Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Podważając split decision wskazany przez sędziów sam wystawiasz wizytówke swojej organizacji.Walka z Wolanem odrzucona. Powód: undercard, nie po to tyle haruje zeby Trybsonowe wynalazki zabierały mi miejsca w main cardzie. Mogę z nim walczyć ale W MC.
to się nie dogadamy, Stasiak prawdopodobnie zawalczy w lipcu, no chyba, że przekona Kornika swoimi uszczypliwymi komentarzami, to kto wie, kto wie, może i nawet wygrany dostanie TITLE SHOT, jak będzie ładna otoczka.
 
Damian Grabowski :
Zgadzam sie na walke z Włodarkiem . Ta walka zadecyduje o losach mojej dalszej kariery .


@Droni Biore walke ! Czas zaczac show :p
 
to się nie dogadamy, Stasiak prawdopodobnie zawalczy w lipcu, no chyba, że przekona Kornika swoimi uszczypliwymi komentarzami, to kto wie, kto wie, może i nawet wygrany dostanie TITLE SHOT, jak będzie ładna otoczka.

To wlaściciele wybrali mu randomowego rywala zamiast fajnej walki z niezłą otoczką swoim dutnymi zasadami z TS.. po wygranej z debiutantem.
 
To wlaściciele wybrali mu randomowego rywala zamiast fajnej walki z niezłą otoczką swoim dutnymi zasadami z TS.. po wygranej z debiutantem.
Junior Assuncao to świetny zawodnik, my nie jesteśmy cyrkiem przypominam !
Stasiak jak chce, to niech zasłuży, a jak bedzie szczekał to sie też może doczeka!
 
Szczekaniem wszystko można zrobić
Bądźmy poważni. KSW kontraktuje Trybsonów i inne Lewandowskie, moi zawodnicy walczą raz na ruski rok, a szczekający debiutant może dorobić się z miejsca walki o pas? Skoro KSW idzie w taką stronę, to moi zawodnicy poważnie rozważą ofertę konkurencji.
 
spike nie wiem czy to do mnie ale Stasiak nie chce walki o.pas tylko z Kornikiem ktory nie jest mistrzem. to kornik chce ts ktorego dostanie po obiciu jakiegos kelnera ktorego nazwiska nawet nie umiem napisac
 
Bądźmy poważni. KSW kontraktuje Trybsonów i inne Lewandowskie, moi zawodnicy walczą raz na ruski rok, a szczekający debiutant może dorobić się z miejsca walki o pas? Skoro KSW idzie w taką stronę, to moi zawodnicy poważnie rozważą ofertę konkurencji.

Trybson w pierwszej walce mimo 52 sekund potrafił dostarczyć wielkie emocje, Anna Lewandowska jest świetną zawodniczką Karate, w końcu się o tym przekonają co niektóre zawodniczki.
Droga wolna, nikt nie zapłaci tylu pieniędzy co KEJESDABLJU.\
 
@Puczi i jak może jednak walka z Stasiakiem będzie lepszą ofertą? Widzę wzburzenie, a chcę reagować, dorzucę Kornik Tobie 5 kawałków zielonych :)
 
@FLOWRIDER , nie piję do konkretnych zawodników, tylko do głupiej polityki organizacji. Nie po to moi zawodnicy czekają długie miesiące na walki, żeby ktoś inny walczył co galę, bo jemu i jego przeciwnikowi chciało się popisać na twitterze.

Droga wolna, nikt nie zapłaci tylu pieniędzy co KEJESDABLJU.\
Mamy wyjebane na pieniądze, to wy stracicie zawodników. :wink:
 
Droniuszu akurat Lewandowska w 2016 zakonczyla kariere sportowa i otwiera fitness, nieaktualne masz dane.
trenowała przez cały czas boks w połączeniu z K-1, umiejętności Karate nie zapomniała, kontrakt z Nią mieliśmy podpisany od dawna, a debiut planowany na koniec sierpnia ERGO ARENA PPV, KSW 47 :) Anna możliwe, że nawet w Main Event.
 
o kierwa Main event xdxd vs Szydlo od razu i gaża 2mln za walke xd.. albo idziesz w profesjonalne kse albo freaki. Wojek sie w biuerze przewraca jak widzi Twoja wizjr ksw xd
 
o kierwa Main event xdxd vs Szydlo od razu i gaża 2mln za walke xd.. albo idziesz w profesjonalne kse albo freaki. Wojek sie w biuerze przewraca jak widzi Twoja wizjr ksw xd
zauważ, że chociażby walki
Maćkowiak vs. Bajor
Bedorf vs. McSweeney

Już miały miejsce :D, jeszcze i na Trybsona przyjdzie
 
zauważ, że chociażby walki
Maćkowiak vs. Bajor
Bedorf vs. McSweeney

Już miały miejsce :D, jeszcze i na Trybsona przyjdzie


te waki to oczywista oczyeistosc.. Lewandowska w ksw da obci ladna buzke? Ta bo Lewy za malo zarabia xd
 
PRZYPOMINAM, ŻE JUTRO PRZEŁOŻONA Z WTORKU GALA KSW EXTRA 3 GODZINA 21:00 chat.mmarocks.pl

fightcard.png
 
@Puczi i jak może jednak walka z Stasiakiem będzie lepszą ofertą? Widzę wzburzenie, a chcę reagować, dorzucę Kornik Tobie 5 kawałków zielonych :)

Ok, niech będzie Stasiak - z racji jednak, że idę szefostwu na rękę, chcę walki o pas po wygranej. W razie czego zrobię zadymę po gali :bayan:
 
Szymuszowski vs Taylor na KSW 45? ok ja po rozmowie z Kamil zgadzamy się, pod warunkiem że jeśli Kamil wygrałby z Taylorem to chciałbym walki z kimś czołówki KSW, lub z dobrym zawodnikiem zagranicznym
 
@Droni mam nadzieję, że się nie potniesz po dzisiejszym wyczynie Szczypiornistów vel cebulaków niestety..
Nic nigdy nie będzie takie same. Od początku mistrzostw mówiłem spokojnie rozkręcą się... nie miałem racji, po za najlepszym meczem w ofensywie historii z Francją, zagraliśmy najgorszy i w obronie i w ataku, wgl kurwa wszędzie, a już taktycznie... Granie 40 minut cały czas środkiem, druga linia. NAJSMUTNIEJSZY DZIEŃ POLSKIEGO SPORTU.
Polska płacze.
 
Back
Top