Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Nie wiem czy było, jesli było to sorry jeśli nie to polecam. czekam na ten film, bo wg mnie Brad nie gra w szitach...


Kolega wyżej zdążył opisać już nawet wrażenia z tego filmu, który ma dzisiaj swoją premierę w polskich kinach.






Sam się na to wybiorę i jest to dla mnie film konieczny do obejrzenia.
 
Brad nie gra w szitach

Faktycznie wg filmwebu widziałem z nim 15 filmów i średnia mocna jednak nie polecam tego: "Killing Them Softly". Ale jak się gra w tylu produkcjach to wiadomo, że nie wszystkie filmy bedą oskarowe.

A "World War Z" jest już w kinach przecież:)




Polska wersja jest tylko z lektorem.
http://www.filmweb.pl/cinema/Multikino+51-203
 
Nie wiem czy było, jesli było to sorry jeśli nie to polecam. czekam na ten film, bo wg mnie Brad nie gra w szitach...


Do tego ,,World War Z'' wspolprodukowal wiec nie ma sie nad czym zastanawiac.



Bylem widzialem-naprawde warto. Jednakze czekam na Bluray z wiecej gore :-)
 
@old snake



http://www.movie-censorship.com/news_en.php?ID=5646



@szucik



Ja tez ale..



968735ab36ec47af.jpg
 
Place Beyond the Pines, The


Bardzo fajny film, pomimo ponad 2 godzin obejrzałem za jednym razem, chyba już napis na początku filmu mnie przekonał, że to będzie dobry film. Napis głosił



"Music by MIKE PATTON"
 
Autoreiji: Biyondo (2012) - kontynuacja pierwszej części Wściekłość (2010) gangsterskie kino w japońskim wydaniu szczerze polecam. Nie sugerować się recenzją na filmweb bo jest szkodliwa, czytając ją miałem wrażenie że autor oglądał coś zupełnie innego.
 
Sęp - 7/10. Jak na Polskie kino to nieźle to im wyszło, od deski do deski film nie jest zajebisty ale są dobre momenty i do tego fabuła jest nieszablonowa, całkiem nowa historia na ciekawy temat, a końcówka totalnie rekompensuje gdyby film się wcześniej nie podobał. Można o tym filmie rozmawiać po zakończeniu, a tu rzadkość nie tylko w rodzimych produkcjach. Polecam.



Trans - 7/10. Hipnotyczne kino, świetna muzyka/ścieżka dźwiękowa i efekty dźwiękowe. Dobrze zagrany film, Ci co powinni dają radę. Sama historia czyli gość podczas napadu na jego dom aukcyjny chowa okrutnie drogi obraz, po czym na skutek uderzenia napastnika dostaje amnezji, a bandzior wynajmuje terapeutkę aby wyciągnęła z niego gdzie go schował jest już dobra, a podczas filmu jest tylko ciekawiej...Ja nie wiem czy nie 8/10. Gorąco polecam.



Szybcy i Wściekli 6
- 8/10. Jestem fanem od początku ale szczególnie od 4ki bo wtedy samochody zeszły na drugi plan, a wzięli się za mocne kino akcji, dla Mnie klimat, elementy patosu, "epickie" sceny/dialogi/monologi i cały rozpierdziel jaki tam jest + spora dawka humoru i smaczków z poprzednich części(intro jest mistrzem) spelnia Moje oczekiwania na najlepszy film akcji, no i jeszcze ta obsada...
 
Trans jak najbardziej 8/10 wg mnie, natomiast Szybcy i Wściekli maksymalnie 6/10 i to w porywach. Nigdy jakimś wielkim fanem serii nie byłem. Szczerze mówiąc to pierwsza części od 2-ki jaką obejrzałem. Rola The Rocka wręcz parodystyczna i to niestety w negatywnym tego słowa znaczeniu. Carano to wiadomo, że nigdy ponad przeciętność się nie wybije, a i spasła się nieźle od czasu kiedy nie walczy, więc i nie ma na co popatrzeć za bardzo.
 
World War Z- polecam fanom klimatu zombie. Fajne efekty, średni scenariusz, przeciętny brad pitt (tzn. dobry, ale potrafi lepiej zagrać). Kilka głupich, ckliwych scen, reszta to dobre kino akcji. Ogólnie bardzo fajna produkcja, mogę polecić osobm lubiącym klimaty postapokalpityczne. 7/10



The man of steel- po Nolanie spodziewałem się czegoś lepszego. Przezajebiste efekty, bezpłciowe postaci, a dla dialogów nikt tego nie ogląda. 7+10.



Widziałem też ostatnio w tv film pt. Łowcy 2. Bardzo fajny kryminał połączony z thrillerem. Polecam!



A i przez przypadek obejrzałem chwilę coś, co zwię się Pirania 3DD. Dno i 10m mułu.



Panaceum- fabuła z dużym potencjałem, niestety nie wykorzystanym. Lubię Judego Lawa, który całkiem fajnie odegrał swoją rolę. Jednak Rooney Mara dość przeciętnie wywiązałą się ze swoich aktorskich obowiązków. Średni dramat, który zdecydowanie chciałby być czymś więcej.
 
Nowy superman jest reżyserowany przez Snydera, a nie Nolana. Z tego co widziałem to Christpoher tylko dodał kilka rzeczy do scenriusza i był producentem.
 
Nie sądziłem, że doczekam czasu kiedy Oldboy zostanie zbeszczeszczony... :(
W ogóle muszę nadrobić zaległości. Niczego nie oglądam ostatnio.
 
o kurde nowy oldboy?



Pamiętam, że byłem na tej azjatyckiej wersji w kinie, jak byłem dzieciakiem, strasznie mi się nie podobał ten film, ale od jakiegoś czasu sobie mówiłem, że muszę obejrzeć jeszcze raz
 
Profanują Oldboya! I to Spike?! Chociaż klasyczny Oldboy to i tak trochę profanacja Markiza de Sade.



Cała trylogia o zemście dobra, ale Oldboy najlepszy.
 
Na dniach ma wyjść The Last of Us The Movie HD - czyli cutscenki z TLoU wraz z momentami gejmplejów (żeby sceny nienaturalnie nie przeskakiwały) zmontowane w spójny film. Bez wątpienia szykuje się jeden z najlepszych filmów 2013 roku, ponad 3h najlepszej epy pod słońcem :-)



 
"Fargo" - generalnie mało filmów oglądam i gdy trafię na coś chociażby średniego to nie oglądam do końca i żałuję straconego czasu. Tutaj trafiłem na coś bardzo dobrego i nie żałuję czasu.
 
Bolt, policzyłeś wszystkie "ya" w filmie? :-)



Fargo jest genialne (tak jak i cała reszta od braci Coen)
 
Nie, ale pierwsze moje skojarzenie to zawsze będzie powtarzające się średnio co trzy minuty :



-Oł jea?



-Jea!



:-)
 
Back
Top