Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

@Masutatsu



poster_large.jpg
http://yify-torrents.com/movie/Errors_of_the_Human_Body_2012



poster_1_large.jpg
http://yify-torrents.com/movie/Disconnect_2012



to staroć :
poster_large.jpg
widział ktoś ?
 
Obejżałem polski film "Yuma" i był dobry. W końcu polacy (co prawda do pary z czechami) nagrali cos co się da obejżeć.
 
Wreszcie dożyliśmy czasów gdzie dane nam będzie zobaczyć Scarlett Johansson nago, ta wiadomość to balsam na me serce zważyszwy na to, że przez ostatnie kilka dni bylem w żałobie gdy dowiedziałem się, ze Scarlett się zaręczyła xD



scarlett-johansson-fans.jpg




Film to Under the Skin, nie mam pojęcia o czym jest, smutłem, ze Scarlett nie jest w nim w wersji prime, ale myślę sobie - Full Frontal i jestem happy xD Ludzie wyjdą z domów, szykują się zamieszki :-)



 
@up

The rumors are true: Scarlett Johansson does indeed get all kinds of naked in her new movie, Under the Skin.



Seven minutes into the film, a fully nude Scarlett strips an unconscious Lynsey Taylor Mackay of all her clothes and then puts them on herself. The scene takes place in a room that is entirely white and it is lit from behind so Scarlett is mostly in shadow. Scarlett • s nudity isn • t as clear as we • d like but still visible enough to make out breasts and ass. On the other hand, Lynsey • s nudity is pretty clear for those who care.



One hour in, Scarlett strips off all her clothes in an entirely black room. We see a well-lit medium-far shot of Scarlett fully naked from the side as she slowly backs away to the right.



At 77 minutes, Scarlett is fully naked in a dark room that is only lit by the reddish-orange light emanating from an electric heater. The camera is behind Scarlett such that we can see her right breast and butt clearly, and then full frontal nudity in the mirror. Then there are several more angles of Scarlett nudity including straight on. Scarlett • s bush is mostly in shadow, but we can see her breasts and butt pretty well.



Lastly, at 85 minutes Scarlett shows her butt briefly from the side during a sex scene. Scarlett then shows her ass from behind as she examines herself.
 
Gambit olej Scarlett, teraz rządzi Lawrence. Obejrzałem sobie ostatnio Igrzyska Śmierci i przy okazji czegoś szukałem na YT odnośnie filmu i mi wyskoczyło w related jakieś Jennifer Lawrence funny moments... ja pierdzielę, ona jest po prostu genialna. :D Co ona wyczynia w tych wywiadach to jest po prostu niesamowite. Wydaje się przy tym tak autentyczna, że wszyscy wybaczają jej absolutnie wszystko. Podobno podczas jednego wywiadu była porządnie trafiona, w innym się przyznała, że walnęła jakieś tequile i piwo chwilę wcześniej. Tak wszystkich rozbraja opowiadając te historie, że nikt się jej o nic nie czepia.
 
World War Z - 7/10. Film mało wymagający, ale w obliczu totalnej posuchy można poświęcić 2 godzinki. W sumie to 6/10 +1 za



Spoiler...



[strike]zrównanie z ziemią Jerozolimy :).[/strike]







Elizjum - 4/10. Zupełne rozczarowanie. Przez pierwsze pół godziny nic się nie dzieje, a potem gorsza podróba połączenia Rambo i Mad Maxa. I fakery pokazywane przez najemników, gdy kogoś zabijają... poziom gimnazjum :(.



W planach Riddick i 63 dni chwały.
 
Mobius, ja już jakiś rok temu pisałem tutaj, że jestem fanboy'em Jennifer Lawrence. Dziewczyna z cudownym poczuciem humoru, dystansem do samej siebie i ogromną charyzmą. Jednocześnie naprawdę świetna, piekielnie utalentowana aktorka. Wywiady z Jen to istne perełki



6713322_460s.jpg




Jack-Nicholson-jennifer-lawrence-oh-my-god.gif




f32b9aaf3cb32ecc_lawrence_yea.xxxlarge.gif




 
http://www.filmweb.pl/news/To+jednak+nie+koniec!+Warner+Bros.+wraca+do+%C5%9Bwiata+Harry%27ego+Pottera-98842



Co o tym myślicie? Powrót do świata Harrego Pottera. Ciekawe w jaki sposób będą chcieli to wykonać, czy to bajka dla dzieci. Jestem ciekawy pomysłu, na początku byłem sceptycznie nastawiony, ale to że akcja dzieje się np. 70 lat wcześiej juz trochę zmienia sytuację. Ksiażki HP były jak dla mnie ciekawe, filmy tez dosyc dobre.
 
