Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Kuźwa, bardzo smutna wiadomość z rana. Ehh... Aktor znany głównie z filmów o samochodach, ginie właśnie w aucie. Dla mnie F&F nie ma już sensu bez niego... W najnowszej części wsadzą pewnie dublera, jak to ktoś wcześniej mówił, pokażą jak się zabija i tyle. Ale kolejnej części jakoś nie chcę widzieć. Współczuję rodzinie, wielka szkoda.
 
Kopia DVD lub BluRay została wysłana do członków Akademii Filmowej na początku listopada, a że grudzień to magiczny miesiąć "oskarówek", więc niedługo taka kopia do netu wycieknie.
 
"Igrzyska Śmierci: W pierścieniu Ognia" - lepszy od jedynki, niestety - trochę przydługi, a i będzie zawiedziony każdy ten, kto spodziewa się rozpierduchy (a może to zaleta, że nie mamy powtórki z rozrywki?). Dodatkowo, raziło w oczy parę niedoróbek, które w filmie za 140 mln $ nie powinny się wydarzyć. Jak ktoś oglądał poprzednią, niech idzie.



Zastrzegam ,że książki nie czytałem.
 
1450271_848998461807038_87510301_n.jpg
 
"Igrzyska Śmierci: W pierścieniu Ognia" - lepszy od jedynki, niestety - trochę przydługi, a i będzie zawiedziony każdy ten, kto spodziewa się rozpierduchy (a może to zaleta, że nie mamy powtórki z rozrywki?). Dodatkowo, raziło w oczy parę niedoróbek, które w filmie za 140 mln $ nie powinny się wydarzyć. Jak ktoś oglądał poprzednią, niech idzie.



Zastrzegam ,że książki nie czytałem.


Ja przeczytałem tylko pierwszą część, drugiej nie - ale byłem w kinie. Mi się ten film bardzo podobał. Chyba lepszy od jedynki. Teraz kupuję książkę 'W pierścieniu ognia' i 'Kosogłosa', bo wciągnęło mnie to kurewsko. :-)
 
Oglądałem w kinie pierwszą część Igrzysk Śmierci i była słabiutka. Skoro mówicie, że dwójka jest lepsza, to może raz jeszcze wydam na to kasę... :P







Edit. A może raczej nie wydam. W końcu mamy Hobbita przed Sylwkiem...
 
Byłem na tym z koleżanką, ja książki nie czytałem, ale ona czytała i powiedziała, że Igrzyska Śmierci 2 są naprawdę dobrym odwzorowaniem książki w przeciwieństwie do jedynki.







Macie Arnolda :-)
 
Właśnie obejrzałem Cabin Fever. Zapowiadało się słabo, ale czym dalej tym lepiej. Trochę niewykorzystany potencjał, bo można było z tego wycisnąć znacznie więcej, ale jak na debiut, to i tak jest super. Znakomita muzyka od Badalamenti'ego, klimatyczne ujęcia, kilka ciekawych i oryginalnych pomysłów, do tego mnóstwo wątków komediowych, a na deser gnijące dupeczki. To wystarczyło, żebym bawił się znakomicie. 6+/10 (plusik za mistrzowską scenę z jeleniem).







MPW-45283




Świetny plakat.
 
Zgadza się lugasek, ten film oglądałem kilka dobrych lat temu w TV zrobił na mnie wrażenie, przede wszystkim miał dobry klimat który wciąga w ten obraz, do tego można było się uśmiać z niektórych scen, plucie krwią mega :-)
 
Obejrzałem właśnie Grown Up 2/Jeszcze Większe Dzieci. Muszę przyznać, że opinia z którą się tu spotkałem, była bardzo trafna. Dwójka lepsza od jedynki. Dużo śmiechu, trochę baletu, trochę jogi, dobre poczucie humoru. Film do obejrzenia w grupie? Idealny! 9/10.
 
Obejrzałem tego nowego Riddicka. Jedna scena na cały film mi się spodobała, ta z maczętą. Szału nie było dupy nie urwało. Szkoda, że film pomału zaczyna zalatywać budżetówką zwłaszcza jeśli chodzi o efekty ;/
 
@slowik_1991



Akurat "Riddick" był robiony po kosztach, nawet Diesel zastawił dom, żeby go wyprodukować.



Ja za chwilę chyba zamontuję sobie "Pushera".
 
@Bolt, chyba się inwestycja za bardzo nie zwróciła, z tego co się orientuję wyniki Box Ofifce nie były zbyt wysokie.
 
Nie wiem, ani części cyklu nie widziałem i zbytnio mnie nie ciągnie prawdę mówiąc.
 
Stany stanami, te 4 mln wrzuciłbym w promocję filmu w usa i na świecie, ale wynik globalny wygląda naprawdę nieźle, więc faktycznie inwestycja się zwróciła.
 
"Okolofutbola" bardzo fajnie mi się oglądało. Polecam fanom "Footbal factory" czy "Hooligans". a Darya Mitkazetdinova dobra laska...



600full-darya-mitkazetdinova.jpg
 
Czy moze ktos widzial ten film?



http://www.polackthefilm.com/polack_the_film/ABOUT.html



Bazy:



http://www.imdb.com/title/tt1543667/?ref_=fn_al_tt_1



http://www.filmweb.pl/film/Polack-2010-556971



Nie mam go gdzie obejrzec :(
 
Pod hasłem Polack znalazłem w necie jedynie Greta Polack Defloration, ale to chyba nie to ;)))
 
KAPITAN PHILLIPS - właśnie wróciłem z kina i nie żałuję ani grosza z wydanych 13 zł w promocji :-) film trzyma w napięciu do ostatniej chwili i zasłużenie otrzymuje wysokie oceny. Tom Hanks jaki i pozostali świetnie zagrali. Jak dla mnie 9/10. Jakby to powiedzieli w Warsaw Shore - dobry w ch*j ! :-)
 
Okolofutbola na prawdę dobry film. Jak się kończył byłem zdziwiony, że ta historia już dobiegła końca bo się wciągnąłem. Szkoda, że tak krótko. Polecam.
 
"Pusher" (oryginał) - bardzo mi się podobał, lubię w sumie filmy z takim "brudnym" klimatem. Dużym plusem pokazanie interesu narkotykowego od strony cwaniaków w dresach znajdujących się na końcu łańcucha pokarmowego.
 
"Last Vegas" - przewidywalna, typowa amerykańska komedia, która na szczęście była zabawna.
 
"The Prisoners" - po notach jakie film zbiera spodziewałem się czegos lepszego, efekt końcowy jednak średnio mnie zadowolił, ale ogolnie kino solidne i warto film obadac.
 
Back
Top