Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Rafał Haratyk na FB
"Adam Zając moim rywalem na KSW Extra 3, ciekawe ciekawe, będzie ciekawa walka, znam dobrze Adama to ciekawy zawodnik i świetny kolega, ale tym razem moja ręka pójdzie w górę.., cena tej walki jest prosta, wygrany bierze wszystko"

Marcin Prachnio dla MyMMA

- Trenuje w Tatsujin Dojo, oprócz tego będzie trenował w Gracie Barra Łódź http://www.sherdog.com/stats/fightfinder?association=Tatsujin Dojo
- Materla to dobry zawodnik, zresztą jest mega szklany, rozwalę go w pierwszej rundzie....
- Dla niego ta walka jest niesamowicie ważna, gdyż jeśli pokona Materlę, otworzą mu się drzwi do dużych walk
- Jay Silva jest zwykłym pozerem i pierdolonym lamusem, mam nadzieje że Mamed go zniszczy, a jeśli dojdzie do naszej walki, to on dokończy dzieło zniszczenia, jednak najpierw musi skasować Materlę
- Mogę walczyć dosłownie z każdym, nie boje się nikogo, moje pięści się gotują do walki i znokautują każdego który stanie mi na drodze
- Gorąco pozdrawia swoich fanów, oraz twierdzi że hejterzy powinni go pocałować w dupę..
:rofl:
:lol:
 
Ariane Lipski dla randomowego, brazylijskiego portalu:

• Aktualnie jest w okresie roztrenowania, za kilka dni wylatuje na dwa tygodnie odpocząć na Maderę;
• Ma jakieś tam polskie korzenie, ale nie czuje się Polką, mimo wszystko spodobał się jej ten kraj, z tamtejszą organizacją wiąże spore nadzieje, stąd tak radykalna decyzja o nauce języka i ewentualnym zamieszkaniu tutaj;
• Temat nowego miejsca zamieszkania wciąż wraca, Ariane osiedli się prawdopodobnie w Londynie lub Krakowie;
• KSW doceniło ją, renegocjowali kontrakt i zawodniczka zarabia teraz znacznie więcej;
• Po powrocie z wakacji, pierwsze treningi odbędzie w Rasthai Temple, potem spędzi dwa tygodnie w Team Maximo trenując wspólnie z Livią Renatą Souzą;
• Jeszcze nie wie gdzie będzie się przygotowywała stricte pod walkę z Kamilą Porczyk;
• Była przekonana, że w walce o pas zmierzy się z Farią, nie doceniała Fucz, ale teraz zmieniła o niej zdanie, to dobra zawodniczka;
• Chciałaby kiedyś potrenować z Kalindrą Farią;
• Nie chce byś uważana jako zawodniczka jednopłaszczyznowa, stwierdziła, że bez problemu może kulać się ze swoimi rywalkami w parterze;
• Kamila niczym ją nie zaskoczy;
• Według niej Porczyk nie jest wymagającą przeciwniczką, wygrana nad Lubońską nie jest niczym nadzwyczajnym;
• Zapytana o to kto zmierzy się w walce o pas stwierdziła, że będzie to walka Lipski vs Fucz;
 
andryszak-vs-maciejewski.png

Walka wieczoru gali KSW EXTRA 3. Spotyka się dwóch wyjątkowo ciężkich zawodników. Rzadko kilogramów w klatce bywa więcej. Oboje są po największych zwycięstwach w karierze. Andryszak pokonał Gracie, Maciejewski Grabowskiego. Kto będzie górą, dowiemy się jutro o 21:00 na chat.mmarocks.pl
Andryszak vs. Maciejewski
@JŻuberek
 
Łukasz Sajewski przed KSW43:
- Za mną świetne przygotowania, mamy ułożony gameplan, który da mi zwycięstwo
- W przygotowaniach pomagał mi Borys Mańkowski, a także odwiedził Damian Stasiak
- To moja pierwsza i ostatnia walka w undercardzie KSW
- Kurczewski to solidny zawodnik, ale ma swoje braki, które chcę wykorzystać
- Interesuję mnie starcie z Melvinem, to podstarzały dziadek, który niezasłużenie dostał walkę o pas, powinien ją dostać Adrian Zieliński
- Pokonam Bartka, a potem poczekam sobie na rezultat walki Melvina z Saszką

Michał Pasternak:
- Wychodzę do octagonu i robię swoje
- Interesuję mnie pas wagi półciężkiej
- Szanuję każdego mojego rywala
- Jestem gotowy na wojnę!
 
