Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Tak szczerze mówiąc to ten pajac kkk miał rację :)
Skoro np. @JanuszWanZant czy @cRe macie przychodzić na galę i rozmawiać cały czas z tym pajacem, przeszkadzając mi, to może lepiej nie przychodźcie, słuchajcie ja nikogo nie zmuszam do gry, jak nie chcecie to nie, ja jedynie mogę zaprosić. Więc jak nie chcecie nie przychodźcie.
Jak będę widział takie wyjebongo na grę, to nie będzie sensu tego kontynuować.

Wyniki są już na forum.
http://cohones.mmarocks.pl/threads/forumowa-gra-mma-wyniki.27708/#post-1231527

Opis dodam za chwilę.
 
Conor po przegranym pojedynku z RDA i przegranej w obronie pasa w wadze piórkowej - zakończył karierę i zajął się grupą promotorską :hitman: bang
Ja mam informacje z przyszłości, że właśnie tak się stało jak napisałem :D :hitman: bang. Mój awatar z przyszłości zrobił powrót do przeszłości i mnie tak poinformował.
Dodatkowo wspomniał, że Krzysztof Klaczek po zdobyciu pasa wagi piórkowej z Kornikiem, niszczy każdego rywala, którego dostaje w obronach pasa.
Jedno przepowiedzenie już się sprawdziło, czekamy na dalszą część!
A teraz kilka słów od moich zawodników:
upload_2016-1-22_22-17-59.png

upload_2016-1-22_22-25-38.png
 
to tak

KSW EXTRA 3 we wtorek o 21:00
Można wysyłać już taktyki

KSW 43 w sobotę o 20:00

Jeżeli nie będzie porządnej frekwencji szczególnie na KSW 43, to ja tak samo oleje to i nie będzie sensu robić tego dla osób, które mało to interesuje..
 
Sorry Droniuszu za nieobecność, nieoczekiwany melanż mnie wchłonął. (Powrót ziomeczka z Anglii)

Informuję, że moje drogi z Iza Badurek sie rozeszły. Inaczej rozumiemy pojęcie biznesu. @Arlovski bierz ją. :D


Borys po KSW: Potrzebowałem takiej walki, dodała mi skrzydeł. Walka przebiegała po mojej myśli. Pokazałem, że ne tylko Pudzian umie technikę "połóż i dołóż". Saidov czekam na Ciebie, bądź pewien, że wyjaśnimy to raz na zawsze.

Damian Stasiak: Anzor to naprawdę trudny i niewygodny rywal. Podjąłem to wyzwanie i przegrałem niejednogłośnie. Nie widzę innego rozwiązania jak szybki rewanż. Anzor jeszcze nie zasłużył na walkę o pas, a ja zasłużyłem na rewanż.
 
Last edited:
Faria i Dariusz dla Borka: zawiodłam kibiców i samą siebie. Chciałabym tu jeszcze zawalczyć, ale wiem, że z rekordem 0-2 będzie o to ciężko.

Łebkowski dla Borka: witam wszystkich. Mój występ przerósł nawet moje oczekiwania i wiem, że nic nie stoi na przeszkodzie, abym zawalczył o pas!

Mmag w wywiadzie po gali:
- nie cieszą go występy nowych podopiecznych, ale przypominam, że Karol i Kamil też mieli 1-1 po dwóch walkach i szału nie było,
- Fucz jest bardzo dobrą zawodniczką i będą z niej ludzie,
- Kalindra do Cordeiro niestety nie pojedzie,
- Łebkowski niszczy wszystko na treningach i tutaj tylko potwierdził formę,
- RDA udzielił paru wskazówek telefonicznie przed walką,
- chcemy walki o pas z Klaczkiem.
- cieszy go rywalizacja z kolegą @mateusz19191010,
- teraz czeka na KSW 43,
- przeprasza za absencję na tej gali, na pewno pojawi się na następnej.
 
