Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Tak jest
12540865_940339859413513_5833573398404134682_n.jpg
Ruchaj co chysz, a więc kontrakt podpisany
Chlewicki vs Guillard, w razie zwycięstwa przez nokaut w 1szej rundzie czy to Sasza czy Guillard będą zarabiać 40005 $
 
Mogę tylko zdradzić, że KSW prowadzi dośc zaawansowane rozmowy z dwiema Polskimi zawodniczkami, które jeszcze nie debiutowały w MMA.
Jedną z nich jest żona jednego z najlepszych piłkarzy świata. Nie krytykujcie.
 
Mogę tylko zdradzić, że KSW prowadzi dośc zaawansowane rozmowy z dwiema Polskimi zawodniczkami, które jeszcze nie debiutowały w MMA.
Jedną z nich jest żona jednego z najlepszych piłkarzy świata. Nie krytykujcie.
Karate style.
Hector od Fabińskiego, a Juniora kojarzę z walki z Natem Diazem. Dobry wybór zawodników. Propsuje
 
@Droniuszu ja jako naczelny hejter i tak panią A.L obsmieje :D

Ale jak ona ma być to ja liczę na CM Punka z Trybsonem albo Alanikiem xD

#hejterFreaków trolololo xd
 
Zaczynam promocję walki Prachnio vs Materla :D

Marcin Prachnio po ostatecznym potwierdzeniu jego walki z Materlą na FB
"Czyli jednak zawalcze z Materlą na KSW 43, widze że Materla przynajmniej ma jaja w przeciwieństwie do co po niektórych, nie zmienia to faktu że i tak go rozwalę, skoro on latał po ciosach tego czarnucha Silvy..., to tym bardziej będzie latał po moich ciosach, nie mogę się doczekać walki z nim, będzie ciekawie

Bartłomiej Kurczewski na FB
Łukasz Sajewski moim rywalem, ciekawa walka się zapowiada, będą grzmoty! #TeamKurczewski

Marta Chojnoska na FB
Nie mogę się doczekać mojego powrotu do KSW, Iza to dobra zawodniczka, jednak to ja będę na KSW 42 górą w tym pojedynku :)
 
odpisane.

Poszła odpowiedź.

Flowrider dla Cohones:

- To już oficjalne Borys Mańkowski vs Amir Sadollah w co-main evencie KSW 42! Zwycięstwo "Diabła Tasmańskiego" powinno zapewnić Borysowi potencjalną walkę o pas i wyczekiwany rewanż z Saidovem.

- Spodziewam się twardej walki Izy z Martą Chojnoską. Marta to doświadczona kickbokserka, z przeszłością w MMA, na pewno jakby to Pudzian powiedział "tanio skóry nie sprzeda". Jednak Iza powinna być gotowa i deklaruję, że pod moją wodzą w końcu zobaczycie normalną Izabelę na ważeniu!

Debiut Stasiaka w KSW kiedy w końcu :fingers:? Droni tu bym prosił o odpisanie na maila.
 
Akutalne rankingi KSW po gali KSW41:

Waga ciężka:

Champion: Blagoi Ivanov

1. Karol Bedorf
2. Mariusz Pudzianowski
3. Michał Włodarek
4. Jędrzej Maćkowiak
5. Oli Thompson
6. Michał Kita
7. Michał Andryszak
8. Kamil Waluś
9. James McSweeney


Waga półciężka:
Champion: Hans Stringer
1. Atilla Vegh
2. Tomasz Narkun
3. Goran Reljic
4. Tomasz Kondraciuk
5. Roger Gracie
6. Jan Błachowicz
7. Wojciech Lach
8. Karol Celiński


Waga średnia:
Champion: Mamed Chalidow
1. Jay Silva
2. Tomasz Drwal
3. Michał Materla
4. Kendall Grove
5. Maciej Różański
6. Maiquel Falcao
7. Rafał Haratyk
8. Abu Azaitar

