Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

The Rover - nie dziwią mnie absolutnie negatywne opinie, ale mi siadł tą swoją "ambientowością" idealnie. O dziwo Pattison potrafi bardzo dobrze grać.
 
Deliver Us from Evil (2014)



mieszane uczucia, zaczal sie dobrze, potem zenada przeplatala sie z tanimi horrorowymi sztuczkami. pod koniec nawet mi sie przysnelo. polecam pierwsze 20 min, potem mozna isc spac.
 
Pojawiła się komedia kryminalna z Aniston. Ambitne to to nie będzie, ale pewnie dosyć zabawne.



http://www.filmweb.pl/film/Life+of+Crime-2013-658669
 
Był już ktoś może w kinie na "Annabelle". Jak wrażenia? Polecacie?


Oceny strasznie słabe. Ja na to do kina nie pójdę, bo film wcale mnie nie interesuje, ale w sobotę wyjdzie na chińskim iTunes, więc na weekend dostępna będzie dobra jakościowo wersja ... tyle tylko że z krzakami.







@cypher, też niedawno oglądałem i też mi się spodobał. Mocna 6
 
Poszedłem na premierę z sentymentu dla Bessona, ale zawiodłem się. Marny scenariusz i ogólnie bujdy na resorach. Jedynie Scarlett miejscami nieźle wyglądała. Dałem naciągane 4/10. Podejrzewam, że gdybym oglądał na kompie/TV to byłoby gorzej.
 
Panowie kojarzy ktoś może film o dwóch (chyba) braciach, że jeden z nich zbratal się z diabłem.


Nie pamiętam dokładnie fabuły,ale oglądałem jako dziecko i do teraz siedzi mi w glowie
 
vxpwhwmshhakmxnlwstsrnhbvkrptylzqmqlelspxwxpdtaccorodafiqobxewyjwauahbgladuuprybjpmehwvqghvqjulayotczaubhgnaflsypznojucafeuzfqbg
 
@mahonek rambo już ci polecali widzę, ze swojej strony podsuwam:



rocky 1



rocky 2



rocky 3



rocky 4



rocky 5



rocky balboa
 
Parszywa dwunastka



Troche zawód, liczyłem na naprawde solidne kino od pierwszej minuty do końca, Niektóre sceny daremne zbytecznie, z elementami komedii niepotrzebnie przeciągały film. To na co ja czekałem pojawiło się dopiero od 01:45:47 główna akcja. Można było więcej na to drugie poświęcić, zmarnowany potencjał



Tylko dla orłów ten film to całkowite przeciwieństwo, oglądałem 2 razy w krótkim czasie. Tematyka filmów podobna a jednak całkowicie inne wykonanie. Jeszcze nie raz do niego wróce, czołówka filmów wojennych
 
Back
Top