Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Póki co ma kontrakt na dwa filmy z serii Avengers, Robert ma już 47 lat, studio z czasem będzie chciało kogoś innego, a Iron Mana 4 kręcić będą o ile Downey Jr przystanie na warunki za jakieś 3 lata, więc będzie miał już 50 lat na karku. Na 5 i 6 część z jego udziałem bym nie liczył...
 
F&F 6 da radę nie usnąć ? jest tam jakiś wątek oprócz kaskaderskich sztuczek z super autami ? : )
 
Jak dla mnie F@F 6 jest najsłabsze z serii, takie 5/10



nawet ciekawych momentów kaskaderskich z fajnymi autami jest mało
 
Nie śledzę niusów na imdb oraz filmwebie więc jeśli ktoś by mi mógł wytłumaczyć co przemawia za tym, że będzie kontynuacja iron mana?? bo uważam również, że trzecia część zakończyła opowieść. Nic nie przemawia za tym by miała być kontynuacja. Chodzi mi o fabułę, o brak nowego anty bohatera, o "smętną" gadkę na końcu z Bannerem na kozetce. Spoko jak chcą kręcić dalej to ok, pewnie obejrzę ale w mojej opinii byłoby to słabe zakończenie 3 jeśli mają w planach dalsze części. Generalnie 3 uważam za bardzo udaną. Fakt, jest mnóstwo, mnóstwo, mnóstwo amerykańskiego patosu, prawie jak w ostatnim Batmanie. Generalnie Mandaryn rozjebał system:))) nikt się nie spodziewał takiego rozegrania akcji:) Kolejni Avangersi bardzo spoko, bo uważam, iż film był bardzo dobrym block busterem. Obejrzałem 2 razy, a i pewnie na trzeci się skuszę:)
 
Z Iron Mana liczę teraz na spin offa z Benem Kingsley :-)







Furious 6 obejrzałem do połowy-słabe strasznie.
 
ja ostatnio chyba mam pecha albo zrobiłem się jakiś wybredny, oglądałem Static i wynudziłem się czekając na super zakończenie, które jak dla mnie wcale super nie było a następnego dnia About Cherry no i tutaj było jeszcze słabiej choć tematyka wydawać by się mogło każdego faceta powinna zainteresować :P
 
Co do Iron Mana 3 dla mnie to zdecydowanie najsłabsza część i mogliby już zakończyć serię. A to co zrobili z Mandarynem ( komiksowy arcywróg Starka) jest niewybaczalne.
 
Mnie się 3 bardzo podobała, bo była po prostu komiksowa, lekka i przyjemna. Nikt się nie silił na patetyzm jak w Supermanie i Batmanie. Miałem ochote przegryźć do tego obrazu popcorn, bo do tego własnie został stworzony.
 
Obejrzałem film pt: Pete Tong: Historia głuchego didżeja. Obraz był zapowiadany jako historia na faktach, o głuchym Frankiem Wilde wypowiadali się m.in.: Tiesto, Carl Cox. Historia opowiedziana bardzo zręcznie, a główny bohater bardzo przekonująco przybliżył personę dj. Film zawiera elementy dramatu jak i w jakimś sensie komedii. Ibiza, koks, morze alkoholu, amfa-techno techno-amfa i dramat tego niezwykłego gościa który w jednej chwili traci wszystko co kocha.

SPOILER!!
problem tylko taki, że ktoś taki jak Frank Wilde nigdy nie istniał a podczas oglądania filmu łyknąłem jego historię jak sasha grey białą substancję ze swojego czarnego przyjaciela. Czyli plus taki, że to na prawdę przekonywujący obraz. Polecam Tomasz Raczek.
 
Jest już zwiastun nowego Robocopa, ale nie chcę go tu wklejać bo jest mi przykro jak go oglądam:-)
 
aż tak źle? ja byłem za leniwy, żeby go obejrzeć :)



może pozory mylą, ja się dałem nabrać na zwiastun martwego zła, a remake okazał się kupą kupy
 
Po co robić rimejki, jak jadą dalej z serią xD



http://www.slashfilm.com/thor-the-dark-world-director-alan-taylor-to-direct-terminator-5/



Co do Robocopa, to czego oczekiwaliście slyszac o rimejku klasyka sci-fi sprzed 20+ lat? Do tego PG-13 :-)



Dla równowagi



 
Ja czytałem, że jest całkiem spoko, bardziej podobny do Pitch Black aniżeli Kronik co mnie osobiście cieszy ;)
 
The Colony (2013) - średniawka, można obejrzeć z nudów.



Europa Report (2013) - bardzo dobry. polecam.
 
Obejżał bym jakieś science-fiction. Może ktos cos poleci poza Europa Report (może jeszcze dzisiaj obejżę), czy The Colony? Coś w stylu Prometeusza bym zobaczył.
 
Lockout podobno nienajgorszy, ale jeszcze nie oglądałem więc nie mogę potwierdzić
 
Europa Repor- obejzałem i polecam. Ale jeżeli ktoś się spodziwa wybuchów, poscigów i innych efekciarskich rzeczy to tego tu nie znajdzie. Film zrobiony w konwencji retrospekcji zdarzeń.
 
Obejżał bym jakieś science-fiction. Może ktos cos poleci poza Europa Report (może jeszcze dzisiaj obejżę), czy The Colony? Coś w stylu Prometeusza bym zobaczył.


Moon i Beyond the Black Rainbow, ale ten drugi umiarkowanie polecam, bo podoba się jednej osobie na 10 (mnie akurat podszedł).
 
Back
Top