Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Nicolas Cage jako Wiedźmin. Super sprawa! Dobry aktor.



http://www.filmweb.pl/news/Hollywood+zekranizuje+%22Wied%C5%BAmina%22-83843
 
Szykuję się następny film na odmóżdżenię



https://www.youtube.com/watch?v=ubGpDoyJvmI
 
@Tomku pamiętam jak ten primarpilisowy żart sprzed dwóch lat naprawdę nieźle się sprzedał, zorganizowany bodajże do spółki z CD-Action. Dzisiaj chyba w końcu jakieś Oscarowe filmy z tego roku zacznę ogarniać bo mam tego w cholerę a jeszcze nic nie oglądałem.
 
Z wiedźminem to niestety stary żarcik. A szkoda, bo gdyby do tego był klasyfikowany jako R... można tylko pomarzyć :-).
 
Panowie, jak oceniacie Drive z Goslingiem? Ja mam mieszane odczucia. Niby muzyka, zdjęcia i klimat bardzo fajny, ale historia w nim przedstawiona prosta jak budowa cepa i gra Goslinga jakoś mi do gustu nie przypadła. 6/10
 
Mi się całkiem podobał. Klimat ciekawy, muzyka wciągająca, Goslinga lubię. Nic wybitnego, jednak idzie obejrzeć.
 
Panowie, jak oceniacie Drive z Goslingiem? Ja mam mieszane odczucia. Niby muzyka, zdjęcia i klimat bardzo fajny, ale historia w nim przedstawiona prosta jak budowa cepa i gra Goslinga jakoś mi do gustu nie przypadła. 6/10


Zdecydowanie wolę wcześniejsze znane mi Refny.
 
TOMEK SPóJRZ ŁASKAWIE NA DATĘ TEGO ARTYKUŁU, A POTEM WRZUCAJ NA FORUM. :(



Prawie palpitacji serca dostałem...
 
Nie ma rady musisz zwakować pas



king flags.jpg
 
No ludzie, jak za takie pierdoły mają być przyznawane pasy, to likwidujemy kategorię :D
 
Nie jesteś godzien Tomasz, wakuj pas, przechodzisz na emeryturę jak GSP. Ktoś godny o niego niedługo zawalczy. xD
 
@Gambit



Podrzuć jakieś namiary, żeby znowu syfu nie ściągał.:-)



@Visu



Nie cieszyłem się nią praktycznie wcale, od tamtej pory ani razu więcej nie odpaliłem tego.
 
Zasługuję na ten pas tak jak Benson na pas wagi lekkiej! Myślę, że to ukróci większość komentarzy... :-)
 
Zasługujesz na ten pas jak Vitor Belfort, którego tak zażarcie broniliście w ostatniej Szklanej :-).
 
Offtop: Mi ten pas godniej spoczywał na biodrach, bardziej się też należał. A Ty Tomaszu znokautowałeś sam siebie i "z powodu kontuzji" powinieneś zwakować pas :D







Koniec offtopu: Byłem dzisiaj ze szkołą w kinie na Juno (warsztaty jak powstaje film, i właśnie Juno na na koniec puścili). DLa mnie mocny średniak. Nastolatka zachodzi w ciążę, chce oddać dziecko do adopcji, a potem jednak je zatrzymuje. Film może i ma w sobie jakąś wartość, może jest na jakichś faktach, ale mnie nie przekonał, może dlatego, ze sam nie byłem i nie będę raczej w sytuacji, gdzie zrobię nastolatce dziecko. Może i jakieś dziewczyny mogły się utożsamiać z główną postacią. Pierwsza część filmu zawierała śmieszne teksty, ale czasami nawet na wyrost. 6/10.
 
@Gambit na warsztatach filmowych puszczają różne filmy. Ja w szkole po dwóch latach miałem Walca z Baszirem (czy jak to się tam piszę), Falę i klika innych pozycji, których nie pamiętam a w Polsce nie były albo grane w ogóle albo były grane dużo wcześniej.
 
Back
Top