Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Ja rozumiem że może to niebyć prawdą ale teraz i tak wszyscy co to przeczytaja sa wk..wieni ze wzgledu na podejżenie iż to prawda... Wiec kaczka niewiem po co go bronisz jak wiesz że czegoś takiego niepowinno sie robić.
 
oki :-)



Poniżej końcowa scena - wszystko sie wyjaśnia!



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FzhISE-r5ps
 
Wie ktoś skąd można ściągnąć film pt Cabin in the Wood z polskimi napisami? Kompletnie nigdzie nie mogę tego znaleźć a strasznie bym sobie oglądnął.
 
Chuj Cię obchodzi co chce oglądać , idź trollować na inne forum i psuć zabawę innym użytkownikom, admini ostatnio serio mają wolne.



Chociaż do końca nie napisał prawdy , także nie znacie zakończenia filmu . Nie mniej jednak już zepsuł zabawę innym.







Ale po co mu był ten fałszywy Ras-ah-ghul?
 
@Hubi zadał pytanie, więc ja mu odpowiedziałem bo film znalazłem w chwilę, ale niestety twój język jak i poziom wypowiedzi jest na poziomie dziecka z podstawówki.
 
Chisora miał poniekąd rację z tym filmem co Hunto chciał. Aczkolwiek może Hunto lubi wercje cam/TS bo chyba tylko takie dostępne sa w sieci jak narazie (choć niby sa dvdripy, ale dwa sprawdziłem i w komentach ludziska piszą ,że fake.
 
Mój język i poziom do normalnych userów jest na dobrym poziomie , ale z pewnością nie będzie dobry do takiego trolla jak Ty.







@down : Jeżeli jesteś Chisorą , to jak Ty :-)







@w4ar: Jeżeli chodzi o to , abym edytował to kaczka napisał to, bo go zazwyczaj jadą, że nie edytuje postów, tylko pisze co chwile inny , minuta po minucie i chciał pokazać, że mnie też mogą tak zlinczować :D
 
@markhunto, ja także nie mogę doczekać się pojawienia jakiegoś dobrego relka Cabin in the Woods, oficjalnie DVD ma wyjść 24 września, więc jeszcze trzeba trochę poczekać, a film ponoć zacny
 
@markhunto - oglądałem go ostatnio i mi nie podszedł, ale jestem dość sceptycznie nastawiony do większości filmów o zombie.
 
Kaczka rządzisz, naprawdę wielkie dzięki!!! :)



Corey1999 ja mam mega wkręte na horrory i w sumie nic innego nie oglądam, a ten jest na 8 czaszek. Ta stronka, którą podałem jest wg mnie bardzo miarodajna, więc zaufam ilości czaszek i dam se go dzisiaj wieczorem. :)
 
@markhunto - również zaglądam na tę stronkę, ale jak jest posucha na horrory to wydaje mi się, że chłopaki z dobrego serca zawyżają noty, albo to po prostu to kwestia gustu.
 
Widzę, nie tylko ja szukam filmów na horror.com.pl :D



A piratebay jest najlepszym źródłem do ich ściągania. Naprawde rzadko kiedy się zdarza, że nie znajdę tam interesującego mnie filmu.
 
@ corey1999



Ja raczej gustuje w horrorach z lat 1980 - 2000 a z tych nowszych mogę wymienić może z 20, które mi się podobały. Na pewno jednym z nich jest Dead Silence i jeżeli go nie widziałeś to polecam z czystym sumieniem. Może Ty też byś mi polecił jakiś dobry horror, który wyszedł w ciągu ostatnich lat?
 
markhunto



Jeśli lubisz filmy o zombie to polecam La Horde. Chyba najlepszy z tych najnowszych.



No i Rec 1.
 
Niestety oba widziałem. Ja już mało czego z gatunku horror nie widziałem, więc musiałbyś się trochę bardziej wysilić. :)
 
@markhunto - "Dead silence" dziwnym trafem ominąłem, ale nadrobię zaległości. Na szybko mogę Ci polecić : "Snowtown" 2011 - miazga !!, "The loved ones" 2009, "Red, white & blue" 2010, "Cold fish" 2010, "The reflecting skin" 1990. Każdy z powyższych niszczy :) Również, jeżeli chodzi o horrory, najbardziej cenię sobie lata 80' ,ale to nie znaczy, że nadal nie powstają ( w tym gatunku ) bardzo dobre perełki.
 
Jest podobny portal dotyczący filmów sci fi ? Bo ojciec nie daje mi spokoju, chce obcych, statki kosmiczne, potworki itp :)







ps. wracając do Batmana to wszędzie na necie widzę negatywne opinie, krytykujące przede wszystkim scenariusz, ale nie chodzi mi o to by przekonywać kogokolwiek. W dupie mam co kto sobie myśli o tym filmie. Po prostu przedstawiłem swoją opinię, a kwaczor musiał się przyjebać i próbować jakimś śmiesznym linkiemz imdb zmienić moje zdanie albo pokazać, że nie mam "racji" ...
 
Hang



http://www.swiatkowski.net/index.php?option=com_content&task=view&id=67&Itemid=38#top100



http://film.interia.pl/filmy/science-fiction



Chyba powinno wystarczyć, bo portalu jako takiego nie ma raczej.
 
Back
Top