Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Riddick - w tym filmie nie było nic nowego ani nic ciekawego. Film bez historii, bez akcji i bez emocji. Zdecydowanie najgorsza część z trzech powstałych. Tylko dla koneserów gatunku i marne 3/10.
 
Na lapku - pewnie tak jak piszesz Mess. Przyznaję ,że faktycznie 3 część najsłabsza, ale w kinie w sumie dawał radę i ja oceniam dilm na 6.5/10
 
Uważam, że ostatni "Riddick" jest lepszy od efekciarskich "Kronik" (znam ludzi, którzy uważają dwójkę za najlepszą z serii), ale wciąż gorszy od "Pitch Black".
 
Osobiście uważam, że "Kroniki" były najlepsze, albo raczej najbardziej mi odpowiadały.... Po prostu była w nich największa zadyma, a to uważam za główny wyznacznik takich filmów :D.
 
Pitch Black - najlepszy klimat



Kroniki - najlepsze wykonanie, wszystko było na wysokim poziomie bez jakichś wybijających się elementów



Riddick - jeszcze nie oglądałem :)
 
Pitch Black bez apelacyjnie najlepszą częścią serii, Riddick nieco stara się podrobić ten klimat ale daleko mu do tego, a Kroniki z racji pg13 były dla mnie bardzo mdłe i niejaki pomimo ogormu pracy włożonej w tej film.
 
Diesla czy Diesela, bo sam się nad tym zastanawiam, mamy jakiegoś speca od polskiego na forum?
 
mamy jakiegoś speca od polskiego na forum?


W sumie, to nie spec od Polskiego jest tu potrzebny, bo są nazwiska które się odmieniaja tak i tak, nie odmieniaja się itp :D Pisz do Vina xd
 
Internety oburzone, Wonder Woman ma za małe cycki xD



BarxXJeCcAAMg4I.jpg




 
Zwolennikom japońskiej tematyki polecam :



Kagemusha.jpg




Momentami się czułem jakbym oglądał teatr, a później mnie naszła myśl co by było gdyby wystawić samuraje vs husaria :-)
 
@up Akurat będe miał jutro 2 filmy tego japońskiego reżysera. Do tej pory widziałem "Ukryta forteca" trzeba spojrzeć na tą kulture troche inaczej.



Z filmów teatralnych jest jeszcze Dogville
 
@Gambit, skąd wiadomo że to ma być wonder woman? i tak pewnie jej powiększą, więc nie ma biedy :D
 
Kraver, w necie o tym piszą



http://www.slashfilm.com/gal-gadot-is-wonder-woman-in-batman-vs-superman/



http://www.comicbookmovie.com/fansites/notyetamovie/news/?a=90953



wg mnie jest zbyt drobna jak na postać WW, ale who knows jak będzie wyglądać w stroju, megan też "mała", a w kostiumie wypada zajebiście xD



BTW,



http://www.wykop.pl/ramka/1767952/podczas-reklam-przed-seansem-disneyowskiej-bajki-dla-dzieci-puszczono-trailer/
 
"El Cosmonauta" ("El Cosmonauta") - Film nie dla każdego, bowiem przebrnąć przez niego jest chwilami bardzo trudno. Niby ciekawe spojrzenie na temat lotów w kosmos, ale specyficznie podane. Ocena filmu: 5/10


"Dan in Real Life" ("Ja cię kocham, a ty z nim") - Kurcze, nie jestem jakimś tam fanem komedii romantycznych ale ta mi się bardzo podobała, pomimo, że film jechał na sprawdzonych schematach. Lekka i przyjemna. Ocena filmu: 7/10


"Blade Runner" ("Łowca Androidów") - Obejrzałem ponownie w ramach przypomnienia. W wersji na BD film jeszcze bardziej rozwala, świetnymi jak na tamten czas efektami oraz kapitalną muzyką Vangelisa. Ocena filmu: 8/10


"Puhdistus" ("Oczyszczenie") - Świetny, miejscami wręcz rewelacyjny i mocny dramat historyczny. To nie tylko opowieść o staliniźmie w Estonii ale o dylematach moralnych człowieka. Ocena filmu: 8+/10
 
do tego animowany film Kroniki Riddicka Mroczna Furia (akcja dzieje się pomiędzy pitch black i kronikami) + 2 gry: The Chronicles of Riddick Escape from butcher bay (zajebista, przeszedłem 2 razy) i The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
 
Mam ochote na jakies sci-fi,ale takie lajtowe jak Riddick,Gwiezdne Wojny itp Polec ktoś coś:szybko )
 
Looper, Total Recall, Stake Land, Priest, Source Code, Tron Legaccy, Fire in the Sky, Pandorum, The Island. Wziąłem pierwsze lepsze Sci-Fi z mojego profilu na Filmweb, które oceniłem na powyżej 5, także nie powinieneś zasnąć podczas oglądania.
 
@Yagiel: nowe dwa Star Treki (2009, 2013) są zajebiste i mocno w stylu Star Warsów - lekkie i przygodowe.



@krolik "Łowca" jest genialny, ale że lajtowy to bym nie powiedział :) To jest chyba wręcz jeden z bardziej mrocznych s-f w historii.
 
Nie no, Łowce to chyba każdy,nawet mniejszy fan sci fi oglądał :D No i lekkie to nie jest, ale wytrawne :) Chyba najlepszy cyberpunk jaki powstał:) Star Treka żadnego nie oglądałem, bo wolał bym od pierwszego filmu zacząć, ale czy to ma sens?



Hang, dzięki, większość tytułów znam,ale te których nie znam, to sobie obczaje :)



btw: dziś postawiłem na Ja, Robot :) oczywiście widzialem wczesniej,ale mało pamiętałem. sympatycnze
 
@Yagiel


Nie oglądałem żadnego wcześniejszego Star Treka i nie potrzebna była mi znajomość tej sagi.


Bierz śmiało - szczególnie część z 2013 wypadła dobrze (Cumberbatch jako ten "inteligentniejszy od wszytkich" zniszczył mnie :) ).
 
Back
Top