Obejrzałem dzisiaj Oblivion/Niepamięć i musze przyznać film całkiem ciekawy i spodobał mi się mimo iż za Tomem Cruisem nie przepadam, imo 7/10 za fajne sci-fi, których ostatnio brakuje, fakt były momenty nieco przekombinowane ale jako całość daje rade.
 
Pusher 3 - Chyba najlepsza część trylogii. Na pewno najbrutalniejsza, z najbardziej surowym, ciężkim klimatem. Świetnie zagrany. Milo do tej pory postać drugoplanowa tutaj kradnie cały film dla Ciebie. I mimo, że w trójce nie ma już Mikkelsena ze słynną dziarą na potylicy to kto nie widział "3" ten niech się długo nie zastanawia. Sam popełniłem ten błąd i trochę Pusher III - Jestem aniołem śmierci się u mnie na dysku kurzył.



 
Riddick - tego pana nie zamierzam przedstawiać. Po dość efekciarskich "Kronikach", dostajemy coś, co bardziej miało przypominać "Pitch Black". Może i całość była dosyć przewidywalna, ale potrafiła rozbawić(motyw z "psem"), zbudować odpowiednie napięcie (czy i kiedy główny bohater dokona zabójstwa) i dać kilka scen akcji. Obsada aktorska nie zachwyca, ale wszyscy dają radę (szczególnie tytułowa postać). Czuć na kilometr niski budżet, początkowy monolog nie przypadł mi do gustu, ale całość to bardzo dobre kino sci-fi, dające mi rozrywkę, jakiej oczekiwałem.



SPOILER



































































są cycki



/SPOILER
 
This.is.the.End.2013.BDRip.X264-ALLiANCE



This.is.the.End.2013.720p.BluRay.x264.DTS-HDWinG



This.Is.the.End.2013.1080p.Blu-ray.AVC.DTS-HD.MA. 5.1-HDWinG



YUPI !!! :-)
 
"Pi" - ło kurde, sroga faza. Trzeci film w moim życiu, któremu jestem skłonny dać 10/10.
 
Na ja już zasysam, aż mi łącze nie wyrabia xD W weekend i tak raczej nie dam rady zobaczyć, więc przy dobrych wiatrach, może jeszcze na poniedziałek skubną subki na kinomanii.
 
Nie wiem co sadzic o tym filmie, bo z jednej strony wpakowali kase w zajebiste efekty, jest pare absurdalnych momentów i nieco "off-beat" humoru, ale z drugiej strony są dłużyzny no i ile razy można żartowac nt. zioła, spermy, gejostwa i penisów? Przez brak umiaru spaprali cos co mogło być dużo lepsze...
 
Niedawno obejrzałem roast na Frano i mogę śmiało stwierdzić, że żarty z "zioła, spermy, gejostwa i penisów" nadal mnie śmieszą xD



BTW, nowy Dragon Ball dostępny w "sklepiku".
 
Wczoraj miałem sporo czasu więc obejrzałem sobie wymienione wyżej filmy.



This is the end - usmiałem się mocno! Może dlatego, że nie jestem mocno zaznajomiony z filmami, w których występują główni bohaterowie [poza green hornet, pineapple express]. Jedna z lepszych komedii, które oglądałem ostatnio.



Kac Vegas III - tutaj zbyt dużo do powiedzenia nie mam. Spoko film, nic poza tym. Pamiętam, że na dwójce w kinie płakałem ze śmiechu. Więc nie wiem czy to psychologia tłumu czy ki ch....



Na koniec Dragon Ball Z- Battle of Gods. HE HE HE [jakby to powiedział Pan Jacek Gmoch], stara stylówka, trochę do śmiechu, jak sobie człowiek uzmysłowi, że ostatnie odcinki oglądał z 14 lat temu.
 
Nowego Supermana naprawdę nie polecam.



Oglądałem też Millerów - 7/10, dobra komedia, ale po Grown Ups 2 poprzeczka była wysoko zawieszona.
 
Back
Top