Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

To i tak nic. Nie wiem czy wiecie ale jednak powstanie Uprowadzona 3. Neeson miał się nie zgodzić ale zgodził się jak zaproponowano mu 20 mln $. Tym razem ma nie być porwana jego rodzina, podejrzewam że to pójdzie coś w stronę Transportera, czyli zlecenie.
 
Gangster Squad - 4/10. Moja ocena jest wysoka za klimat i najwyższą dbałość o szczegóły tamtych lat + postać Cohena który trochę zbyt przypomina Krugera ale mimo to broni się nie będąc tak wielką parodią i karykaturą jak reszta. 2 razy atakowałem ten film i 2 razy zasnąłem.
 
Faster - 7/10. Świetny film, naprawdę niespodziewałem się, że ze zwykłej klasycznej historii można tyle wycisnąć choć mogłobyć jeszcze lepiej ale tak czy inaczej polecam.
 
Kac Vegas 3 - 6/10. Wiadomo, że nie to samo ale wątek "akcji" Mi sie spodobał + kilka fajnych scen. Oby to była ostatnia część.
 
Wybralismy sie wczoraj na World War Z. Oczywiscie takiemu maniakowi filmow w klimacie post-apokaliptycznym jak ja bardzo sie podobało. Rowniez ludzie ktorzy ze mna byli a nie gustuja w takim kinie na co dzien tez nie wyszli zawiedzeni.



8/10 na Bluraya juz sie nie moge doczekac poniewaz wersja w kinowa od lat 15 (zero krwi,gore) a wersja na blurayu ma byc troche podkrecona w tym temacie.
 
Wróciłem właśnie z Człowieka ze Stali, powinien spodobać się wszystkim graczom, historia Clarka bardzo ciekawie opowiedziana i przedstawiona, warto zobaczyć!



btw. w te wakacje czeka nas multum super premier mam nadzieję że znajdę czas przynajmniej na połowę :)
 
Wiem,ze to juz stary film ale naprwde polecam tym ktorzy jeszcze niewidzieli.Mysle,ze jest to jeden z lepszych filmow Wesleya o ile nie najlepszy IMO. Dobry soundtrack tak apropos



http://www.filmweb.pl/film/New+Jack+City-1991-8059#



 
New.World.2013.BRRip.XviD.AC3-playXD



Film od scenarzysty I Saw the Devil ... Amerykanie już zakupili prawa i robią swoją wersję xD
 
@up - Też to dorwałem ostatnio, ale jeszcze nie miałem czasu obejrzeć. W jednej z głownych ról znany z "Oldboya" Min-sik Choi.
 
Przespałem wczoraj Evil Dead a w weekend Olympus Fallen. Albo ja powinienem się wyspać albo te dwa filmy sa do dupy.
 
Ja mogę polecić Bogowie ulicy, Lawless, Kwiaty wojny, Serbuan maut (indonezyjskie kino akcji) - w tych czasam produkuje się coraz mniej dobrych (wartościowych) filmów. Najlepsze perełki filmowe do przedział lat '60 -'90 i do takich filmów najczęściej wracam.
 
Ja wymiękłem jak w scenie, gdzie jeszcze nic się nie działo, zaczeli grać podniosłą muzykę. Z reguły nie przeszkadza mi amerykański patos ale tu jest tego za dużo.
 
Europa.report.2013.720p.web-dl.h264-phd - trzymające w napięciu sci-fi z przewaga na sci. 7/10. Im mniej sie wie o tym filmie przed obejrzeniem tym lepiej:)
 
Jax Teller w takim filmie heheh :] A widzę i Clay się załapał :)



Przypomina Neon Genesis Evangelion, ale zakładam, że widowiskowy aczkolwiek płytki film, nie ma szans w porównaniu z tym genialnym anime :]
 
Wyjdzie jakoś tak,że BB, TWD i SOA będą leciały w tym samym czasie :] na początek mega, tylko potem rok posuchy może być...
 
Orientuje się ktoś z Was czy są gdzieś do pobrania polskie napisy do Like Water?
 
Nie wiem czy było, jesli było to sorry jeśli nie to polecam. czekam na ten film, bo wg mnie Brad nie gra w szitach...



 
Back
Top