-elazowski-vs-odzimkowski.png

Drugą walką KSW Extra 3 będzie zestawienie dwóch perspektywicznych i głodnych wielkich walk półśrednich. Oboje wygrali po 11 walk, który z nich po raz 12 podniesie rękę w górę
Żelazowski vs. Odzimkowski
@Spike
 
firmino-vs-teodorczuk.png

Jedno z najciekawszych zestawień tej gali. Firmino w debiucie na KSW 38 porwał publiczność walką z Piraevem, ostatecznie nadziewając się na lucky punch. Teodorczuk debiutuje w KSW i od razu ma wyzwanie z najwyższej półki. Kto wygra?! Dowiemy się, we wtorek o 21:00
Firmino vs Teodorczuk
 
hadzovic-vs-zi-kowski.png

Pojedynek w którym jeden z zawodników będzie już o krok od walki o pas. Hadzovic jak i Ziółkowski to jedne z najciekawszych postaci w wadze lekkiej.
Hadzovic vs. Ziółkowski
 
Zawodnicy w tym turnieju toczą po dwie walki jednego wieczoru i jak dobrze rozumiem finał na numerowanej gali?
 
Zawodnicy w tym turnieju toczą po dwie walki jednego wieczoru i jak dobrze rozumiem finał na numerowanej gali?
Zawodnicy w tym turnieju toczą 1 walkę i finał na numerowanej gali.
są po 2 walki w lekkiej, polsredniej i sredniej
finały na osobnych galach numerowanych.
 
Zawodnicy w tym turnieju toczą 1 walkę i finał na numerowanej gali.
są po 2 walki w lekkiej, polsredniej i sredniej
finały na osobnych galach numerowanych.
Ahh, czyli to czteroosobowy turniej. Okej, rozumiem.
 
Ahh, czyli to czteroosobowy turniej. Okej, rozumiem.
tak po prostu nie chce żeby było załóżmy tak, że Teodorczuk nokautuje w 1 minucie rywala, a np. Ziółkowski wygrywa po 3 rundach bijatyki, ze ledwo dycha, a potem sie spotykaja.. :)
 
haratyk-vs-zaj-c.png

Nowe pokolenie coraz odważniej miesza się w federację KSW. Na KSW Extra 3 dojdzie do walki w której ciężko znaleźc wyraźnego faworyta. Być może jednym argumentem jest to, że Haratyk ma już za sobą debiut w KSW i będzie mu łatwiej oswoić się z presją walki
Haratyk vs. Zając
@YurikoReload
 
Roman Szymański po walce:
"Mówiłem że ubije kacapa i ubiłem, ruscy to slabiaki. Mój sparingpartner Adrian jest lepszy od każdego z ich zawodników. W KSW nie ma dla mnie rywala, a jako że to najlepsza organizacja na świecie, to nigdzie nie ma lepszego ode mnie. W następnej walce chcę się zmierzyć z Blagoiem Ivanovem, ale wiem ze nie dostane tego starcia. Może być jakiś inny kacap - Hadzovic albo Bakocevic!"

Zieliński po walce:
"Wróciłem ! Wspaniałe uczucie! Z Bosniakiem to był jeden szczęśliwy cios na początku walki. Gratulacje Roman! Wielka Polska Skurwysyny!"
 
Jay Silva :
Na KSW43 zaprezentuje wam najlepszą wersje Jaya Silvy który spokojnie by pokonał Silvę z poprzedniej walki . Mamed jest nowicjuszem w stójce , zamyka oczy i liczy na farta , zamierzam to wykorzystać . #AndNew
 
fukuda-vs-r-a-ski.png

Chyba najcięższy test w karierze idącego jak burza w KSW Maćka Różańskiego. Jego rywalem będzie Riki Fukuda, który na KSW 37 potrafił napsuć sporo krwi samemu Mamedowi Chalidowowi.
Fukuda vs. Różański
@Spike
 
Back
Top