Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
ale Andrzej spokojnie inne babeczki są :D a nawet sama Anna Lewandowska :D i inni "FAJTERZY"
Pffff
Tomek Narkun na FB
Nic osobistego do Marcina nie mam ale muszę go pokonać w widowiskowy sposób by dopaść Hansa. Nie obchodzi mnie czy będzie miał pas gdy dojdzie do naszej walki. To sprawa honoru.
 
10eh1k8.jpg


Kiepsko siadło. W sumie jak wszystkie moje plakaty, ale to raczej z tego powodu, że kompletnie nie umiem ich robić. Ten wyszedł gorzej, bo do tego doszedł jeszcze brak czasu i jakiegoś takiego zapału. Nie wiem co będzie dalej z moim udzielaniem się w grze. :bayan:
 
10eh1k8.jpg


Kiepsko siadło. W sumie jak wszystkie moje plakaty, ale to raczej z tego powodu, że kompletnie nie umiem ich robić. Ten wyszedł gorzej, bo do tego doszedł jeszcze brak czasu i jakiegoś takiego zapału. Nie wiem co będzie dalej z moim udzielaniem się w grze. :bayan:
Bez Ciebie nic już nigdy nie byłoby takie same.
 
wisniewski-vs-touahri.png

Pierwszą walką na powracającej do KSW gali z cyklu EXTRA/FIGHT CLUB będzie starcie bardzo doświadczonego Keitha Wisniewskiego z młodym, gniewnym Salimem Touahri. Kto będzie górą?!
Wisniewski vs. Touahri
 
Marta Chojnowska po ważeniu
"Miałam problemy z zbijaniem wagi, mam nadzieje że dam radę zbić jakoś do wyznaczonego limitu, co do samej walki, jestem w bardzo dobrej formie, chyba nawet najlepszej w swojej karierze, Iza może zaliczyła epizod w UFC, ale pokaże jej że jestem lepsza!"

@Droni taktyka doszła?
 
Marta Chojnowska po ważeniu
"Miałam problemy z zbijaniem wagi, mam nadzieje że dam radę zbić jakoś do wyznaczonego limitu, co do samej walki, jestem w bardzo dobrej formie, chyba nawet najlepszej w swojej karierze, Iza może zaliczyła epizod w UFC, ale pokaże jej że jestem lepsza!"

@Droni taktyka doszła?
pewnie.
 
@Droni to dziś? Kurde, co gala ostatnio to jestem u dupy albo ona u mnie :D coś się stanie, jak tym razem odpuszczę?
 
Back
Top