Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
efc-3.png


WYNIKI EFC 3

Zawodnicy z kontraktem w KSW:
Damian Grabowski - @DamiannN
Salim Touahri
Bartosz Fabiński
Marcin Wrzosek
Mateusz Zawadzki
Grzegorz Szulakowski
Biorę Bartosza "The Butcher" Fabińskiego.

PS. Kowalewicz - haaahaaa :rofl::rofl::rofl:
 
zawodnicy.png


ZAPRASZAM do wyboru zawodników, tych managerów, którzy mają ich mało albo chcą dopiero mieć
@kofi

@lukasz4493 zadowolony z Saszy?! Więcej ze względu na wiek raczej już nie dostanie. Ponadto jeżeli Kornik wygra jutro swoją walkę, a Sasza na KSW 43, możesz się domyślać co będzie.
 
sowi-ski-vs-klaczek.png

Walka wieczoru KSW 42 w Poznaniu. Starcie na które czeka cały świat Polskiego MMA. Kornik Sowiński stał się wizerunkiem niższych kategorii wagowej. Polski Conor McGregor zmierzy się z szalenie niebezpiecznym i dobrze punktującym słabości rywala Krzysztofem Klaczkiem.
Sowiński vs. Klaczek
@Puczi vs. @mateusz19191010
 
MAIN EVENT:
KSW FEATHERWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

145 lbs.: Artur Sowiński (148 lbs) © VS Krzysztof Klaczek (145 lbs)
MAIN CARD:
170 lbs.: Borys Mańkowski (170 lbs) VS Amir Sadollah (169 lbs)
155 lbs.: Mateusz Gamrot (157 lbs) VS Adrian Zieliński (157 lbs)
145 lbs.: Anzor Azhiev (145 lbs) VS Damian Stasiak (145 lbs)
205 lbs.: Tomasz Narkun (207 lbs) VS Marcin Zontek (205 lbs)
185 lbs.: Łukasz Bieńkowski (188 lbs) VS Paweł Trybała (183 lbs)
205 lbs.: Goran Reljic (205 lbs) VS Michał Fijałka (205 lbs)
145 lbs.: Kamil Łebkowski (145 lbs) VS Filip Wolański (148 lbs)
170 lbs.: Krzysztof Kułak (170 lbs) VS Paweł Kiełek (169 lbs)
UNDERCARD:
155 lbs.: Marif Piraev (155 lbs) VS Roman Szymański (157 lbs)
Woman.: Anna Fucz (125 lbs) VS Kalindra Faria (124 lbs)
Woman.: Marta Chojnoska (127 lbs) VS Izabela Badurek (125 lbs)

@YurikoReload
@Puczi
@Kolczu - chyba że znowu coś przeoczyłem
@Arlovski


Mogę tylko powiedzieć, że Kees,yonigga swoim wyjebaniem wylatują z gry no i bliski jest tego Mr.Robot, któremu się ostatnio odechciało :D

Brak taktyki = -1 OVRL.
 
Zawodnicy Flowrider Managment Team po ważeniu:

Iza Badurek: Czuję się świetnie, mówiłam, że problemów z wagą nie będzie. Paradoksalnie tym razem to rywalka miała z nią problem. Jutro trzeba wykonać robotę.

Damian Stasiak:
Koncentracja, jutro się okaże który z nas jest lepszy.

Borys Mańkowski: Życzyłbym sobie szybkiego zwycięstwa i obejrzenia na żywo ME, który wygląda ciekawie. Spojrzałem Amirowi w oczy - i wiem, że to moja ręka jutro powędruje do góry.
 
Dariusz z KSW I Faria przed galą:
- jest w dobrej formie przed walką,
- lubi Polskę jako kraj i Polaków,
- tym razem wynik będzie inny.

