Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Nikt nie kojarzy ze zdjęcia, czy nie dostrzega Kevina Spacey'a? Jeśli go nie kojarzycie, to ja niewiem, co wy za filmy oglądacie
 
W tym roku McConaughey pozamiatał. Leo nie miał prawa wygrać.







Bardzo fajne wypowiedzi Matthew i Jareda Leto. Z większością przydzielonych oskarów się zgadzam o dziwo.
 
Tak, widziałem. I zgadzam się z wami, ale nie mogę powstrzymać w sobie mojego wewnętrznego rozgoryczonego fana Leo
 
swietna mowa Matthew. :o



bardzo dobry aktor. film musze nadrobic.



oczywiscie, ze szkoda Leo, zagral po prostu mega w Wilku, ale doczeka sie tego oskara - tak mysle. :)
 
Nikt nie kojarzy ze zdjęcia, czy nie dostrzega Kevina Spacey'a? Jeśli go nie kojarzycie, to ja niewiem, co wy za filmy oglądacie


Ja znam, teraz głównie z serialu "House of Cards", który nadrabiam :D
 
Polecam nadrobić, niektóre filmy z jego udziałem.



- 21 (2008)



- Podejrzani (1995)



- Czas zabijania (1996)



- Tajemnice LA (1997)



- Negocjator (1998)



- Życie za życie (2003)



i oczywiście American Beauty (2000) . To tylko niektóre tytuły
 
@EXSite



"Zlodziejka Ksiazek" jak najbardziej. Ucieczka od realiow wojny w swiat wyobrazni, dobrze zagrany, dobrze nakrecony, mi sie podobal. Ogladaj w wysokiej jakosci :) troche nie trafili moim zdaniem z tym angielskim z niemieckim akcentem ale nie rzutuje na tresc filmu.







a z thrillerow polecam "Reasonable Doubt" z S L Jacksonem i tym gosciem od sobowtora syna hussaina. Wczoraj przerobilem i calkiem calkiem.
 
w Siedem jest przez doslownie parenascie minut, a tworzy taka postac i klimat, ze to szok!!! polecam.
 
Przegladalem sobie dzis filmweba i jakos tak trafilem na film w ktorym wystepowal Cro Cop a przy okazji komentarze pod nim na temat walki Chucka Norrisa z Mirko :-) niektorzy chyba za duzo filmow z Chuckiem ogladali...


http://www.filmweb.pl/person/Mirko+Cro+Cop+Filipovic-335688/discussion/Najlepszy-410767
 
ja ostatnio trochę filmowego crapu obejrzałem -"47 Roninów" i "Ja, Frankenstein" - i faktycznie filmy okazały się crapami:-)odkrywcze wiem; film z Kijano trochę lepszy, ale tylko trochę i żadnego z nich nie polecam na wieczór
 
serio? myslalem, ze Frankensztajn cos soba reprezentuje chociaz tego aktora nie trawie. :C
 
no niestety strasznie słabo im to wyszło; na plus (twarzowy ofc) znana z Chucka i Dextera Yvonne Strahovski:-)
 
Wilk... gdyby był dramatem, albo chociaż stał klimatem bliżej Wall Street - pieniądz nie śpi, to z pewnością opierdoliłby kilka statuetek. Jared Leto dobra rola, ale Jonah Hill też mega zagrał - różnica polega na rodzaju roli. Wilk... to nie jest potwornie głęboki film, jest świetny ale jednak HIV i transformacja swego ciała w anorektyka wygrywa. W tym roku postawiono na film oparte na faktach, a zamiotła kupe kruszcu krytykowana Grawitacja...
 
Pytanko małe: Jakie znacie dokumentalne filmy o zawodnikach mma? Ostatnio złapałem zajawkę na takie filmy, lecz jak dotąd udało mi się obejrzeć tylko jeden - Fight Life. Dlatego bym prosił o jakieś info, jak ktoś coś oglądał o takiej tematyce. :-)
 
Raynor, obejrzałem tylko jeden taki dokument, o moim ulubionym zawodniku - The Ultimate Iceman: Chuck Liddell. Polecam, z dostępnością nie powinno być problemu.







Podsumowanie Oscarów od ekipy Screen Junkies :-)







 
Anderson Silva Wizerunek Mistrza, jeszcze niedawno na Canal+ lecialo. Mirko Cro Cop Documentary znajdziesz na youtubie, tez calkiem spoko :-)
 
Falling Down (Upadek) - bardzo dobry, choć potencjał nieco niewykorzystany. Duvall stoi nieco w cieniu obłąkanego Douglasa, ale jego rola również warta uwagi. I' m overeducated, underskilled. . . .
 
Upadek to jeden z najlepszych filmow jakie ogladalem. Zawsze jak leci w tv to siadam i ogladam. Prosta i wydaje sie oklepana historia, niby wszysto jest czarno na bialym, ale nie do konca. Ja goraco polecam.
 
Back
Top