Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Be55e0OCMAAbWiB.png
 
@Gambit, no właśnie - to nie był typowy film, ale najpierw była godzina rozmowy o tym jak powstają filmy, kto jest potrzebny, kadry itp (banały) i potem puścili film, właśnie Juno. Nie powiem, że warto było wydać 18 zł, ale lepsze to niż 5 godzin w szkole ;)
 
@Midern, to wy za to płacicie ?;O myśmy mieli za free ale tylko przez jeden semestr jeden film miesięcznie. Moglibyśmy trzy lata chodzić na to ale w pierwszej i drugiej liceum bylismy ponoć najgorszą klasą i jako jedyni nie chodziliśmy na warsztaty, w trzeciej klasie udało nam się wydziadować jeden semestr ale znowu stwierdzili, że są z nas najgorsze chuje i degeneraty i nie ma wychodzenia do kina ;/
 
Ano płacimy 18 zł, co jest jak dla mnie przesadą. Jestem w drugiej technikum, a na czymś podobnym byłem w 3 gimnazjum. U mnie w klasie jak są wycieckzi, to grupa osób wymyśla wymówki (basen - uczulenie na wode, ognisko - nie bo cś tam), a pod koniec roku płacze "czemu nigdzie nie jeździmy". Chore.
 
Midern jeśli pójdziesz na studia to sobie odrobisz. Miałem podobnie, ciężko było się zgadać na co kolwiek. Na studiach ? ... kurwa tam było wszystko... dodam jedno zdjęcie od siebie z wypadu na wspólnie wynajęty domek pod Olsztynem sprzed trzech lat z kwietnia



215519_154643834599291_1697874_n.jpg








Żeby nie było offtopu to czy widział ktoś Ratując Pana Banksa ? Jestem ciekaw historii o Waltcie Disneyu tylko nie wiem czy nie jest to zbyt familijne kino.
 
@Słowik, skąd to zdjęcie dokładnie? Z Pasymia?







Nie wiem, czy historia Disneya to kino familijne. Z Walta to byl niezły kutafon, choć bajki robił najlepsze na świecie :-).
 
Obejrzałem Grawitację mimo kiepskich recenzji znajomych i muszę powiedzieć, że mi się podobał ten film. Kapitalne efekty plus George Clooney jako Kowalski :-)
 
@Mess jak coś to przenieśmy rozmowe do Hyde Parku bo Pasym znam bardzo dobrze, spędzałem tam prawie każde wakacje i aktualnie mieszkam z trzema osobami z pasymia ;p
 
@Slowik, jak patrzę na to zdjęcie to kojarzy mi się tylko z tym:
:-)

PS. Przepraszam za offtop. Wyspowiadam się z tego, przyrzekam.

PS2. Albo nie, walnę coś o filmach. Kumpel jest niesamowitym kinomanem (niestety nie daję się przekonać co do MMA, no ale kumpli się nie wybiera) i jest w tym naprawdę obeznany. Wybiera sobie teraz na blogu najlepszy film roku, więc wrzucam linka i może ktoś znajdzie coś dla siebie, a może po prostu nabije mu wyświetleń. Ja jak nie wiem co obejrzeć to zawsze wejdę na jego bloga, gdzie robi "zapowiedzi miesiąca" czy coś w tym stylu. ;)
http://bejtmen.tumblr.com/zm2014
 
Za Joela w avku i The best intro in the world już go lubię xD











NEWS ROKU !!!







http://uk.ign.com/articles/2014/03/06/screen-gems-to-distribute-sam-raimi-produced-the-last-of-us-movie



:-):-):-)
 
Autor widmo - wrażenia ambiwalentne, pierwsza połowa nie porywa, a akcja z szufladą jedynie bawi, później robi się zdecydowanie ciekawiej. Można rzucić okiem, choć niekoniecznie trzeba. Chwała TVP, że można oglądać w oryginalnej wersji językowej - nie wiem czy to jakaś nowość czy nie, bo pierwszy raz od paru lat oglądałem film w TV.
 
przypomniał mi się zajebisty film:



http://www.filmweb.pl/film/Brat-1997-35642#







po prostu polecam :)
 
Też polecam-w Bracie brakuje tylko Olgi Drozdowej do pełni szczęscia.







Przeto polecam serial Bandycki Petersburg-pierwszą serię.
 
Prestiż - po trailerach i ocenie filmu byłem bardzo ciekawy, co moze zawierać film o iluzjonistach, sztuczkach. Nie zawiodłem się. Nie jest to film akcji, ale bardziej film do rozkimny. Mi się klimat bardzo podobał, dwóch przyjaciół kradnących od siebie numery, ciekawe sztuczki. Cieżko było przewidzieć co się stanie. A końcówka? Kto by pomyślał. Druga sprawa, że na filmie trzeba się skupić. Przypatrywać się postaciom, dużo myśleć i szukać rozwiązań. Polecam film, zasłużone 8/10.
 
he, akurat od godziny mam go otwartego w przeglądarce i mam zamiar zaraz się za niego zabrać:)
 
Baju, gdzie o tym pisałeś? :D Musiałem przeoczyć. Chyba sam to jakoś na filmwebie i darkwarez znalazłem.
 
Siedem - bardzo, bardzo dobry, zakończenie : O O ile początek średnio chwytał, to reszta jest świetna.
 
Zanosi sie na kolejną tanią opowiastkę z cyklu "od zera do bohatera w miesiąc". Soszyński jako czarny charakter hehe.
 
Trailer ciekawy jak na polskie realia. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy...



https://www.youtube.com/watch?v=tbBfsUX9O9g
 
Zrobiłem podejście do Mechanicznej Pomarańczy - tak wiem,jako fan gatunku powinienem to znać już dawno - kurde, ale jakoś nie mogłem zdzierżyć tego całego klimatu dziwnego. Odpuściłem.



Odyseji Kosmicznej też nie widziałem, ale nie dlatego, ze mi się nie podobała, tylko, że zacząłem oglądać ją z dziewczyną, a ten film raczej nie jest dobry na oglądanie go z kimś, kto się tematem nie jara :D Kiedys się nadrobi.



Jakie filmy w klimatach Pandorum/Aliena/Blade Runnera polecacie? Czyli oś co dzieje się w kosmosie - na statku kosmicznym, albo jakiś dobry i mroczny cyberpunk. Na filmy typu Moon czy Apollo 18 nie mam ochoty absolutnie.
 
Back
Top