Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Wymyk - całkiem dobry polski film 7,5/10, POLECAM



Ps. Mam brata i zachowanie w pociągu jest dla mnie po prostu nie do pomyślenia (więcej nie napiszę by nie spoilerować).



Oczywiście nie wszystko w filmie było idealne, ale porównując ostatni shit co wchodzi do kin, to ten właśnie jak i Baby są jakieś inne zasługują na uznanie imo (w obu Więckiewicz gra notabene)
 
New Kids Nitro, długo czekałem na ten film i się nie zawiodłem. Ci Holendrzy to totalni debile, akcje które tam odchodziły powodowały u mnie ataki spazmatycznego śmiechu, ale uprzedzam ten humor jest więcej niż absurdalny, jest chory debilny i zryty na maxa.



Macie trailer i sami oceńcie czy warto xD Jeśli jedna zaryzykujecie to koniecznie trzeba zobaczyć pierwszą część :]











No i Scooter na koniec







Gradje R.I.P. xD



images
 
Gosling ? Biorę w ciemno.



Sean Penn? Dobrze, że nie Sean Bean, bo już znałbym zakończenie filmu ... ale historia na faktach, więc dla ciekawskich nic straconego.



Klimat Untouchables, dawno niewidzany w kinach, już od dłuższego czasu ostrzę sobie zęby na ten film ...
 
Obczajam ostatnio same ekranizacje Marvela. Teraz jestem po obu częsciach Ghost Ridera. Jak jedynka poziomem przypominała Power Rangers, to dwója to całkowicie inny film,dużo lepszy,klimatyczny i taki trochę jak za starych dobrych 90 lat :) Jak wpadnie coś grosza i jeszcze będzie w kinach, to ogarne Battleshipa i The Avengers
 
Gosling ? Biorę w ciemno.






To samo powiedziałem sobie , że zobaczyłem, iż on będzie tam grał. Jeden z nielicznych aktorów , który prócz tego , że laski się nim jarają z powodu wyglądu, jest naprawdę tego wart, bo gra świetnie.
 
@Up Przecież to jest film dla półmózgów ;o
crazy.gif


a to niby czemu? rozumiem,że Ty chodzisz do kina jedynie na psychologiczne odmóżdzacze,ze spiną kija w dupie trwacjącą od początku aż do końca, a suma sumarum i tak nie wiesz ocb ?: D



Bardzo lubię ekranizacje Marvela a w szczególności Iron Mana.Avangers jeszcze nie widziałem,ale jest to dla mnie pozycja obowiązkowa. Te filmy nie są dla półmóżgów,tylko np dla ludzi którzy po tygodniu pracy, po większym stresie,mają iśc ochote do kina zobaczyć coś nie wymagającego,wesołego i efektownego.Nie wiem ile masz lat,ale dla wielu z nas postaci takie jak Iron Man,Spiderman czy Batman to bardzo duża część dzieciństwa.
 
Film "1984" jest bardzo dobry chyba, ze nastawiasz się na jakiś blockbuster, krew, flaki i karate to wtedy "Equilibrium" ;)



@Yagiel - Twoje słowa to miód na moje serce. Po pierwszym GR nie mogłem uwieżyć jak mogli tak to schrzanić. W takim razie dam drugiej części szansę. Ja ostatnio z Marvela obejrzalem Kapitana Amerykę i Thora i byłem rozczarowany, dla mnie jakiś zbyt infantylne te filmy, tak wiem, że komiksy Marvela ale mimo wszystko oczekiwałem czegoś więcej, mam nadzieję, że po Avengers nie będę miał takiego poczucia ;)
 
Oj Kapitam Ameryka to słabizna okropna. Thor nie wiele lepszy. Chyba najsłabsze ekranizacje. GR II to już całkiem inny film w porównaniu z jedynką,z którą łączy go tylko aktor,ale nie będę Ci zdradzał szczegółów :) Spokojnie możesz obczajać. Jedynka to taka porażka jak filmowa ekranizacja Dragon Balla :D Na której zawalił mi się świat :D Nie ma jak czekać na film od czasu małolata a potem serwuja takie "coś" :D
 
Również byłem w dzieciństwie fanem komiksów, ale te ekranizacje nie tylko mnie nie zachwycają, one są po prostu słabe. Chyba tylko drugiego Hulka ( może przez Nortona ), nowego X-Mena i kilka Batmanów ( 2 Burtona, 2 Nolana ) mozna uznać za udane. Co najdziwniejsze, mimo wszystko, nadal zastanawiam się nad wyjściem do kina na Avengersów ( w 3D ) ;) , w końcu trzeba jakoś zabić czas oczekiwania na "Prometheusa":-)
 
Iron Man 1 ,batman poczatek,mroczny rycerz b. mi sie podobały ,reszta nieeeee.Mam zamaiar obejrzec tylko jeszcze x-mena pierwsza klasa







Polecacie Igrzyska śmierci?
 
@up



Mi właśnie "Gra..." bardziej podchodzi. Generalnie seriale HBO robi bardzo dobre. IMO najlepszy i nie do przebicia to "Kompania Braci".
 
Ogólnie polecam mocno Gre o tron w wersji pisemnej ;-) zoaczylem tylko ze 2 odc i widze troche pozmieniali w stosunku do ksiazki.Ale lektura wciąąąga ....wiec jesli masz mature albo sesja sie zbliza to nie siegaj po nią :P
 
Back
Top