Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Racja. Po prostu mam wrażenie, że wielu ludzi zajarało się tym filmiem ze względu na postać Aniston, aniżeli ilością komedii w tym filmie.
 
Jak mam się jarać Jenn to odpalam sobie Friendsów na DVD, teraz gdy ma 45 lat jestem dla niej pełen podziwu za to ze jest hot as fuck.
 
Heat leci na jedynce !!!

No i wyszedł

Montage.2013.DVDRip.x264.AC3-KG

Gatunek: Thriller
Produkcja: Korea Południowa

Więcej pisać nie trzeba xD
 
Ja chciałem tylko podziekowac Gambitowi za wrzucanie tu wszystkich godnych ''relisów''



Tak trzymac kolego.



11298704848
11298704848
tumblr_lsvjyqbsS61r1ssano1_500.gif
 
Jennifer Aniston się nie starzeje, jej uroda nie przemija. Chciałem ją mieć jak była w "Przyjaciołach" i chcę teraz, życzę nam wszystkim takich żon.
 
Gorączka - absolutne arcydzieło gangsterskie. Film genialny pod każdym względem-aktorzy, muzyka, scenariusz, reżyseria. Tylko Tvp ( jak to zazwyczaj) dała ciała i nie popisała sie z tłumaczeniem.
 
Co to za koreański Montage i z czym to się je? Trailer po ichniemu wygląda przyzwoicie, ale angielskiego nie znalazłem na yt :D.
 
@Mess



http://www.filmweb.pl/film/Mong-ta-joo-2013-686303



Ja ogladałem z polskimi napisami, taka wersja powinna być np. na peb.pl
 
Workprint Życia Adeli :-)



g7IsB.gif




ciekawe czy w surowej wersji używali prawdziwych wagin xD



Mess, co ja Ci będę tłumaczył. Wejdź na FW wybierz Kraj -> Korea Południowa, Gatunek -> Thriller, zobacz jakiś film z wyników i wszystko jasne xD
 
Ceasar to już badassem był w jedynce:P w ogóle, widziałem wszystkie części Planety Małp, tej też nie mogę się doczekać :) nie słyszałem, żadnego info aby miała wyjśc w 2014 :)



Co do Godzilli, to mi ta hamerykańska się podobała i po trailerze bardzo czekam na nową :)
 
F&F 7 będzie kręcone i będzie inna data premiery, czy wraz z tragicznym wypadkiem, cała produkcja została zakończona?
 
A ja czytałem,że zbyt dużo scen z Walkerem nie nakręcili, będzie opóźniona data premiery, póki co cała ekipa ma żałobę i nic nie kręcą, potem wymyslą scenariusz i nakręcą sceny.
 
Jeżeli nakręcą kolejną część, to powinna być ostatnia spod szyldu F&F. Tylko jeden aktor, a film nie jest już taki sam bez niego.
 
Dla Yagiela i miderna - dwie informacje w jednym newsie xD A F&F będą kręcić 7,8 i 9 ważne żeby hajs się zgadzał.



http://www.filmweb.pl/news/Scenariusz+%22Szybkich+i+wściekłych+7%22+trafił+do+rewizji-101130
 
@Yagiel: jak amerykańska Godzilla ci się podobała to obejrzyj japońskie, jeśli chodzi o klimat to jest niebo a ziemia. Nowa seria (tzn.1999-2004) jest dość nowoczesna i przystępna w oglądaniu, wcześniejsze mają za to urok filmów klasy B. A oryginał z 1954 r. jest wbrew pozorom dobrym i "ciężkim" dramatem.
 
Ja obejrzałem chyba z 10 filmów z godzillą, dziwię się sam sobie, że od dzieciaka nie kiwnąłem palcem, żeby ściągnąc wszystkie części i obejrzeć. :D
 
No trzeba przyznać że parę jest męczacych (niektóre z lat 60 tych, 70-tych). Ale ogólnie klimat jest dobry, tylko trzeba się nastawić bardziej na klasę B. Jest coś dziwnie relaksującego w widoku potwora niszczącego miasto i walczącego wręcz z innymi stworami :)
 
Za dzieciaka byłem większym fanem Godzilli niż baju Jonesa, więc jak ta nowa będzie tak samo zła jak ostatnia amerykańska "Zilla" to niech się szykują na lodowe sztylety nienawiści czy co tam zada ból twórcom rimejku.
 
Godzilla zawsze na propsie. Nigdy nie zapomnę, jak o 5:30? wstawałem rano, żeby oglądać na śnieżącym Polsacie właśnie ją w wersji animowanej... Czekam!
 
Back
Top