Formuła 1

Vettel zdyskwalifikowany,po wyścigu w zbiorniku miał 0,3 litra paliwa zamiast regulaminowego min. 1 litra,Hamilton wskoczył na 2 miejsce.
 
max :antonio: i jeszcze mogłby coś jutro russell na starcie odpierdolić żeby hamiltona zezłomować ;p
Myślałem, że Kożuchowska i kilka dziewczyn z Victoria Secret to szczyt moich mokrych marzeń, ale ty to zmieniłeś.
Russell wjeżdżający w różowego dyndum nuffin to jest to czego chcę.
you-can-do-it-meme1.jpeg
 
Myślałem, że Kożuchowska i kilka dziewczyn z Victoria Secret to szczyt moich mokrych marzeń, ale ty to zmieniłeś.
Russell wjeżdżający w różowego dyndum nuffin to jest to czego chcę.
you-can-do-it-meme1.jpeg
:lol:
 
kpina, oni tam nie mają prognozy pogody w tym fia, że nie wiedzieli, że będzie napierdalać deszczem przez całe popołudnie? tak trudno było zorganizować wyścig o kilka godzin wcześniej?
 
kpina, oni tam nie mają prognozy pogody w tym fia, że nie wiedzieli, że będzie napierdalać deszczem przez całe popołudnie? tak trudno było zorganizować wyścig o kilka godzin wcześniej?
Pewnie wiedzieli, no ale cóż. Zdrowy rozsądek Prawa telewizyjne i duży hajs nakazywał rozegranie wyścigu w zaplanowanych wcześniej godzinach i mieliśmy taki "wyścig" jaki mieliśmy.
 
kpina, oni tam nie mają prognozy pogody w tym fia, że nie wiedzieli, że będzie napierdalać deszczem przez całe popołudnie? tak trudno było zorganizować wyścig o kilka godzin wcześniej?
Pewnie wiedzieli, no ale cóż. Zdrowy rozsądek Prawa telewizyjne i duży hajs nakazywał rozegranie wyścigu w zaplanowanych wcześniej godzinach i mieliśmy taki "wyścig" jaki mieliśmy.
Wcześniejsze godziny były zarezerwowane dla Porshe supercup i chyba F3.
A moje zdanie jest takie, że powinni jechać i już. Start z pitlane albo za safetycar by wystarczył. To są zawodowcy ludzie chcą chleba i igrzysk.
Jedno dobre że Max odrobił w generalnej.
 
Ostatnia szansa żeby powalczyć o miejsce na następny sezon. Szanse małe ale walczyć warto. OGIEŃ
Kubica nie wystartuje jako regularny kierowca w przyszłym sezonie. Nie ma się co łudzić. Jest dłuuga lista kierowców w lepszej pozycji, którzy mają ciężko znaleźć miejsce w stawce.
 
niezłe jaja, gdyby max nie poprawił się na drugim wyjeździe to miałby identyczny czas co hamilton
 
Last edited by a moderator:
bottas jak zwykle wyruchany, pytanie czy russell w przyszłym sezonie też będzie dawał tak sobą pomiatać
 
Back
Top