WAŻENIE
MAIN EVENT:

265 lbs.: Michał Andryszak (243 lbs) VS Adam Maciejewski (239 lbs)
MAIN CARD:
185 lbs.: Riki Fukuda (184 lbs) VS Maciej Różański (184 lbs)
185 lbs.: Rafał Haratyk (185 lbs) VS Adam Zając (185 lbs)
155 lbs.: Damir Hadzovic (155 lbs) VS Marian Ziółkowski (155 lbs)
155 lbs.: Luiz Firmino (155 lbs) VS Mateusz Teodorczuk (155 lbs)
170 lbs.: Paweł Żelazowski (170 lbs) VS Albert Odzimkowski (170 lbs)
170 lbs.: Keith Wisniewski (169 lbs) VS Salim Touahri (170 lbs)
 
TYPOWANIE:
MAIN EVENT:

265 lbs.: Michał Andryszak (18-6) VS Adam Maciejewski (16-6-1) - W tej walce niewątpliwie będą grzmoty i wątpliwe, żeby potrwało to pełne 3 rundy. Andryszak w przebiegu pojedynku powinien być lepiej przygotowany kondycyjnie. Andryszak by TKO 2rd
MAIN CARD:

185 lbs.: Riki Fukuda (24-8) VS Maciej Różański (12-1) - Maciej Różański idzie jak burza w KSW i jeżeli uda mu się wygrać walkę z Fukudą, a potem cały turniej to bardzo przybliży się do oczekiwanego przez niego starcia z Chalidowem. Różański by SUB 3rd
185 lbs.: Rafał Haratyk (8-1-2) VS Adam Zając (12-2-1) - Adam Zając niezbyt udanie prezentował się na galach EFC, uważam że Rafał Haratyk ma w sobie tą przebojowość której szuka duet Lewandowski&Kawulski. Haratyk by SD
155 lbs.: Damir Hadzovic (12-3) VS Marian Ziółkowski (15-3-1) - Dwukrotnie skazywałem już Hadzovicia na pożarcie, a on raz zaskoczył mnie w sposób niesamowity. Dzisiaj na jego drodze staje utalentowany Golden Boy. Hadzovic by UD
155 lbs.: Luiz Firmino (19-7) VS Mateusz Teodorczuk (13-3) - Polscy zawodnicy zostali zestawieni z bardzo trudnymi zagranicznymi rywalami, także i tutaj nie wróże szczęścia Meteora. Firmino by SUB 3rd
170 lbs.: Paweł Żelazowski (11-1) VS Albert Odzimkowski (11-2) - Świetne zestawienie, aż szkoda, że kariera jednego z nich zostanie lekko zastopowana. Żelazowski by SD
170 lbs.: Keith Wisniewski (29-16-1) VS Salim Touahri (12-2) - Naprawdę nie jest łatwo pokonać w KSW Keitha Wisniewskiego przekonał się o tym Emil Różewski, nie mówiąc o Rafale Moksie, który nawet z nim przegrał. Touahri z problemami, ale raczej wypunktuje. Touahri by UD
 
Kursy Bukmacherskie
MAIN EVENT:

265 lbs.: Michał Andryszak (1,55) VS Adam Maciejewski (2,21)
MAIN CARD:
185 lbs.: Riki Fukuda (3,00) VS Maciej Różański (1,46)
185 lbs.: Rafał Haratyk (1,70) VS Adam Zając (1,80)
155 lbs.: Damir Hadzovic (1,40) VS Marian Ziółkowski (2,75)
155 lbs.: Luiz Firmino (1,45) VS Mateusz Teodorczuk (2,60)
170 lbs.: Paweł Żelazowski (1,50) VS Albert Odzimkowski (2,40)
170 lbs.: Keith Wisniewski (2,0) VS Salim Touahri (1,68)
 
Kursy Bukmacherskie
MAIN EVENT:

265 lbs.: Michał Andryszak (1,55) VS Adam Maciejewski (2,21)
MAIN CARD:
185 lbs.: Riki Fukuda (3,00) VS Maciej Różański (1,46)
185 lbs.: Rafał Haratyk (1,70) VS Adam Zając (1,80)
155 lbs.: Damir Hadzovic (1,40) VS Marian Ziółkowski (2,75)
155 lbs.: Luiz Firmino (1,45) VS Mateusz Teodorczuk (2,60)
170 lbs.: Paweł Żelazowski (1,50) VS Albert Odzimkowski (2,40)
170 lbs.: Keith Wisniewski (2,0) VS Salim Touahri (1,68)

A kto będzie faworytem Bedorf - Ivanov?
 
