Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Weekend z sadystycznym kinem : ) w zasadzie nie lubię komedii oglądać, bardziej lubię komedię robić:-)



Nasza klasa (2007)



7211967.6.jpg
podobno na fakcie, całkiem możliwa do wydarzenia historia o znęcaniu w szkole, nie nudzi
 
Weekend z sadystycznym kinem : ) w zasadzie nie lubię komedii oglądać, bardziej lubię komedię robić:-)



Nasza klasa, Klass (2007)



podobno na fakcie, całkiem możliwa do wydarzenia historia o znęcaniu w szkole, nie nudzi
 
Ostatnio zachwalałem Naboer, teraz czas na Jagtem czyli kolejny po Submarino zajebisty film Vinterberga. Film epatujący rosnącą skalą kłamstwa, która urasta w szczególnie w małej społeczności w machinę przemocy nie do zatrzymania. Świetnie zagrany, wyreżyserowany no i genialny Mikkelsen.



9-/10
 
Widziałem, główna bohaterka ma w sobie coś magnetycznego, nie mogłem oczu oderwać. Film też spoko.



A coś innego?



(za późno na edycję komentarza wyżej)
 
Straszny Film 5 kaszana jakich mało. Film wyglada dużo gorzej od pierwszej czesci ktora wedlug mnie jest najlepsza. Efekty z d..., humor rownież były może ze dwie smieszne sceny. Film wyglada jakby był robiony przez amatorów
 
Hasz, masz parę filmów o ile ich jeszcze nie widziałeś. Ostatnio trudno o dobry film sci-fi



Looper, Geneza planety małp, Dredd (nowy), Kod nieśmiertelności, Incepcja, Droga, Moon, Dystrykt 9
 
Kod nieśmiertelności, Incepcja i Dystrykt 9 także polecam. Looper i Geneza słabe, reszty nie oglądałem. Ale słyszałęm dużo dobrych opinii o Moon.
 
Ja jeszcze zaproponuję Gattaca-szok przyszłości (1997), Extracted (2012) i Repo Men-Windykatorzy(2010)
 
Obejrzałem Stokera. Co za przerost formy nad treścią, masakra. Dawno się tak nie wymęczyłem na żadnym filmie.
 
Filmowa klasyka ZA DARMO na YouTube. REJS, VA BANK i co jeszcze?



Znakomita informacja dla kinomanów. Największy serwis wideo w sieci, należący do Google, dogadał się z dwoma najstarszymi polskimi studiami filmowymi - Kadrem i Torem. Od dziś można oglądać perełki polskiego kina zupełnie za darmo.



60 filmów, które już można oglądać na YouTube to tylko początek prezentów dla widza. Zarówno Kadr jak i Tor sukcesywnie będą umieszczać na swoich kanałach klasykę polskiego kina.



Co zdecyduje o tym, co trafi do sieci, a co nie? Przede wszystkim potencjał komercyjny. Nie ma jednak sztywnego harmonogramu działania - Tor i Kadr będą udostępniały filmy w takiej kolejności i w takich terminach, w jakich zechcą. Razem te dwa najstarsze polskie studia mają w dorobku ponad 800 polskich filmów, więc będzie w czym wybierać. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że w umowach za cezurę przyjęto lata 1986 i 1987, ale będą wyjątki.



http://www.youtube.com/studiofilmowetor



informuje • Gazeta Wyborcza • . Gazeta pisze, że umowa z YouTube pozwoli studiom nie tylko umieszczać w serwisie swoje produkcje, ale też błyskawicznie usuwać stamtąd pliki wrzucone przez użytkowników z naruszeniem praw autorskich. Teraz Tor i Kadr będą mogły same na bieżąco decydować, które pliki chcą wykasować, a które - pozostawić. Decydując się na to drugie, będą mogły też włączyć przy swoich filmach sprzedaż reklam i zarabiać wraz z YouTube. Nie wiadomo jakie są wpływy z reklam. • GW • pisze, że amatorzy, którzy przystąpili do programu partnerskiego YouTube i prowadzą tam swoje kanały, twierdzą, że reklamowe prowizje giganta wahają się od 30 do 70 proc.



http://www.youtube.com/studiofilmowekadr



Dla kinomanów to jednak istotne nie jest. Ważne, że będą oni teraz mogli oglądać swoje ukochane filmy bez wychodzenia z domu i bez dodatkowych opłat. A filmografia na darmowych kanałach robi wrażenie. Warto sprawdzić.



wnas
 
@ Visu: kurde nie wierzę że w tym trailerze Hobbita pokazali smoka. W takim razie po cholerę go ukrywali przez cały pierwszy film.



@ maryjan: całkiem spoko, nawet sporo filmów wrzucili, nie tylko te zgrane klasyki.
 
Kac Vegas 3 mnie kompletnie rozczarowało, poprzednie części dużo lepsze. Ja właśnie skończyłem oglądać "Dziewczynę z tatuażem" i całkiem fajny film.
 
Jest gdzieś Gatsby w sensownej jakości? Dziewczyna truje dupe, że mielismy iść do kina a już nie grają:-).
 
@Heban powinno byc znosne mam nadzieje że angielski dubing nieprzeszkodzi



http://extratorrent.com/torrent/3098129/The+Great+Gatsby+2013+TS+XviD-SUMO.html



tez niezla jak an ts ale minusem jest glowa kobiety po lewo:



http://extratorrent.com/torrent/3092271/The+Great+Gatsby+2013+TS+XviD+MP3+MiLLENiUM.html
 
Back
Top