Waga półśrednia:
Champion: Aslambek Saidov

1. Jim Wallhead
2. Borys Mańkowski
3. Kamil Szymuszowski
4. Emil Różewski
5. Amir Sadollah
6. Michał Michalski
7. Karl Amoussou
8. Krzysztof Kułak
9. Jesse Taylor
10. Robert Radomski


Waga lekka:
Champion: Łukasz Chlewicki
1. Marif Piraev
2. Damir Hadzovic
3. Mateusz Gamrot
4. Bartłomiej Kurczewski
5. Marian Ziółkowski
6. Melvin Guillard
7. Adrian Zieliński
8. Luiz Firminio
9. Leszek Krakowski
10. Piotr Hallmann


Waga piórkowa:

Champion: Artur Sowiński
1. Krzysztof Klaczek
2. Kamil Łebkowski
3. Filip Wolański
4. Anzor Azhiev
5. Arbi Shamaev
6. Kleber Koike Erbst

Michał Materla zostaje w 84kg póki nie zadebiutuje 93kg, tak gwoli wyjaśnienia. Zmiany nastąpiły w wagach: lekkiej, półśredniej, średniej, półciężkiej oraz ciężkiej. Panie zostaną dodane po KSW42, gdzie kolejne 2 pojedynki się z ich udziałem odbędą.
 
Poszła odpowiedź.

Flowrider dla Cohones:

- To już oficjalne Borys Mańkowski vs Amir Sadollah w co-main evencie KSW 42! Zwycięstwo "Diabła Tasmańskiego" powinno zapewnić Borysowi potencjalną walkę o pas i wyczekiwany rewanż z Saidovem.

- Spodziewam się twardej walki Izy z Martą Chojnoską. Marta to doświadczona kickbokserka, z przeszłością w MMA, na pewno jakby to Pudzian powiedział "tanio skóry nie sprzeda". Jednak Iza powinna być gotowa i deklaruję, że pod moją wodzą w końcu zobaczycie normalną Izabelę na ważeniu!

Debiut Stasiaka w KSW kiedy w końcu :fingers:? Droni tu bym prosił o odpisanie na maila.
rozpiska KSW 42....
 
2j0l3ec.jpg

Manager KB Promotion był dziś gościem programu "Puncher". Poniżej skrót najważniejszych informacji:
• Uważa, że Błachowicz powinien zmienić otoczenie w cyklu treningowym;
• Janek Błachowicz po porażce pojechał na treningi do Płocka, do Marcina Różalskiego;
• Szukają dobrego gymu dla Janka;
• Błachowicz powróci na KSW 44, to dobry czas dla niego po takiej serii porażek;
• Wspólnie rozmawiali ostatnio z Kitą - "Masakra" powalczy jeszcze dwa, góra trzy lata;
• Michał Kita w następnej walce podejmie Jędrzeja Maćkowiaka, ta walka prawdopodobnie również odbędzie się na KSW 44;
• Ariane Lipski kolejną walkę stoczy z Kamilą Porczyk na KSW 44;
• Wspólnie z Ariane mają nadzieję, że po walce z Porczyk będzie na nich czekać walka o pas;
• Michał Michalski pojawi się w klatce dopiero na KSW 45;
• Sam uważa to za bardzo dziwną sprawę - jego zawodnicy wygrywają walki w widowiskowy, a dostają je w tak długich odstępach czasowych;
• Uważa, że historia znów zatoczy koło - KB Promotion okupią jedną galę i potem znów będą długo czekać na występy;
 
Wywiad z Martinem Lewandowskim
No wiecie panowie no kurwa, szanujmy sie, no kurwa, Michalski dostał szanse wielkiej walki w CO-MAIN EVENCIE takim cichym eliminatorze z Borysem Mańkowskim, a co na to jego manager, a no to tamto, że niby nie, bo jeszcze nie, podpierał się wiekiem, a przecież Borys jest młodszy. Dla nas jest już coś jasne, Michalski łatwego życia w KSW nie będzie miał.
Borys zawalczy w CO-MAIN EVENCIE z bardzo wymagającym Sadollahem.
 
