Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Ktoś oglądał Abraham Lincoln: Pogromca wampirów ?



PS: Ktoś wcześniej wspominał o Blade Runner - genialny film, dorównał książce, którą również polecam ! Co do filmu, oczywiście polecam wersję reżyserską.
 
@ Zamiast Lincolna proponuję obejrzeć Blade'a, tam jest krwawo i konkretnie. Lincoln to bajka dla amerykańskim nastolatków, poza machaniem posrebrzaną siekierą wiele się w tym filmie nie dzieje.
 
Mess: Blade oglądałem, nie zrobił na mnie dużego wrażenia, zbyt amerykański w złym tego słowa znaczeniu ;-)
 
No, to tutaj masz wampiry na froncie wojny secesyjnej :-) zwalczane siekierą:-) przez jednego z najbardziej znanych Amerykanów w historii:-).







Bardziej amerykańsko chyba się nie da, ale możesz chwilę poświęcić na ten film :-). To takie połączenie Blade'a, Matrixa (sceny walki) i sporo (h)amerykańskiego patriotyzmu w tle.



W ciut podobny klimacie jest Priest, który uważam za dużo ciekawszą pozycję:



http://www.filmweb.pl/film/Ksi%C4%85dz+3D-2011-254275
 
Zacząłem oglądać tego Lincolna i powiem, że lepiej mi się ogląda niż Blade, dowalili do pieca z fabułą, ale lubię takie pokręcone scenariusze ;-) mniej szablonowe niż Blade i sceny walki ciekawsze. Co ciekawe jedna z postaci (wampir) używa balsamu do opalania, który został wynaleziony 80 lat po śmierci Lincolna ;-)



Mi z tego typu filmów najbardziej podobała się seria Underworld - i chętnie zobaczyłbym coś podobnego.







Priest - ustawię jako następny w kolejce ;-)
 
Amerykański klimat w złym tego słowa znaczeniu, to dla mnie sytuacje gdy głowny bohater kogoś zabija, albo robi coś imponującego i kwituje to jakimś, tanim, cwaniackim tekstem. Nie lubię czegoś takiego.
 
Blade to już klasyka. Piękny klimat i rozpierducha w najlepszym stylu. Nie wiem jak można się przyczepić do trylogii, świetne filmy.
 
Blade to kvlt! Amerykański,ale w dobrym stylu, no i klimat!



Underworld? Oglądałem ze względu na wilki - ogólnie bez szału, pierwsza część i Bunt Lykanów kojarze, reszta mi wypadła z głowy. Jak lubisz coś takiego to obczaj Królową Potępionych



Jak już o wampirach - 30 dni mroku - dla mnie było spoko



No i Nosferatu z 1922 - jak już kiedyś pisałem - momentami śmieszy, ale klimat przedni:)
 
Underworld = Kate w lateksie, do dzisiaj nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie czy amerykańska kinematografia wymyśliła coś lepszego.
Ponoć znane są przypadki, ze leczy nawet raka :-)

beckinsale_unzipped.gif
 
Jebać Kate... Ech, marzenia...







Mam pytanie Gambit, opłaca się zaczynać serię Snabba Cash? Bo widzę, że różne opinie są na ten temat w necie.
 
Hasz, wg mnie warto, naprawdę solidne kino gangsterskie, świetny Robocop no i wielki plus za surowość obrazu w czym kino skandynawskie jest nie do prześcignięcia.Pierwsze dwie części 7+/10



Pusher to nie jest, ale ogląda się świetnie.
 
"51" ("51") - Produkcja robiona typowo pod odbiorcę telewizyjnego. Niestety, ale film przysłowiowego tyłka nie urwał. Aktorstwo kulało, efekty średnie oraz brak grozy. Ocena filmu: 3/10


"Day Zero" ("Dzień Zero") - Dla mnie nie do końca dramat, gdyż każdy ma różne podejście na temat pójścia do wojska. Film jednak chwilami aż za bardzo przegadany i przez to nudnawy. Ocena filmu: 4/10


"Le Premier Cercle" ("Zamknięty Krąg") - Niestety ale pomimo uwielbienia w stosunku do kina francuskiego oraz Jeana Reno, muszę stwierdzić że film średni. Nie porwała mnie historia tutaj przedstawiona. Ocena filmu: 5/10
 
Jest trailer do nowej amerykańskiej Godzilli (ma wyjść w 2014 r.). Twórcy zarzekają się że film ma nawiązywać do klasycznej Godzilli z 1954 r., a nie amerykańskiej kaszany z 1998. Trailer też wygląda na poważny i "mroczny". Także zapowiada się bardzo dobrze. Btw w filmie gra Bryan Cranston z BB.
 
Czy jest jakaś zorganizowana akca antypiracka? Bo nie działa mi DVHK i Piraci z Zatoki;(
 
W ogóle, na warezbb trzeba jakieś zapro dostać do rejestracji ? Raz wyskakuje mi komunikat, że prowadzone są zmiany na stronie, raz, że admin zablokował możliwość rejestrowania się nowym użytkownikom. I tak już drugi miesiąc . . .
 
Mam wrażenie, że Bryan Cranston jest puszczeniem oka ( SPOILER tak samo jak pojawienie się Hanka w "The Concelour" /SPOILER ) , ale zarazem próbą przyciągnięcia fanów tego serialu do kin.
 
slowik, na warez-bb mają od jakiegoś czasu problemy i teraz robią upgrade (wymiana serwera, migracja itp). Możliwe, że dlatego nie działa rejestracja.
 
W ogóle to wysyp blockbusterowych trailerów















a w sobotę Nolanowski Interstellar



+ Caesar jako badass xD



dawntease1__span.jpg
 
"Millerowie" - fajna komedia, chociaż motyw z rozebraną Jennifer i udawaniem rodziny widziałem chociażby w "Just go with it" z 2011.
 
rozebranej Jennifer nigdy dość :)



ze swojej strony mogę polecić Jacka Reachera 7/10 przyjemne kino akcji
 
Back
Top