Maciej Różański i Paweł Żelazowski byli gośćmi Andrzeja Janisza i Łukasza Jurkowskiego w PR24. Poniżej skrót informacji:

Maciej Różański
• Do tej walki przygotowywał się w Berserkers Team Szczecin i Allstars Training Center;
• W przeciwieństwie do poprzednich przygotowań, tym razem w Szwecji spędził tylko dwa tygodnie;
• Piotr Bagiński i Karol Chabros rozpracowali Japończyka;
• Jeśli wygra walkę z Fukudą, wspólnie z managerem będą dążyli do tego żeby finał odbył się jak najszybciej;
• Riki Fukuda to będzie najtrudniejszy test w jego dotychczasowej karierze, ewentualna wygrana z nim wywinduje Berserkera wysoko w górę;

Paweł Żelazowski
• Przygotowywał się w swoim rodzimym klubie;
• Były plany żeby część przygotowań spędzić w Rumble Sports, trenując m.in. z Nicolasem Dalbym, ale ostatecznie te plany nie doszły do skutku;
• Do Białej Podlaskiej przyjechał Peter Sobotta żeby pomóc w przygotowaniach;
• Wierzy, że wygra turniej w swojej kategorii wagowej;
• Po wygranej nad Odzimkowskim, chciałby następną walkę stoczyć szybko, celuje w KSW 44 lub 45;
• Nie ma pewności, czy jeśli teraz zaliczyłby wtopę, zostanie nadal zawodnikiem KSW;
 
Panowie, nie miałem internetu do teraz, musimy przełożyć galę na czwartek na 21:00, przepraszam w chuj, nie moja wina...
 
Dzięki za zrozumienie, to więcej się nie powtórzy, przynajmniej postaram się, już zjebałem mojego dostawce... miałem wszystko przyszykowane, a internet teraz wrócił, kto mnie ma na facebooku to mógł widzieć, do zobaczenia w czwartek, a w sobote KSW 43 !
 
Chyba, że wolicie jutro o 22:30 po meczu Polska vs. Chorwacja, co wy na to,
Środa 22:30
Czwartek 21:00
WYBIERAJCIE :)
 
thompson-vs-kowalkowski.png

Pierwszą walką sobotniej KSW 43, będzie zestawinie dwóch superciężkich. Oli Thompson wyjdzie po raz 7 do klatki KSW, ale jeszcze nie zmierzył się z tak wysokim zawodnikiem jaki jest popularny "Kredka". Czy Kowalkowskiego stać na wielką karierę w KSW.
Thompson vs. Kowalkowski
@midern vs. @allan77
 
koike-erbst-vs-shamaev.png

Walki obu tych panów, a szczególnie tego pierwszego w KSW są niesamowicie emocjonujące. Japończyk po pokonaniu Azhieva notuje czarną serię porażek przez decyzję(2X SPLIT). Jak będzie tym razem, dowiemy się w sobote o 21:00 .
Koike Erbst vs. Shamaev
@cRe
 
kurczewski-vs-sajewski.png

Bez wątpienia starcie, które nie zasługuje na kartę wstępną, lecz szybka próba negocjacji i załatwienie Łukasza Sajewskiego i chęć stoczenia drugiej walki w tym roku przez Bartłomieja Kurczewskiego spowodowały, że będziemy oglądać jedno z najlepszych zestawień w Undercardzie.
Kurczewski vs. Sajewski
@YurikoReload vs. @FLOWRIDER
 
kurczewski-vs-sajewski.png

Bez wątpienia starcie, które nie zasługuje na kartę wstępną, lecz szybka próba negocjacji i załatwienie Łukasza Sajewskiego i chęć stoczenia drugiej walki w tym roku przez Bartłomieja Kurczewskiego spowodowały, że będziemy oglądać jedno z najlepszych zestawień w Undercardzie.
Kurczewski vs. Sajewski
@YurikoReload vs. @FLOWRIDER

Taktykę dojebałem solidną myślę, wygrana czy przegrana nie wiem, oby były fajerwerki!
 
Back
Top