Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Ja dopiero po seansie Diuna 2, bo na Imax nie było szans o dobre miejsce.
Polecam wszystkim.
UWAGA SPOILERY?

Przemiana głównego bohatera, krytyka fanatyzmu(?), chciwości. Dużo scen wzruszających, zapierajacych dech w piersiach.
Fajny plot twist na końcu.
Czekam naa zamknięcie trylogii i na pewno zapoznam się kiedyś z lekturą. Bo zakładam że film mimo że długi to tylko wycinek.
 
Byłem w kinie z bomblami na "za duży na bajki 2" i bawiłem się dobrze, chyba znów lepiej niż dzieci - ale dzieci też były zadowolone z wyjścia i mówiły że to był ciekawy film. Dla mnie 6+/7, one bliżej 6, ale do obejrzenia jeszcze raz. Także dobrze wydana stówka.
 
Ja dopiero po seansie Diuna 2, bo na Imax nie było szans o dobre miejsce.
Polecam wszystkim.
UWAGA SPOILERY?

Przemiana głównego bohatera, krytyka fanatyzmu(?), chciwości. Dużo scen wzruszających, zapierajacych dech w piersiach.
Fajny plot twist na końcu.
Czekam naa zamknięcie trylogii i na pewno zapoznam się kiedyś z lekturą. Bo zakładam że film mimo że długi to tylko wycinek.

Myślę, że wiele osób, które nie zna książkowego pierwowzoru, w czasie oglądania trzeciego filmu zrobi niezłego "karpika". Czytałem sagę ASOIaF i z rozbawieniem patrzyłem na reakcję internetu na "Czerwone Wesele".

Poniżej spoiler z fabuły Diuny, więc jeżeli nie chcesz wiedzieć to nie klikaj.

Jeżeli kogoś to interesuje - działania Paula Atrydy doprowadzą do galaktycznego dżihadu i ogromnych zniszczeń. On sam, pod koniec życia straci wzrok i władzę, a tron przejmie po nim jego syn, który przepoczwarzy się w czerwia i będzie jako Bóg Imperator rządził przez 3000 lat, aż do jego obalenia.
 
Dałem 10. Nic mi w tym filmie nie brakowało. Podróż w czasie przeplatana dramatem. Bardzo dobry film

Nuuudy. 3/10 Jeden punkt że ktoś to nakręcił, drugi za niektóre ujęcia a trzeci za ekranizację autentycznej historii. Nudy nudy nudy

Film oparty na faktach. Dość długi i akcja toczy się wolno. Mistrzowska rola aktora który wcielił się w pielęgniarza. Dałem 8/10

Nie najgorszy początek, który jednak gdzieś w połowie filmu idzie w kierunku szmiry. W całym filmie brakuje mi jeszcze sceny w której gość dostaje kulę w łeb po czym ja wyciąga i walczy dalej. Bullshit. 2/10
 
Last edited:
Film oparty na faktach. Dość długi i akcja toczy się wolno. Mistrzowska rola aktora który wcielił się w pielęgniarza. Dałem 8/10
Co do The Good Nurse to potwierdzam, bardzo dobry film po którym się tego w ogóle nie spodziewałem.

Mnie ostatnio zaatakował jakiś fetysz aby obejrzeć coś gdzie gra Nicolas Cage i wybór padł na Renfielda i muszę przyznać że zaskakująco dobrze się bawiłem. Nie ma co tutaj oczywiście doszukiwać się skomplikowanej fabuły, poruszających wątków i wyrazistego przekazu ale jako coś co ma dostarczyć prostej lecz nie przygłupiej rozrywki sprawdza się idealnie.


No i w końcu jest jakieś filmowe uniwersum na które warto czekać o ile naprawdę się ukaże :rutekajak:


https://www.filmweb.pl/news/"Poohniverse:+Monsters+Assemble":+morderczy+Puchatek+i+Bambi+jak+Kapitan+Ameryka+i+Iron+Man-154651
 
Serial Expatki na Netflixie - nie warto, Nicole Kidman to jakaś kurwa farsa w dramatach...

Ta baba jest tak tępa, że chcąc grać twarzą wpierdoliła sobie połowę botoksu tego świata. Teraz połowę twarzy ma sparaliżowaną, uśmiech czy strach to jakieś kurwa maski... Masakra.

Jedyne fajne sceny to póki co relacje między sprzątaczkami, które plotkują na temat głównych bohaterów, u których pracują. Póki co na kilka odcinków było parę minut takich scen.

Nie oglądać. 2/10
 
Back
Top