Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
celi-ski-vs.png

Zestawienie na szczycie kategorii półciężkiej, wprawdzie oboje zaliczyli wpadkę w ostatniej walce, szczególnie Celiński. Mimo wszystko oboje mimo wieku, zasługują na to, aby liczyć się w czołówce kategorii Light Heavyweight.
Celiński vs. Gracie
@Sompa vs. @JŻuberek
 
KSW 44
ME:

Klaczek vs Azhiev FW TITLE
CO-ME
Saidov vs Urbina WW TITTLE
Main Card
Stringer vs Vegh LHW TITLE
Wallhead vs. Fabiński - czekam jedynie na zgodę @JŻuberek, manager Fabińskiego zaakceptował.
Błachowicz vs. Łazarz
Kita vs. Maćkowiak
Lipski vs Porczyk
Hallman vs. Piraev/ @mmag jest zgoda? bo nie wiem czy napisałem Ci na e-maila i nie odpisałeś, czy ja nie wysłałem.?
Grove vs. Azaitar
Undercard:
Finał waga półsrednia
Radomski vs. Pawlak/ @allan77 - jest zgoda?
Lach vs. Wójcik
 
KSW 44
ME:

Klaczek vs Azhiev FW TITLE
CO-ME
Saidov vs Urbina WW TITTLE
Main Card
Stringer vs Vegh LHW TITLE
Wallhead vs. Fabiński - czekam jedynie na zgodę @JŻuberek, manager Fabińskiego zaakceptował.
Błachowicz vs. Łazarz
Kita vs. Maćkowiak
Lipski vs Porczyk
Hallman vs. Piraev/ @mmag jest zgoda? bo nie wiem czy napisałem Ci na e-maila i nie odpisałeś, czy ja nie wysłałem.?
Grove vs. Azaitar
Undercard:
Finał waga półsrednia
Radomski vs. Pawlak/ @allan77 - jest zgoda?
Lach vs. Wójcik

Nie widzę maila. Jest zgoda.
 
KSW 45
ME:
Materla(prawdopodobnie) vs. TBA
Main Card
Szymuszowski vs. Taylor/ @YurikoReload ??
Sowiński vs. Assuncao/ @Puczi ??
Narkun vs. Reljic/ @Arlovski ??? - w razie wygranej Narkuna, mogę zapewnić że albo TITLE SHOT, albo super hiper zestawienie.
Kułak vs. Michalski
Szymański vs. Zawadzki/ @Kolczu ???
Chojnoska vs. Fucz
Gamrot vs. Szulakowski/ @allan77
Finał waga średnia
Undercard:
Finał waga lekka
Różewski vs. Bandel
Tkhorevska vs. Badurek
 
@Droni co? Raphael Assuncao? XD Odmawiam.
Żądam rewanżu z lujem, który odebrał Kornikowi pas. Sowiński nie był świadomy, że walka była zakontraktowana na 5 rund, a przerwanie było za wczesne. Fani też chcą to zobaczyć. Czekamy na rewanż.
 
Droni czylu w koncu nie mam walki Borysa z Jimem? I mam czekać na TS 6 gal? Umowa byla inna.
w razie wygranej Jima z Fabińskim, Borys spotka się z nim na tej niesamowicie obsadzonej KSW 46 na Stadionie Narodowym i to będzie oficjalny eliminator, jeżeli Jim przegra, Borys dostanie prawodopodobnie z automatu TITLE SHOT.

@Droni co? Raphael Assuncao? XD Odmawiam.
Żądam rewanżu z lujem, który odebrał Kornikowi pas. Sowiński nie był świadomy, że walka była zakontraktowana na 5 rund, a przerwanie było za wczesne. Fani też chcą to zobaczyć. Czekamy na rewanż.
Junior Assuncao

Kornik już walczył z Wolańskim na 5 rundowych zasadach, zresztą cały czas już były wyniki i nawet 3 walki mistrzowskie trwały pełne 5x5. Może Kornik nie zgodzić się na walke z Assuncao, ale nwm z kim on chce, bo Klaczka nie dostanie od razu po porazce.
 
Kornik vs Damian Stasiak, @Puczi

Co do Borysa to nie rajcuje mnie czekanie 6 gal na TS, wiec oby rudy JIM WYGRAL bi takto funu z gry nie ma jak sie tyle na walki czeka
 
@FLOWRIDER
Jeżeli nie na KSW 46, to po prostu chcę żeby walka Wallhead vs. Mańkowski była main eventem jakiejś z gal, pod warunkiem, że trash-talk będzie na poziomie pierwszej walki, jak sam wiesz $$$$
@JŻuberek liczę na Ciebie również.
 
Damian Grabowski:
Czekam na ogłoszenie mojej walki na KSW. Udowodnie wszystki ,ze to ja jestem najlepszym ciezkim . W KSW nie ma dla mnie godnego rywala . Bedorf, Pudzianowski, Ivanov zaden z nich nie ma ze mna szans.
 
@Droni @FLOWRIDER walka z Wolańskim była podpisana na 3 rundy, mogę pokazać kontrakt. Ale ok. Weźmiemy walkę ze Stasiakiem, pod warunkiem, że po wygranej Kornik dostanie title shota.
Na pewno się nie zgodzę, że Kornik po wygranej ze Stasiakiem (0-1 w KSW) dostanie walkę o pas. Okej możesz walczyć ze Stasiakiem, tylko, że ze Stasiakiem = walka równa się tylko 1 walka w roku, w dodatku nie gwarantująca walki o pas. Mogę zagwarantować, że po walce z Assuncao wygranej. Kornik dostaje szanse rewanżu czy z Klaczkiem czy Azhievem. Podejmuj decyzje.
 
