Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

@noodles



Tez mialem kiedys rozkmine na ten temat.



Moim zdaniem naprawde chcieli go zabic, a Michael wystawil im swojego czlowieka, zeby udobruchac Rotha i dlatego bo Frankie mogl sprawiac problemy i stad mowia " Michael Corleone says hello !!".
 
Nie raczej, bo dzień przed Johnny Ola dzwonił do Fredo spytać sięczy naprawdę Frankie chce dojść do porozumienia z Rosato czy to jakaś podpucha. Więc Michael postępował tak jak mówił to w rozmowie z Pentangellim, że chce by Roth był przekonany co do ich przyjaźni i dlatego kazał Frankiemu się dogadać z braćmi.



Poza tym na Hawanie, Michael pytał się Rotha kto rozkazał zabić Frankiego bo on nie wydał takiego rozkazu więc raczej o wystawianiu nie może być mowy.
 
Pojawił się BDRip The Hunger Games / Igrzyska śmierci, książka ponoć fajna, nie miałem okazji przeczytać, średnia na IMDB 7.6/10 (!?), rottentomatoes 85% (!?), metacritic też nieźle. Oglądał to ktoś w kinie? Bo nie chałbym trafić na coś w stylu Johna Cartera czy Twilight,a oceny całkiem niezłe no i Jennifer Lawrence wydaje się bardzo zdrową kobietą :]
 
Dorrace zabil Bane, ale Batman za wczesniejsze uratowanie zycia wskrzesil Bane w Grotach Lazarza czy cos takiego. xD Sory, ze bez Polskich znakow ale sie popsulo !
 
Ja byłem w kinie Gambit i filmu nie polecam. Wiadomo, że można obejrzeć z nudów, ale to typowe kino dla dzieciaków z masą patosu, miłosnych scenek, pseudo podniosłych tekstów etc. Film się dłuży, że praktycznie przysypiałem w kinie bo wiadomo jak się skończy po 30min. 3/10 jak dla mnie.
 
Wróciłem z Batmana-trzyma poziom ogólnie,oby to był koniec serii.



Natomiast Prometeus słaby a w porównaniu z moimi oczekiwaniami DNO! szkoda sie o tym rozpisywać
 
@Boomster, zaskakująco dobry film jak na dzisiejsze komedie



@Hang, chciałbym sobie zrobić rewatch Trailer Park Boys, niestety nie mam już tego na dysku. Ty oglądałeś wersję z lektorem czy napisami, bo gdzieś czytałem, że akurat w tym przepadku lektor jest kozak i kurwy lecą gęsto no i zastanawiam sie co ściągnąć ...
 
Ja oglądałem wszystkie odc po ang. Lektor to zło niezależnie co oglądasz. Jedynie z dubbingiem przydaży mi się obejrzeć jakąś animację. Także ja polecam w oryginale.
 
Byłem w końcu na tym Prometeuszu, film ciekawy, jednak spodziewałem się czegoś więcej, momentami odczuwałem jakby niektóre sceny były naciągane, ale oceniłbym go na 7/10.



Został mi jeszcze Batman.



@Boomster



Oglądałem, film lekki, nawet przyjemny, śmieszne sceny, ogólnie nawet dobry.
 
Obejrzalem Teda, bokow nie zerwalem... Zabawny, ale salw smiechu raczej nie wywola (ja osobiscie usmialem sie tylko przy scenie usuwania kupy i przy "zmartwychwstaniu" :-))
 
tak jak pisałem, jest parę świetnych scen jak tortury czy restauracja ale czasami trochę wieje nudą.
 
Ja akurat cały film płakałem ze śmiechu, np przy odbieraniu porodu, albo już sam początek był niesamowity, ale to moje subiektywne zdanie.
 
kwestia gustu, na pewno film warto sprawdzić bo mało wychodzi komedii trzymających jakikolwiek poziom.
 
Ktoś oglądał "Histeria - Romantyczna historia wibratora (2011)" albo "Nietykalni" ? Pierwszy nawet dobry, tylko końcówka banalna :/, a drugi to totalne arcydzieło :-).
 
Wczoraj oglądałem Safe House. Niczym nie zaskakuje, jednak ogląda się przyjemnie. 6/10 +1 za Denzela;)
 
Dysponuje ktoś linkiem do najnowszego Batmana, torrent albo inne alternatywy? Sćiągnąłem już 3 wersje każda kręcona chlebem.
 
Back
Top