Poznańskiej gali pokazywanej w otwartym Polsacie będzie pojedynek dwóch pań, które zapewne zaelektryzują publiczność w Poznań Arenie. Chojnoska vs Badurek to pojedynek, który zapewne nie potrwa 15 minut. Badurek jest weteranem UFC, Chojnoska ma już pewne doświadczenie w KSW. Zwycięzca walki zmierzy się z Farią lub Fucz.
Chojnoska vs Badurek
@YurikoReload vs. @FLOWRIDER
 
DMJs9j.png

Poziom sportowy w tej walce kobiet jeden z najwyższych na świecie w kobiecym MMA. Niedoceniana przez wielu Ania Fucz spróbuje uporać się z doświadczoną brazylijką, która już raz na KSW 30 zawitała do Poznania, a więc Kalindrą Farią, jak będzie?! Dowiemy się już niedługo
Fucz vs. Faria
@mmag
 
VEPJex.png

O dziwo to narazie zawodnicy FEN lepiej radzą sobie w klatce KSW niż weterani UFC. Czy Roman Szymański dołączy chociażby do Michała Michalskiego. Bez wątpienia jest jednym z największym talentem. Jego manager, nie chciał walk na przetarcie, chciał od razu dużego i silnego nazwiska, jakim jest niewątpliwie efektownie walczący Piraev. To ostatnia walka z Undercardu, który pod względem sportowym zapowiada się wybornie.
Piraev vs. Szymański
@Kolczu
 
Nie ukrywam, że zgodziłem się na ofertę managera Chlewickiego i zaakceptowałem podwyżkę o 5000 dolarów. Sasza zawalczy na KSW 43 nie z Anthonym Njokuanim, nie z Antonem Kuivanenem, a z Melvinem Guillardem !
KSW 43 !
Chlewicki vs. Guillard KSW TITLE FIGHT !
@lukasz4493 vs. @mateusz19191010
No i pięknie. Przyjmuję walkę z jednym wyjątkiem! Finansowym wyjątkiem! Chce dla mojego zawodnika podwyżki do 30tyś $
 
No i pięknie. Przyjmuję walkę z jednym wyjątkiem! Finansowym wyjątkiem! Chce dla mojego zawodnika podwyżki do 30tyś $
czyli jednak nie dogadaliśmy się, a wczoraj manager jak i sam Melvin popisywali się co to nie oni, dzisiaj już obsrali zbroję, na pewno po jednej walce nie dam podwyżki staremu emerytowi z USA, poszukam odpowiedniejszego rywala, chyba że przystanie na warunki i wielką szansę Guillard.
 
czyli jednak nie dogadaliśmy się, a wczoraj manager jak i sam Melvin popisywali się co to nie oni, dzisiaj już obsrali zbroję, na pewno po jednej walce nie dam podwyżki staremu emerytowi z USA, poszukam odpowiedniejszego rywala, chyba że przystanie na warunki i wielką szansę Guillard.
Już wczoraj było wspominane, że po tak świetnej walce z znakomitym Hallmannem chce dla swojego zawodnika podwyżki. A to, że teraz słyszę wykręty o nie daniu podwyżki - wyczuwam bojaźń nie tylko Saszy skuszonego dolarami, a także włodarzy, którzy wiedzą, że jak Melvin wygra to zarząda jeszcze więcej money.
 
Już wczoraj było wspominane, że po tak świetnej walce z znakomitym Hallmannem chce dla swojego zawodnika podwyżki. A to, że teraz słyszę wykręty o nie daniu podwyżki - wyczuwam bojaźń nie tylko Saszy skuszonego dolarami, a także włodarzy, którzy wiedzą, że jak Melvin wygra to zarząda jeszcze więcej money.

KSW i tak wysprzeda w pełni galę KSW 43 na Tauron Arenie nie mówiąc o wpływach PPV, więc to czy będzie Melvin czy nie to wyjebongo, chciałem jedynie zaelektryzować postać Saszy, a przy okazji też dać szansę dla Melvina na zdobycia pasa i ewentualną szansę podwyżki, ale jak widać strach robi swoje :D
 
KSW i tak wysprzeda w pełni galę KSW 43 na Tauron Arenie nie mówiąc o wpływach PPV, więc to czy będzie Melvin czy nie to wyjebongo, chciałem jedynie zaelektryzować postać Saszy, a przy okazji też dać szansę dla Melvina na zdobycia pasa i ewentualną szansę podwyżki, ale jak widać strach robi swoje :D
Melvin chce walk z najlepszymi w danej kategorii, takim zawodnikiem jest Sasza, a na dodatek chce zarobić na tej walce! Zdobycie pasa to dodatek, który jedynie ładnie prezentuje się na zdjęciach.
 
Szkoda, że Hallmann nie wygral. On brałby walkę o pas.

Ps: ale Bedorf przed walką z Pudziem/Fedorem na pewno będzie chciał monety :)
 
Melvin chce walk z najlepszymi w danej kategorii, takim zawodnikiem jest Sasza, a na dodatek chce zarobić na tej walce! Zdobycie pasa to dodatek, który jedynie ładnie prezentuje się na zdjęciach.

no to nie będziesz się bił o pas, a kontrakt na 20 kawałków masz jeszcze na 2 walki, jak nie wypełnisz, bulisz 300 tysięcy dolarów, nie moja wina.

Szkoda, że Hallmann nie wygral. On brałby walkę o pas.

Ps: ale Bedorf przed walką z Pudziem/Fedorem na pewno będzie chciał monety :)

Coco, nie fikaj, spokojnie, bedzie efektownie, beda hajsy
1
 
Back
Top