Formuła 1

max: musimy jak najszybciej zmienić na interimy, tracimy zbyt wiele czasu.
lando: interimy? NIEEE! jedziemy do końca na slikach!

nawet mi go nie żal :fjedzia:
 
max: musimy jak najszybciej zmienić na interimy, tracimy zbyt wiele czasu.
lando: interimy? NIEEE! jedziemy do końca na slikach!

nawet mi go nie żal :fjedzia:
Poniosło młodego dosyć mocno. Zapłacił za to bardzo mocno.
Szkoda tylko, że nie usłyszymy Brown razem z inżynierem będą go cisnąć.
school-girl-punishment.gif

londero-tennis.gif
limmy-nipple.gif
 
max: musimy jak najszybciej zmienić na interimy, tracimy zbyt wiele czasu.
lando: interimy? NIEEE! jedziemy do końca na slikach!

nawet mi go nie żal :fjedzia:
Całkiem niedawno Brad Binder wygrał w MotoGP zostając na torze w podobnej sytuacji, różnie to bywa.
 
Całkiem niedawno Brad Binder wygrał w MotoGP zostając na torze w podobnej sytuacji, różnie to bywa.
nie wiem jak było w moto gp, ale tutaj nie było opcji żeby dojechać na slikach. dodatkowo zawalił zespół, bo nie powiedzieli norrisowi, że za chwile będzie mocniej padać. inżynier zapytał go tylko co myśli o zmianie na przejściowe. to oni powinni wiedzieć, czy pogoda za chwile się pogorszy czy poprawi.
 
nie wiem jak było w moto gp, ale tutaj nie było opcji żeby dojechać na slikach. dodatkowo zawalił zespół, bo nie powiedzieli norrisowi, że za chwile będzie mocniej padać. inżynier zapytał go tylko co myśli o zmianie na przejściowe. to oni powinni wiedzieć, czy pogoda za chwile się pogorszy czy poprawi.
Niby masz rację , tylko dobrze już po wyścigu zauważył komentator, że jak inżynier zaczął młodemu mówić o konieczności zmiany opon; to ta druga ich rozmowa na ten temat, zaraz przed tym jak dindum zjechał, to ten powiedział mu, żeby się odpierdolił, albo żeby spierdalał.
Podejrzewam, że inżynier chciał powiedzieć o tym, że deszcz będzie spory itd. ale jak usłyszał że ma się odjebać to się odjebał.
Tums.gif
 
szkoda tylko tego punktu za najszybsze okrążenie i trochę niedosyt, że nie było dubletu red bulla, ale i tak jest MAX MAX MAX SUPER MAX MAX!
 
hamilton został zdyskwalifikowany z wczorajszych kwalifikacji i ruszy do dzisiejszego sprintu z p20, dodatkowo jutro ma karę -5 za wymianę silnika :antonio:
 
Back
Top