Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Grzechu: Forrest Gump jeszcze, kto czytał książke wie, że jest średniutka, film natomiast dla mnie jest genialny w swej prostocie ;)
 
@Grzechu



ja dorzuciłbym jeszcze : Forrest Gump, Ojciec Chrzestny, Skazani na Shawshank, Podziemny krąg i Gwiezdny Pył
 
Ja oczywiście mówię o tych, które i czytałem i widziałem, Forresta nie widziałem ani nie czytałem - hejtujcie :-)



Ojciec Chrzestny i Skazani to genialne filmy. Książek nie czytałem.
 
No kurwa:) wpis. Jeden z moich ulubionych aktorów. Nie przypominam sobie bym widział słaby film z jego udzialem.
 
Hangover 3 na torrentach. Jakość bardzo dobra, oglądane na 24 calach. Chińsko-japońskie napisy w pakiecie, ale zupełnie to nie przeszkadza.

Z ciekawych filmów kumpel polecił mi Clerks - Sprzedawcy. Prześwietny film. Taki Tarantino's Pulp Fiction style.
No i Bronson. Wypas! Jeśli ten nowy film z Gooslingiem jest podobny, to jaram się jak Helikopter w Ogniu :-)
 
A ja właśnie zakupiłem na DVD Szklaną Pułapkę 5. Podobno słabę, ale co mi ta, poprzednie części lubie i się na nich wychowywałem, do kina nie mam możliwość iść, więc chociaż tak to ogarne :)



Niedawno też kupiłem Dziewczynę z Tatuażem. Szczerze mówiąc to najpierw się przymierzałem do książki, ale, że mam ważniejsze pozycje do przeczytania, więc się pokusiłem i nie żałuję, bo film zacny :)
 
W sumie nie wiem czy bym chciał, żeby za Thorgala brali się filmowcy. Jeżeli miałby być koncertowo spieprzony to absolutnie niech tego nie dotykają : ) No i jak by to miało wygladać ? groch z kapustą by pewnie wyszedł. Thorgal to chyba mój numer 1 z tego gatunku. Szninkla mogliby zrobić ekranizację : )
 
Pierwsza część chyba z 1994, druga (równie dobra) z 2006? Najmłodsze nie są, ale jak ktoś lubi takie gadane kino, to pozycja obowiązkowa.
 
Ja nie mowie ze jestem za ekranizacja :) Ja wyrazilem zdziwienie ze jeszcze tego nie bylo :)



BTW, co z ekranizacja Funky Koval?
 
Ej ogarnijcie się:) Clerks to kultowy film pokolenia lat 90-tych. Polecam też pozostałe: Mallrats, W pogoni za Amy, Dogma, Jay i Cichy Bob kontratakują i Jersey Girl. Ostatnio ogladnalem w kilka dni wzzystkie
 
"Tylko Bóg wybacza"



Nie polecam filmu. Jak dla mnie słaba/znikoma fabuła i film jakby był na siłę "artystyczny", co po jakimś czasie męczy. Kto oczekuje czegoś w sylu Drive się rozczaruje. Na plus tajlandzki klimat i kilka dobrych scen.
 
Już "Drive" mimo ciekawej stylistyki mi nie leżał, bo przez te wszystkie zwolnienia strasznie mi się niestety dłużył.



40 minut "7 psychopatów" niestety na minus, taki Tarantino dla ubogich, nawet do scen z Olgą Kurylenko nie dotrwałem :(



W planach "Pi".
 
Cobra na tvn właśnie się rozkręca : )



7464974.6.jpg
ten karabinek sobie kiedyś z listewek i żaróweczki pomalowanej na czerwono kombinowałem po premierze kinowej:-)
 
Z "Tylko Bóg wybacza" dużo ludzi ma właśnie problem, że się nastawia na powtórkę z "Drive", a tu kicha wychodzi. Już bardziej jest podobny pod względem wykonania do "Valhalla Rising". Mi tam się podobał, lubię czasem takie wydmuszki obejrzeć. Fabuły to to nie ma praktycznie, ale nadrabia warsztatem. Tak samo jak np. nowy Tron był ogólnie słaby dosyć, ale wystarczył wizualny orgazm i OST Daft Punk, żeby mi się spodobał.
 
Obczaiłem Szklaną Pułapkę 5 i mi sie podobało :) Poprzednie części były trochę bardziej emocjonujące,w tej brakowało tego czynnika pośpiechu i napięcia, aczkolwiek tez mi się podobało :) Film syty w akcję i robiące wrażenie efekty especjalne :) Pierwsze sceny z pościgiem po ulicach Moskwy dla mnie były mega :) W sumie było to, co oldschoolowy film akcji powinien mieć. Pewnie i najsłabsza z wszystkich części, ale zdecydowanie nadaje się aby nie raz ją obejrzeć w towarzystwie kumpli i piwka :)



Momentami miałem wrażenie, że oglądam jakąś ekranizacje Battlefield 3, ale to pewnie przez to, że ostatnio dużo w to gram :)



Swoją drogą, na samym początku DVD wyskakuje porównanie jakości oryginałów i piratów. Płyta oryginalna a film ciemny,ze momentami nic nie widać. Myślałem,że to wina dvd albo tv, lecz gdy odpaliłem extras z usuniętymi scenami to wszystko pięknie wyglądało. Swoją drogą, nie wiem na jakiej zasadzie są dobierane sceny które znajdą się w filmie, poniewaz 3/4 tych z estrasów było o niebo lepsze od tych które można było zobaczyć w końcowym efekcie.



jupikajej maderfaker
 
Ja wlasnie - zdazylem jeszcze na kino - obejrzalem "Czlowieka ze stali" i jako antyfan supermena musze powiedziec, ze najlepszy film z dotychczasowych (z ktorych zadego nie udalo mi sie obejrzec do konca, nudzily mnie). Pierwsza polowa filmu calkiem fajna, a dalej to juz mlocka :) W sumie polecam.
 
Jeszcze rok...



1100x1100




Tylko Willis i Seagal jeszcze nie potwierdzeni. Plotki chodziły że Van Damme miałby znowu zagrać, brata bliźniaka tego co zgninął w dwójce.



Ciekawie się też zapowiada Escape Plan z Sylwiek i Arnoldem. 27 września premiera w Polsce (dzień przed KSW :)). Jest pierwszy zwiastun.



https://www.youtube.com/watch?v=Gmt89TXjYBI
 
Brat bliźniak będzie mścił się za swojego brata bliźniaka? Ktoś tu się za dużo "Wściekłych Pięści Węża" naoglądał.
 
Back
Top