Formuła 1

coś pięknego
oo6r56agepl71.jpg


UZe8wXWL0fA5vq2kKgmVOX1XiixP__dC5ZVAEzy5MNA.jpg
 
Napiszę krótko o Robercie i wiem, że zaraz ktoś powie że on już nie istnieje i zapomnij ale...
Kubica tym wyścigiem udowodnił, że jest pełno prawnym (w sensie umiejętności) kierowcą F1. To, że jest świetnym kierowcą udowodnił przede wszystkim w le mans, gdzie brał również udział w wyborze inżynierów do zespołu i kierowców, co świadczy o zaufaniu w Moto sporcie do jego wiedzy. Powiem nie skromnie, że umiejętność startów ma podobną jak max i Alonso, a opony utrzymuje nawet lepiej niż Hamilton. Jak bym był takim starym strolem albo steinerem to biorę Roberta od razu, nawet w maclarenie może lepiej od Ricardo by pojechał.
Sam wątpiłem w Roberta, ale po dzisiejszym wyścigu sam twierdzę, że Robert powinien być mistrzem świata i jest ogromnym, zmarnowanym talentem. Forza Robert.
BTW. Max MISTRZEM
 
Napiszę krótko o Robercie i wiem, że zaraz ktoś powie że on już nie istnieje i zapomnij ale...
Kubica tym wyścigiem udowodnił, że jest pełno prawnym (w sensie umiejętności) kierowcą F1. To, że jest świetnym kierowcą udowodnił przede wszystkim w le mans, gdzie brał również udział w wyborze inżynierów do zespołu i kierowców, co świadczy o zaufaniu w Moto sporcie do jego wiedzy. Powiem nie skromnie, że umiejętność startów ma podobną jak max i Alonso, a opony utrzymuje nawet lepiej niż Hamilton. Jak bym był takim starym strolem albo steinerem to biorę Roberta od razu, nawet w maclarenie może lepiej od Ricardo by pojechał.
Sam wątpiłem w Roberta, ale po dzisiejszym wyścigu sam twierdzę, że Robert powinien być mistrzem świata i jest ogromnym, zmarnowanym talentem. Forza Robert.
BTW. Max MISTRZEM
Nie wiem, czy trollujesz czy jak, ale ja też tak uważam. Robert w mocnym bolidzie robiłby punkty przez cały sezon, nawet jakieś podium by zaliczył. To, że z miejsca wskoczył do nieznanego bolidu, bo testy to nic i nie odstawał w wyścigu tylko potwierdza jego umiejętności.

Eh, gdyby nie te pomysły o innych wyścigach niż F1, to Robert jeździłby dla topki.
 
No to jeszcze Latifi i Giovinazii do oficjalnego potwierdzenia. Ciekawe czy kanadyjskie dolary będą skuteczne?
 
Chińczyki oferują 30 mln za miejsce Zhou w Alfie, pewnie kosztem Orlena. Ktokolwiek dostanie fotel w Alfie to mówi się, że na rok bo potem biorą Theo z F2.
 
Fajnie by było jakby Robert poprawił 15 miejsce, teraz już więcej przejedzie kółek to też i może będzie w stanie ugrać coś więcej.
Niestety Ferrari ma najsłabszy silnik w obecnym sezonie, a nowa specyfikacja będzie dopiero od GP Turcji i nie wiadomo czy Alfa ją dostanie. Williams powinien na Monzie zyskać względem Alfy.
 
Niestety Ferrari ma najsłabszy silnik w obecnym sezonie, a nowa specyfikacja będzie dopiero od GP Turcji i nie wiadomo czy Alfa ją dostanie. Williams powinien na Monzie zyskać względem Alfy.
Niby tak ale zawsze jest DRS, bankowa zadyma w pierwszym zakręcie no i sam tor Robert zna lepiej od wielu kierowców, choć nie jest mocno złożony. Nadzieję można mieć.
 
pięknie, max +2 punkty nad oponiarzem, dodatkowo pole na jutro. wspaniała sesja :antonio:
 
Back
Top