Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Ja o nowym Oldboyu słyszałem jednak same niepochlebne opinie, chyba boję się za to brać, bo pierwowzór jeden z moich ulubionych filmów ever.
 
Nie wiem Hubi co ty ściągasz. Ja już obejrzałem :) Film dupy nie urywa, ale można się rozerwać.
 
Hubi



http://r4dm.com/p/com/f6e887c90d



wersje 720p znajdziesz na każdym warezie xD



BTW zwiastun 22 Jump Street











"Hey Eric" :-)
 
Jesteś chyba pierwszą osobą na tym forum, która napisała mój nick prawidłowo. Z MAŁEJ LITERY. Nie bez powodu jest z małej. Dzięki. Zarezerwuje Ci za to miejsce przy oknie... w pociągu do piekła.







@down



Widziałem :)
 
Dobrze, że Mess wyedytował posta xD



Co do info o Sandmanie to cieszy mnie fakt, że przy filmie współpracował będzie Gaiman.
 
Hmmm, a jaki to powód? :-) Nie zwracam na to zbytnio uwagi, po prostu przepisuję nick z profilu :-).
 
Co do 22 Jump Street - nie wiem co myśleć. 21 Jump Street było dosyć dobre, kilka śmiesznych momentów, ale po połowie film zaczął mnie wkurwiać (jak i inne tego tyu komedie) w których są podejmowane tak głupie, sztuczne i niemożliwe decyzje, albo nierealne sytuacje, że to sie w pale nie mieści i wieeele bym zmienił, ciężko mi było obejrzeć film do końca. Widzę że "22" będzie w tym samym klimacie, jakaś szkoła, narkotyki. Zobaczymy...
 
@maryjan



Głupoty gadasz, dla mnie ta komedia była świetna, jedna z lepszych jakie oglądałem w ostatnich latach. Akurat bawi mnie taki humor, jeżeli komedia to chce się posmiać, a nie lekko uśmiechać przez cały film. :-)



@słowik



Dzięki, już pobrałem z torrentów :-)
 
Valhalla Rising - jeśli chodzi o estetykę to 10/10, idealnie trafiło w moje poczucie piękna ;) Momentami nierówny (rozdziały 3 i 4 w mojej opinii nieco odstają) i dopiero teza Jednooki - Odyn, dzieciak - Baldur nadaje jakiś sens, ale bardzo mi się podobał.
 
"La Piel que habito" ("Skóra w której żyję") - Może dlatego, że mam słabość do kina Almodovara, muszę powiedzieć, że film na prawdę mi się podobał. Świetny scenariusz na podstawie powieści. Ocena filmu: 7/10


"Flight" ("Lot") - Filmy z Denzelem Washingtonem są lepsze i gorsze, jednak na pewno dobrze się ogląda. Tutaj dzięki Danzelowi, postać pilota-alkoholika stała się bardzo prawdziwa. Ocena filmu: 7/10


"Iron Man 3" ("Iron Man 3") - Nieco gorszy niż druga część ale nadal to jest dobre kino science-fiction przepełnione akcją przy którym można się nieźle bawić. Ocena filmu: 7-/10
 
Out.Of.The.Funrace.2013.DVDSCR.XViD.AC3-LEGi0N :-)



Hubi, napisy do Don Jona mają być w weekend, jeśli tłumacz da na wstrzymanie z subami do Gravity.
 
Iron Man 3 jest dość przeciętny, nawet nie pamiętam co tam działo. Miało być epicko, ale raczej tego kozackiego klimatu nie czułem :-).



Flight jest bardzo ciekawy, świetna kreacja Danzela jako przyćpanego pilota.



Valhalli nie obejrzałem, choć kiedyś była na dysku. Chyba wcięły ją porządki w mojej cyfrowej kolekcji. Szukam jakiegoś filmu z dobrą zadymą do dwóch godzin na dzisiejszy wieczór. SF/Fantasy/Akcja. Macie jakieś oryginalne propozycje?
 
@Mess



"Tylko strzelaj" jest eleganckie w temacie zadyma i 2 godziny, do tego w sumie fajna komedia, choć czasem ludzie tego nie łapią i zastanawiają się czemu główny bohater zabija np. marchewką. No i Monica Belluci :-)
 
Back
Top