Łebkowski:
- treningi przebiegly dobrze, jak zawsze,
- WSOF chciało go podkupić, ale on to olał,
- nie widział się jeszcze z RDA po konferencji, ale w marcu stawia się na gali

Mmag:
- brzuch go boli, pewnie przez to salami, co narzekał Kawaguchi,
- KSW 43 jest chwilowo nieważne, teraz liczą się występy jego podopiecznych na 42,
- cieszy go Urbina, ale i tak czeka na walkę z Mańkowskim.
 
Oficjalne oświadczenie Kornika po niezrobieniu wagi:

Pany jany, poszliśmy z Puczim na steki i pitcę i było takie dobre, że nie mogłem się powstrzymać... Proszę o wybaczenie, to się więcej nie powtórzy.
 
Oficjalne oświadczenie Kornika po niezrobieniu wagi:

Pany jany, poszliśmy z Puczim na steki i pitcę i było takie dobre, że nie mogłem się powstrzymać... Proszę o wybaczenie, to się więcej nie powtórzy.
czyli mam zrozumieć, że w razie wygranej Kornika będzie po prostu wakat pasa? Nie dobrze... a szykował się SUPER FIGHT.
 
MAIN EVENT:
KSW FEATHERWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

145 lbs.: Artur Sowiński (148 lbs) © VS Krzysztof Klaczek (145 lbs)
MAIN CARD:
170 lbs.: Borys Mańkowski (170 lbs) VS Amir Sadollah (169 lbs)
155 lbs.: Mateusz Gamrot (157 lbs) VS Adrian Zieliński (157 lbs)
145 lbs.: Anzor Azhiev (145 lbs) VS Damian Stasiak (145 lbs)
205 lbs.: Tomasz Narkun (207 lbs) VS Marcin Zontek (205 lbs)
185 lbs.: Łukasz Bieńkowski (188 lbs) VS Paweł Trybała (183 lbs)
205 lbs.: Goran Reljic (205 lbs) VS Michał Fijałka (205 lbs)
145 lbs.: Kamil Łebkowski (145 lbs) VS Filip Wolański (148 lbs)
170 lbs.: Krzysztof Kułak (170 lbs) VS Paweł Kiełek (169 lbs)
UNDERCARD:
155 lbs.: Marif Piraev (155 lbs) VS Roman Szymański (157 lbs)
Woman.: Anna Fucz (125 lbs) VS Kalindra Faria (124 lbs)
Woman.: Marta Chojnoska (127 lbs) VS Izabela Badurek (125 lbs)

@YurikoReload
@Puczi
@Kolczu - chyba że znowu coś przeoczyłem
@Arlovski


Mogę tylko powiedzieć, że Kees,yonigga swoim wyjebaniem wylatują z gry no i bliski jest tego Mr.Robot, któremu się ostatnio odechciało :D

Brak taktyki = -1 OVRL.
Zontka ktoś ma? To jego debiut w organizacji czy już walczył. Jak tak to napisz mi z kim i jak wyniki ;) Dzięki. Taktyka pójdzie na fb
 
Zontka ktoś ma? To jego debiut w organizacji czy już walczył. Jak tak to napisz mi z kim i jak wyniki ;) Dzięki. Taktyka pójdzie na fb
w naszej grze jeszcze nie, ale wcześniej owszem.

KSW 3 - Sławomir Zięba win
KSW 3 - Łukasz Jurkowski loss
KSW 5 - Shonie Carter loss
narkun-vs-zontek.png
 
Ale taktyka zostaje taka sama na wszystkie walki, mówiłem już ostatnio. Nawet nie znam polskich zawodników, to co mam na pałę kombinować?
a to przepraszam i reperuje błąd :)
Zapraszam w takim razie na galę jutro o 21:00 :) Mistrza Kornikowskiego
 
TYPOWANIE:
MAIN EVENT:
KSW FEATHERWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

