Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Dyktator świetnie Chaplin sparodiował Fuhrera, dawno się tak nie uśmiałem, a ten końcowy manifest, ta przemowa mistrzostwo. Podobno sam Hitler oglądał, ale krążą różne opinie...
 
@Bolt - Niedaleko Dworca znajduje sie jeszcze Rialto (ale nie wiem czy tam wyświetlają filmy), jest kino Helios w Cubusie, jest też Cinema City w Punkt 44 i jeszcze jedno w Silesia City Center.
 
Dziękuję bardzo :)



To nic tylko czekać na premierę Gościa, bo się mocno na ten film nakręciłem.
 
Bolt, ponoć The Guest "urywa jajca" i też bardzo czekam na ten film. Ostatnio napaliłem się też na Mame Dolana, ale u mnie w kinie nie grają :[
 
U mnie do obejrzenia w kinie są właśnie Gość (z tego co piszą na KMFie to film, który wpisuje się w mój obraz idealnego filmu rozrywkowego) i Zaginiona dziewczyna. Na Most Wanted Man się niestety do kina nie załapałem, ale może dziś wieczorem obejrzę.
 
Właśnie wróciłem z kina...







Jestem psychofanem Pitta, więc musiałem pójść. Po drugie - bardzo lubię filmy wojenne. No i kurczę...



Nie zawiodłem się. Wiadomo, że jak przystało na film amerykański - jest trochę (o dziwo tylko trochę) patosu, no i trochę Rambo, ale naprawdę fajnie się to oglądało. W końcu powstało coś o WWII na miarę "Szeregowca..." czy "Cienkiej czerwonej...". Miejscami scenariusz kulał i prawie do końca filmu byłem przekonany, że będzie to max siódemka, ale jednak leci zasłużone 8/10. W dobie tych wszystkich marvelowsko-transformerowych gniotów jest to naprawdę perełka. Polecam!



e: Teraz jak myślę o tym filmie to waham sie nawet nad 9-tką...
 
Ja polecam poczytać sobie co to takiego snuff, a później obejrzeć sobie film SNUFF 102, świetny obrzydliwy, przerażający i krwawy horror. Obejrzałem do końca... Pierwsza myśl po filmie... Uff... jak dobrze że to już koniec, film świetny, arcydzieło na filmweb dałem 10. Teraz wiem że filmy typu Hostel, Teksańska masakra czy Piła wcale nie są takie bzdurne jak nam się wydawało... Bez wiaderka koło dupy Snuff 102 proszę nie oglądać w każdej chwili można puścić pawia
 
To co tam są za sceny, że paw może polecieć?? Bez zbędnego spojlerowania, ale jakiś przykład chociaż, ale zaintrygowało mnie to, i nie wiem czy oglądać całość, bo mam słaby żołądek :D
 
hmm jak podcinają świni krtan i krew tryska na wszystkie strony (filmik prawdziwy znaleziony w internecie, użyty w filmie), film jest o psychopatach którzy robią rzeźnie ze swojej ofiary i nagrywają to na kamerze (kaseta z takim filmikiem nazwa się właśnie snuff)
 
Kiedyś miałem parcie na takie filmy, teraz to jeden wielki meh. Snuff 102 to ten z tymi czarnymi typami jak dobrze kojarzę - august underground jakoś bardziej mnie pozkręcał.
 
Nigdy takiej pozycji nie widziałem i w gruncie rzeczy ciężko mi zrozumieć, co ludzi w tym jara, a lubię słuchać Kanibal Korps.
 
Może cycki? Na upartego.



Z pojebanych filmów widziałem Serbski Film i chyba "nie zrozumiałem" tego filmu bo jak dla mnie to obraz mocno przegięty kierowany chyba do fanów gatunku.
 
eee Guinea Pig 4 byl fajny, kolo znajduje syrenę w kanale, którą się opiekuje, lecz jej cialo zaczyna niestety gnić, mniej wiecej tak sie rysuje fabula, zakonczenie jest mega, ocenilem 8/10 za duzo artyzmu jakby nie bylo ;D reszta serii raczej słaba, malo ciekawe to to.



Srpski film 2/10, flaki z olejem imo dla fanow klimatow burdelowych, z kilkoma krwawymi scenami.
 
Ja od siebie mogę polecić te dwa filmy, niby inny klimat, ale praktycznie bezkonkurencyjne w swojej klasie :]



http://www.filmweb.pl/film/Henry+-+Portret+seryjnego+mordercy-1986-34942



http://www.filmweb.pl/film/Angst-1983-3879
 
Lucy - 10/10. Ktoś powie, że przegięty. Ktoś, że oparty na nieprawdziwej teorii, dotyczącej tego, że człowiek używa 10% swojego umysłu, a ktośtam używa więcej. Ale przesłanie i refleksyjność tego filmu wgniotło mnie w fotel. Jedząc gryzłem palce i miałem wszelkie oznaki lekkiego transu. Są gorsze momenty, są momenty, żeby ten bądź co bądź wielkobudżetowy film miał szanse trafić do szerszej publiki, ale i tak 10/10 i dla mnie to najlepszy film XXI w :)
 
uEXhL9n.png
 
Zbaw nas od złego.



Fajne połączenie horroru z kryminałem, cały czas coś się dzieje i ma klimat że człowiek się nie nudzi. Polecam.
 
Back
Top