Wywiad z Martinem Lewandowskim
No wiecie panowie no kurwa, szanujmy sie, no kurwa, Michalski dostał szanse wielkiej walki w CO-MAIN EVENCIE takim cichym eliminatorze z Borysem Mańkowskim, a co na to jego manager, a no to tamto, że niby nie, bo jeszcze nie, podpierał się wiekiem, a przecież Borys jest młodszy. Dla nas jest już coś jasne, Michalski łatwego życia w KSW nie będzie miał.
Borys zawalczy w CO-MAIN EVENCIE z bardzo wymagającym Sadollahem.
KSW kontraktuje Walusiów, freak fighty w postaci jakichś niezwiązanych ze sportami walk lasek, a na nasze oburzenie łaskawie wyjeżdża, że "nie będziecie tacy" i dajecie nam walkę, taką typowo "na odpierdol się", żebyśmy nie byli niezadowoleni. Chyba jesteście ostatnimi osobami, które mogą mówić o szacunku w stosunku do kilku naszych zawodników. ;)
 
KSW kontraktuje Walusiów, freak fighty w postaci jakichś niezwiązanych ze sportami walk lasek, a na nasze oburzenie łaskawie wyjeżdża, że "nie będziecie tacy" i dajecie nam walkę, taką typowo "na odpierdol się", żebyśmy nie byli niezadowoleni. Chyba jesteście ostatnimi osobami, które mogą mówić o szacunku w stosunku do kilku naszych zawodników. ;)


Kejesdablju to przede wszystkim biznes, jesteś postacią medialną, to jesteś z nami, potrafisz walczyć - jesteś z nami, jesteś chujowy - nie ma Cie u nas
Michalski narazie sportowo się broni, ale niech nie plujta się !
Kejesdablju !
 
rozpiska KSW 42....

O kurna nie zauważyłem, bo spojrzałem na doły karty, a tu wysoko walka! Git, Stasiak wjeżdża z przytupem!

Co do informacji o odrzuceniu przez Michalskiego walki z Borysem do powiedzenia ma sam zainteresowany?

Borys Mańkowski: Nie chce się ze mną bić Michalski, no trudno, szanuję jego decyzję. Życzę mu zwycięstw, a wtedy na pewno się nasze drogi jeszcze przetną. Ja skupiam się na walce z Amirem, czas wrócić na piedestał w 77!
 
ku-ak-vs-kie-ek.png

Bez wątpienia kolejny wielki test przed Pawłem Kiełkiem, na jego drodze staje o 15 lat starszy weteran KSW - Krzysztof "Model" Kułak. Zwycięzca tego pojedynku będzie plasował się bardzo wysoko w hierarchii wagi półśredniej.
Kułak vs. Kiełek
@yonigga vs. @mateusz19191010
 
a co do gali to Polacy prawdopodobnie będą grali w czwartek i w sobotę, więc gala w piątek o 21:00.
 
-ebkowski-vs.png

Walka dwóch byłych pretendentów do pasa wagi piórkowej. Bez wątpienia zestawienie na które czekają fani niższych kategorii wagowych. Doświadczenie po stronie Łebkowskiego, młodość po Wolańskiego. Kto będzie lepszy? Dowiemy się w piątek o 21:00
Łebkowski vs. Wolański
@mmag vs. @Mr.Robot
 
reljic-vs.png

Sztanga w końcu wrócił tam gdzie jego miejsce. Niepokonany w KSW jest bliski wielkich pojedynków ze swoim udziałem. Na jego drodze stanie jednak szalenie niewygodny Goran Reljic!
Reljic vs Fijałka
@Sompa
 
Back
Top