145 lbs.: Artur Sowiński (18-7) © VS Krzysztof Klaczek (12-3) - Nie widzę osoby, która mogłaby zabrać pas Kornikowi. Na horyzoncie pojawia się SUPERFIGHT z Chlewickim i to jest największa szansa Klaczka. Kornik zrobił wagę dopiero za drugim podejściem. Sowiński by TKO 3rd
MAIN CARD:
170 lbs.: Borys Mańkowski (19-7-1) VS Amir Sadollah (8-6) - Jeżeli ktoś myśli, że to dla Borysa będzie spacerek jest grubo w błędzie. Sadollah w KSW chce bardzo poważnie dorobić do emerytury, a postawa do tej pory bez problemu mu na to pozwoli. Mańkowski by SD
155 lbs.: Mateusz Gamrot (11-2) VS Adrian Zieliński (16-5) - Kiedyś musi nadejść czas odbudowy, nie udało się na KSW 40 to musi się udać w Poznaniu, Zieliński zawiódł podobnie jak Gamer w Gdańsku więc dla jednego i drugiego to walka o być albo nie być w czołówce wagi lekkiej. Gamrot by UD
145 lbs.: Anzor Azhiev (7-3) VS Damian Stasiak (10-4) - Zestawienie bez wyraźnego faworyta, jedno z najciekawszych w wadze piórkowej. Stasiak po UFC od razu trafia na jednego z najgroźniejszych zawodników nie będących w UFC. Azhiev by SD
205 lbs.: Tomasz Narkun (12-4) VS Marcin Zontek (18-9) - Narkun podobnie jak Błachowicz nie mógł sobie poradzić z szalenie groźnym Stringerem. Walką z Zontkiem rozpocznie plan odbudowy swojej pozycji w KSW. Narkun by SUB 3rd
185 lbs.: Łukasz Bieńkowski (4-3) VS Paweł Trybała (4-1) - Bieńkowski ostatnio olał przygotowania i jak sam mówił ma wyjebane na wszystkich, ale i tak boi się czarnych. Trybson udanie zadebiutuje w KSW i pokaże, że jest zawodnikiem MMA. Trybała by TKO 3rd
205 lbs.: Goran Reljic (16-6) VS Michał Fijałka (17-5-1) - Jeżeli Sztanga trafi to wygra szybko, jeżeli nie, to Reljic go wypunktuje. Fijałka by KO 1rd
145 lbs.: Kamil Łebkowski (14-5) VS Filip Wolański (10-2) - Jest to walka bez wyraźnego faworyta, jednak Łebkowski zdążył się już odbudować po ciężkim nokaucie z rąk Sowińskiego, a Wolański jeszcze nie. Łebkowski by UD
170 lbs.: Krzysztof Kułak (27-15-2) VS Paweł Kiełek (9-2-1) - Jeżeli Kiełek nie wda się w jakąś głupią wymianę w stójce to wygra tą walkę dość spokojnie. Kiełek by TKO 3rd
UNDERCARD:
155 lbs.: Marif Piraev (15-1-1) VS Roman Szymański (10-2) - Chyba o ciut za szybko manager Szymańskiego rzuca go na głęboką wodę. Jego rywalem jest przecież znany z ciężkich rąk Piraev. Jego walka z Firmino to coś pięknego, był na skraju nokautu i znokautował rywala. Wydaje mi się, że pokona Szymańskiego. Piraev by KO3rd
Woman.: Anna Fucz (4-0) VS Kalindra Faria (19-5-1) - Na papierze lepszą zawodniczką jest Faria, Fucz jednak dużo pracowała i to w USA. Jaka będzie odpowiedź doświadczonej Brazylijki przekonamy się jutro. Faria by UD
Woman.: Marta Chojnoska (2-1) VS Izabela Badurek (6-3) - Jeżeli Badurek poprawiła swoje umiejętności to powinna pokulać Chojnoską, a w ostateczności ją poddać. Marta skupiła się głównie na K-1 teraz chcę zarobić spore pieniądze. Badurek by SUB 3rd
 
Back
Top