Damian Grabowski:
Czekam na ogłoszenie mojej walki na KSW. Udowodnie wszystki ,ze to ja jestem najlepszym ciezkim . W KSW nie ma dla mnie godnego rywala . Bedorf, Pudzianowski, Ivanov zaden z nich nie ma ze mna szans.
Grabowski prawdopodobnie w walce wieczoru na KSW EXTRA 4 tylko pytanie jest czy Ty zgadzasz się na walke z Michałem Włodarkiem i czy @damianancelotti się zgadza.
 
Na pewno się nie zgodzę, że Kornik po wygranej ze Stasiakiem (0-1 w KSW) dostanie walkę o pas. Okej możesz walczyć ze Stasiakiem, tylko, że ze Stasiakiem = walka równa się tylko 1 walka w roku, w dodatku nie gwarantująca walki o pas. Mogę zagwarantować, że po walce z Assuncao wygranej. Kornik dostaje szanse rewanżu czy z Klaczkiem czy Azhievem. Podejmuj decyzje.


walka z randowmiwym gosciem gwarantuje TS... a zawodnikiem ksw nie..
 
Na pewno się nie zgodzę, że Kornik po wygranej ze Stasiakiem (0-1 w KSW) dostanie walkę o pas. Okej możesz walczyć ze Stasiakiem, tylko, że ze Stasiakiem = walka równa się tylko 1 walka w roku, w dodatku nie gwarantująca walki o pas. Mogę zagwarantować, że po walce z Assuncao wygranej. Kornik dostaje szanse rewanżu czy z Klaczkiem czy Azhievem. Podejmuj decyzje.

W takim razie Assuncao. Sorry @FLOWRIDER , ale byznes is byznes.
 
Damian Stasiak na twitterze: Kornik to papierowy mistrz i cipka. Powodem odrzucenia walki ze mną był strach przed porażką. Jego manager Puczi jest jeszcze głupszy niż Wojciech Puczyk z Blok Ekipy. Ja wracam na KSW 46.
 
walka z randowmiwym gosciem gwarantuje TS... a zawodnikiem ksw nie..
KIM JEST STASIAK ?!!!! PRZEJEBAŁ SWOJĄ SZANSĘ MUSI ODBUDOWAĆ POZYCJĘ.

W takim razie Assuncao. Sorry @FLOWRIDER , ale byznes is byznes.
No słuchaj, ale też argumenty za Stasiakiem
Lepsze pieniądze = dobra promocja
Łatwiejszy rywal?
Jeżeli będziesz dobrze się z nim wyzywał, częstsza szansa na walki i lepsze hajsy.
 

Grabowski prawdopodobnie w walce wieczoru na KSW EXTRA 4 tylko pytanie jest czy Ty zgadzasz się na walke z Michałem Włodarkiem i czy @damianancelotti się zgadza.
Damian Grabowski:
Włodarek ? To jakis zart? Kim on jest? Kim on do cholery jest?
Podpisałem konkrakt z KSW na duze walki a nie sparing z jednopłaszczyznowym amatorem .
 


Damian Grabowski:
Włodarek ? To jakis zart? Kim on jest? Kim on do cholery jest?
Podpisałem konkrakt z KSW na duze walki a nie sparing z jednopłaszczyznowym amatorem .
mam to rozumieć jako promocja walki, czy odrzucenie tego pojedynku? Pamiętaj, że Grabowski jest już wiekowy, a na EFC przejebał nawet z Adamem Maciejewskim. Jeżeli Grabowski będzie się pluł to go rzucę na pożarcie na jakiegoś no-name utalentowanego 5-0 i się skończy !
 
mam to rozumieć jako promocja walki, czy odrzucenie tego pojedynku? Pamiętaj, że Grabowski jest już wiekowy, a na EFC przejebał nawet z Adamem Maciejewskim. Jeżeli Grabowski będzie się pluł to go rzucę na pożarcie na jakiegoś no-name utalentowanego 5-0 i się skończy !
Pod warunkiem ,ze jesli wygram to następna walka z Bedorfem lub Pudzianowskim .
 
Kim jest Stasiak? Gościem który przegrał splitem z mocno promowanym Anzorem, z którym Kornik dwukrotnie obrywał do momentu fauli.
 
Pod warunkiem ,ze jesli wygram to następna walka z Bedorfem lub Pudzianowskim .
Pudzianowski walczy jeszcze dwie walki w życiu na KSW 43 z Thompsonem
i na KSW 46 z...
KSW EXTRA 4 jest trochę przed KSW 46, więc Pudzian odpada
Jeżeli Grabowski zaprezentuje się jakoś wyśmienicie, to może Bedorf, może może.
 
Kim jest Stasiak? Gościem który przegrał splitem z mocno promowanym Anzorem, z którym Kornik dwukrotnie obrywał do momentu fauli.
Dla Stasiaka mam propozycję walki w Undercardzie KSW 46(PGE NARODOWY) z Filipem Wolańskim.
 
Pudzianowski walczy jeszcze dwie walki w życiu na KSW 43 z Thompsonem
i na KSW 46 z...
KSW EXTRA 4 jest trochę przed KSW 46, więc Pudzian odpada
Jeżeli Grabowski zaprezentuje się jakoś wyśmienicie, to może Bedorf, może może.
DG:
Nie tego oczekiwałem od KSW . Moj debiut jest zagrozony .
 
30-27 punktacja Leszka Droniego Pawlęgi

Podważając split decision wskazany przez sędziów sam wystawiasz wizytówke swojej organizacji.Walka z Wolanem odrzucona. Powód: undercard, nie po to tyle haruje zeby Trybsonowe wynalazki zabierały mi miejsca w main cardzie. Mogę z nim walczyć ale W MC.
 
Back
Top