Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Że co? Kwestia gustu, dla mnie Parszywa Dwunastka to kvlt :) Razem z ojcem oglądaliśmy jak byłem mały i to nie raz:) Jakiś rok temu sobie powtórzyłem i nadal bawiłem się dobrze :)
 
Troche dłużyło się to przeszkolenie, te panie lekkich obyczajów, to udawanie generała do przeglądu żołnierzy, zupełnie niepotrzebne nie zauważyłem by te sceny cokolwiek wnosiły do filmu. Powinno być mniej pierdolenia, a więcej akcji w terenie. Mówie końcowe 45 minut świetne i właśnie tego oczekiwałem po Parszywej dwunastce, jednak środek filmu zamulający dla mnie
 
Byłem ostatnio na służbach specjalnych i naprawdę mocny film. Polecam obejrzeć. Czasami ciężko się było połapać w dialogach, bo były prowadzone w typowym dla tych służb żargonie, ale pomagały wstawki z napisami wyjaśniającymi co dane określenie oznacza. Rola Janusza Chabiora jako pułkownika Mariana Bońki to już w ogóle miód malina i ogromne brawa. Jego teksty po prostu miażdżą, w niektórych momentach robiła się taka komedia, że nie mogłem wytrzymać ze śmiechu :-)



Jeśli kogoś interesują klimaty spisków i jednostek specjalnych to polecam.
 
The Giver / Dawca pamięci - materiał na film kapitalny, niestety niewykorzystany. Ja wiem, że to nie Rok 1984 Orwella i książka miła raczej młodszy target, ale film jest pełen banałów i sytuacji gdzie na usta cisnęło mi się "że co ku**a?!". Trochę szkoda, bo widać, ze Noyce starał się też uderzać w cięższe tony, jednak wyważenie wątków jakoś mu nie wyszło. No i ciągle miałem nieodparte odczucie, że w czasach gdzie gimb ...tfu ... młodzież zachwyca się Hunger Gamesami czy innymi Divergentami ten film nie ma racji bytu i powstał po prostuo jakieś 15 lat za późno.
Daję 5/10 za świetną kreację Jeffa Bridgesa i za kilka ciekawych patentów, jak choćby rozwiązanie sytuacji z noworodkami xD
 
Obejrzany Bronson. Ciekawy sposob prezentacji tematu. Film wart uwagi glownie ze wzgledu na kreacje Toma Hardy'ego. Kto ma wolne 1,5 h powinien obejrzec.
 
Scorpion King 4:-)



method=get&rs=100&q=75&x=-1&y=4&w=310&h=165&ro=0&s=scorpion-king-4.jpg




https://www.youtube.com/watch?v=jUprWFa5OtM
 
http://film.wp.pl/id,146335,title,Avengers-Age-of-Ultron-pierwsze-kadry-ze-zwiastuna,wiadomosc.html?ticaid=113ac4
 
http://film.wp.pl/id,146335,title,Avengers-Age-of-Ultron-pierwsze-kadry-ze-zwiastuna,wiadomosc.html?ticaid=113ac4
 
Do mieszkańców Katowic i okolic - jakie kino jeszcze znajduje się w miarę blisko dworca pociągowego poza Światowidem i Multikinem w Galerii Katowickiej?
 
Obejrzałem wczoraj ,,Mechanik : Prawo Zemsty,, z Jasonem Stathamem : 6/10 - jakoś nie mogę się przyzwyczaic do gry Jasona - po prostu nie lubię jak gra płatnego zabójcę , czy innych ,,nieśmiertelnych ,, , a on we wszystkich filmach jest chyba takim nowoczesnym Sylwesterem Stallone :-) .


Miałem okazję wczoraj także obejrzec ,, The Call,, ( ,, Połączenie ,, ) z Halle Berry, który lepiej wypadł jesli patrząc na gatunek obydwóch filmów - czyli thiller . Jest wiele absurdów w tym np. jak niekompetencja policji , ale ogólnie trzymał w napięciu jak powinnien dobry thiller , więc ocena 7/10
 
z Wataha to do działu seriale, tam coś o tym chyba było.



a co do tych filmów, nuda. nudzą te superprodukcje z kilkoma bohaterami, ja czekam na filmy z nowymi bohaterami (czyt. nieobecnymi dotychczas w kinie)
 
[strike]W Prawo Zemsty nie grał przecież Jason Statham ?! btw zajebisty film.[/strike]



a chwila już czaję... przeczytałem Mechanik (też jest taki film) i Prawo Zemsty jako osobne 2 filmy;)



czas spać.
 
A ja własnie obejrzałem 22 Jump Street. Mimo, że żarty i film to prawie kopia jedynki, to i tak cholernie się ubawiłem i miałem beke z całego filmu, także na jakiś wieczór, na odmużdżenie do browarka serdecznie polecam.
 
dzięki @Mojso oblookam, bo zauważeyłem, ze co do komedii do obejrzenia z kumplami mamy podobny gust ;) Bezwstydny Dziadek i Borat, podobnie do Ciebie też mnie rozjebały ;D
 
@MASTA BLASTA

Jedyny film z Jasonem który mi sie na prawdę podobał to ,, Koliber,, . Statham oprócz bycia ,,rambem,, , musiał zagrac też jakieś emocję ...
Ogólnie film ma naprawdę super klimat nom i rola Agaty Buzek pozytywnie mnie zaskoczyła ( chociaz nie lubię polskich filmów i jakoś rzadko zdarza się , żeby ich wystep w zagranicznych rolach mnie zachwycały )

Z chcecią obejrzę ,, London,, , bo Jason w ,,Kolibrze,, potrafił mnie zaskoczyc pozytywnie , więc ma on też na pewno inne rolę niż kolesia , który wychodzi z kazdej obsesji z ,, żelazną mina ,, :-)

PS: Aqua mam nadzieję , że juz spisz xD
 
Niezły trailer, właśnie wyszedł dobry relek tego filmu, chyba warto się zainteresować.



https://www.youtube.com/watch?v=ExciLtpHp74&feature=youtu.be
 
Back
Top