Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Gangster Squad - oglądał już ktoś? kusi mnie tematyka i obsada, ale słyszałem już kilka opinii, że film słaby.
 
Zambezia - zwykła bajak, momentami akcja dziwnie przeskakuje i trochę powinni dopracować szczegóły. Dzieciaków jakoś nie wciągnęła zbytnio .5/10
 
Gangster Squad film opowiada jak uczciwy glina wypowiada wojne mafii w LA zbiera ekipe i robią rozpiździel zwykła nawalanka z heppy endem drugi raz bym tego nie obejrzał, nie wiem czy w ogóle jest sens oceniac taki film..
 
a ma ktoś to Gangster Squad w dobrej jakości? :) Mogę zaproponować dobre piwo na jakiejś gali w ramach podziękowań ;-) Recenzje niezbyt przychylne, ale Emma Stone to Emma Stone :D
 
I Ryan Gosling to Gosling, ciekawi mnie jak się sprawdzi w roli policjanta sprzed kilkudziesięciu lat.



Django- 7,5/10. Do połowy film jest genialny, byłem zachwycony, ale końcówka kiepska chodzi mi o (SPOJLER niżej!!)......



o to jak Django zaczyna rozpierdalać wszystkich dookoła i chowając się za ścianą, gdzie widać połowę jego ciała nikt nie może trafić i trafiają w kolesia leżącego przed nim z 10razy, który co dziwne, dalej żyje.. Najciekawsza scena z tymi maskami :D
 
Hubi odnosnie spojleru, nie wiem ile widziałeś filmów Tarantino, ale takie rzeczy to znak rozpoznawczy jego kina, bardzo łatwo jest rozpoznać jego twórczość właśnie między innymi dzięki takim scenom i dialogom.
 
I to mnie właśnie wkurwia, gorsza akcja niż w Rambo. Cały film tak fajnie zrealizowany,a końcówka zaniża ocenę.
 
I Ryan Gosling to Gosling






Tak mi się jakoś skojarzyło :-)



The Perks Of Being A Wallflower - cieply film wyzwalajacy pozytywne emocje. Scenariusz nie jest ckliwy, muzyka nie jest denna. Daję 8+/10. Za mało Niny Dobrev, a Emma Watson świetna.
 
Silent Hill Revelations - tragedia, adaptacja na poziomie filmów Uwe Bolla. omijać szerokim łukiem, zwłaszcza jeśli jest się fanem serii.
 
Drogówka- nie wiem jak ocenić ten film. Jak ktoś lubi polskie kino policyjne i seriale policyjne to będzei zadowolony. Przez pierwszą godzinę nie wiadomo o co chodzi i kto jest bohaterem, praktycznie nie ma fabuły, w drugiej godzinie taka trochę powrtórka ze ściganego. Jak na polskie kino dość duży rozmach, ale nie podpasował mi humor, nadmiar seksu, a pokazane patologie są tak przerysowane, że możnaby zakwalifikować jako sci-fi.
 
Wczoraj ogarnąłem w końcu Poradnik Pozytywnego Myślenia i jestem mile zaskoczony formuła filmu i poziomem aktorskim, zwłaszcza ukłon należy się w stronę Jennifer Lawrence, świetnie zagrana rola, De Niro po kilku gniotach w, których można było go obejrzeć też jakby w lepszej formie. Historia nie jest jakoś złożona, nie jest dosadnie tragiczna ale mimo wszystko nie jest też lekka i przyjemna - ale jest w sposób lekki i przyjemny opowiedziana - film mnie całkowicie pochłonął i kiedy zaczeły się napisy końcowe żałowałem, że był taki krótki (chociaz trwa prawie dwie godziny), Zdecydowanie w moim guście ;d Jak dla mnie 8/10.
 
a ja dla mnie końćowa akcja w w Django była wisienką na toricie po dlugich dialogach z Leo :) dla mnie film 10/10 i mam ochotę wybrać się do kina raz jeszcze.
 
tmpchvpyA_16.240x340.jpg




8/10
 
@up



To w tym filmie Helen Hunt pokazuje bobra? Aż takim rygorystycznym estetą nie jestem, ale bez jaj, straszyć dzieci piećdziesiecioletnią waginą? Jakim cudem ten film nie dostał NC-17 :-)



kaczy ... screen czego? :-)
 
a ma ktoś to Gangster Squad w dobrej jakości? :) Mogę zaproponować dobre piwo na jakiejś gali w ramach podziękowań ;-) Recenzje niezbyt przychylne, ale Emma Stone to Emma Stone :D


Nie ma w dobrej jakości, jest tylko nagranie kamerą w HD, z chińskimi napisami:-)
 
Byłem na Drogówce. Misrzostwo świata! Tak jak niektórzy tutaj wynoszą Tarantino pod niebiosa, to dla mnie każdy film Smarzowskiego to misrztrzostwo świata, na żadnym się nie zawiodłem jeszcze, i strasznie lubię Tope jako aktora. I tak mi się przypomniała ta akcja, gdzie po mistrzowsku strolowali ludźi:















a tu po czasie dopiero wyszło o co chodzi:



 
Three Musketeers(2011) zaskoczył Mnie pozytywnie, niemal idealne kino kostiumowe niczym Piraci z Karaibów, mniej naszpikowany efektami ale Mi się podobał...lekkie podejście do tematu, Muszkieterowie z jajem jak Drużyna A. 7/10 - Polecam.
 
Apropo wcielania się w niepełnosprawnych to Norton w "Rozgrywce" zniszczył wszystko:


 
Trochę mnie to zaskoczyło, ale potem przejrzałem strone i zrozumiałem do czego pijesz:-)



_________________________________________________



Grave.Encounters.2.2012.720p.BluRay.x264-GECKOS



The Package (2012) 720p.BluRay.x264-LCHD







No i jest już "Here Comes the Boom" z lektorem, napisy też już są. (wiem, że kilka osób czekało na to)



Here Comes the Boom 2012 PL 720p BRRiP XViD-PSiG
 
Back
Top