Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

poszukuje film święto piwa /beerfest w jakości hd z lektorem lub napisami pl , mam ten film w jakości hd tylko brak napisów pl pod tą jakosc filmu
 
Wczoraj byłem z narzeczoną na Tedzie. Dawno nie widziałem tak dobrej komedii. Polecam! Był ktoś może na Prometeuszu lub Pamięci absolutnej.? Jak wrażenia?
 
Chyba nie było - Arlovski zagrał rolę w nowym Universal Soldier: Day of Reckoning. Poza nim występują jeszcze Lundgren, Adkins, no i oczywiscie Van Damme, tym razem jako czarny charakter w stylu Jokera.



day_of_reckoning_jcvd-thumb-550x310-98476.jpg




Tym ciekawsze, że film ma kategorię wiekową od 18 lat. Więcej w zwiastunie (w tym parę scen z Arlovskim):
 
Poza tym jak się nazywają w filmach to nie ma nic wspólnego. Jakim cudem Lundgren w każdej części ginie na końcu a w kolejnej znowu jest to ja nie wiem :-)
 
Pewnie go sklonowali, bo 'there's no end'. :D Dobra faza, że maczetą mu zajebał, a ten się przedramieniem wybronił. :D
 
Prometeusz sam w sobie nie jest taki zły. Problem polega na tym, że został nieziemsko przeceniony zanim w ogóle wyszedł. Gdyby nie rola Fassbendera to niczym by się praktycznie nie różnił od 50 innych filmów SF w których grupka ludzi leci sobie gdzieś w kosmos z jakąś misją.
 
Może mi ktoś wytłumaczyć co to jest wersja R6 ? W necie smigają "Niezniszczalni 2" w takiej kopii i nie wiem czy jest sens sciagać
 
ta wersja ma watermark w rogu ekranu i co jakiś czas pojawiają się ostrzeżenia po chińsku. za parę minut dam znać jak z jakośćią A/V bo podobno jest off sync.
 
obejrzałem wczoraj Dyktatora. Tak jak się obawiałem wszystkie bawiące mnie fragmenty zobaczyłem w Trailerze. Generalnie film mnie rozczarował bo liczylem na większe jebnięcie. Było kilka naprwdę mega śmiesznych fragmentów, kilka śmiesznych i masa nie wzbudzających u mnie emocji.
 
The Expendables 2 2012 R6 READNFO XViD-TAKEAWAYZ



rozmyty obraz jak przy kamerkach , audio off sync + chińskie napisy co jakiś czas. nie warto ściągać.
 
A ja Niezniszczalnych 2 oglądałem w kinie. :-)



Uwielbiam sensacyjniaki klasy B, także Expendables 2 było dla mnie ucztą dla oczu. Film trzyma poziom jedynki, a może nawet ciut lepszy. Rozwałka w czystej postaci. Sporo nawiązań do klasyki kina sensacyjnego. Parę fajnych żartów zostało skopanych przez tłumaczenie, także jak ktoś nie ogarnia inglisz lengłidż, to może trochę stracić.
 
Ale ostatnio wysyp R6 (?!), najpierw Expendables, a teraz The Dark Knight Rises i The Amazing Spider-man, nie dość, ze wszystko to tzw. CAM HD to jeszcze i audio tragiczne ...
 
W końcu zebrałem się i oglądnąłem chwaloną przez wszystkich Incepcję. I... nie żałuję :) Naprawdę dawno nie widziałem lepszego filmu. Żałuję, że nie oglądnąłem go wcześniej. Pamięć absolutna się przy nim chowa.
 
Incepcje oglądałem dawno temu w kinie i był to dobry film, fajnie zrobiony, wiadomo, że należy go oglądać z przymrużeniem oka, ale mi się podobał.
 
Incepcja super film. tez nie moglem sie dlugo przekonac do ogladania filmu z Di Caprio ale nie żałuję.


Painkiller dlaczego? Przecież DiCaprio jeszcze przed Incepcją zagrał świetne role w Wyspie Tajemnic, Infiltracji, Krwawym Diamencie czy chociażby Body of Lies. Chyba duża cześć widzów ocenia go przez pryzmat roli w Tytanicu, oraz Romeo i Julii. Dla mnie to bardzo dobry aktor i osobiscie nie moge sie doczekać "Django" Tarantina oraz "Rise of Theodore Roosevelt" Scorsesa :)
 
Wyspa tajemnic to kozak film, jeden z lepszych jakie ogladałem, mistrzostwo świata, jak ktoś nie oglądał to polecam.
 
Back
Top