Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Nie musi być zły, w sumie to pownienem się cieszyć,ze apokalipsa trwa:) Na pewno obejrze, może się nie zawiode;)



Jestesmy ten sam rocznik,wiec widze,ze sie rozumiemy w kwestii sentymentu:) Ogladales Dragon's Eye z JCVD i Cungiem? Troche czuc ten "VHSowski" klimat :) Mi sie przynajmniej podobalo:) Stare film z JCVD ogladam do dzis:) Jak dobrze,ze ci starzy aktorzy wracaja do łask:)



Goal 3 - poezja:) Ogolnie wszystkie gry tej serii (hockey,goal 3 i wszelkego rodzaju bijatyki z tymi samymi postaciami) to najlepsze co wyszło na pegasusa :) Najgorsze jest to,że prawdopodobnie się ich pozbyłem kilka lat temu,czego dziś strasznie żałuje, bo chętnie bym w to pograł przy piwku :) ehh, to były czasy:) Oby moje dzieci też tak mogły wspominać swoje. Różnica jest w tym,że my mieliśmy to co mieliśmy, teraz dzieci mogą mieć to co chcą. Kiedyś do zabawy starczał patyk i fantazja, a już można było przeprowadzić "wojne" na podwórku :) no,ale za bardzo popadan w sentyment i odbiegam od tematu heheh :)
 
Dragon Eyes jeszcze nie widziałem. Nie pamiętam tytułu filmu z Van Dammem, ale walczył bodajże w jakimś więzieniu i jego przeciwnikiem był "Piaskun", tłukli się bardzo długo, aż JCVD swoim firmowym kopnięciem posłał go w ogień. Jakie było moje zdziwienie, gdy koleś po jakimś czasie z tego ognia wyszedł cały oparzony i chciał się dalej napier..ać. :-) Może pamiętasz? Poszperam na filmwebie i sobie ściągnę, muszę to jeszcze raz obejrzeć. ;)



Generalnie filmy klasy B bardzo mnie jarają (sentyment robi swoje) i lubię te (udane) powroty w stylu "Rocky 6", taki poważniejszy powrót Van Damm'a w filmie "JCVD" też bardzo dobry. Na "Niezniszczalnych" musiałem oczywiście pójść do kina. Najbardziej w tym filmie byłem ciekawy Lundgren'a. :) A ta scena z Willis'em, Arnoldem i Stallone'm (chyba) w kościele przekozacka. :)
 
Nie pamiętam co to był za film, chyba nawet go nie widziałem :) Jak znajdziesz to daj znać:)



Scena w kościele i kultowy tekst w stylu - " - co mu się stało? - zabrał się za politykę" :D



Niezniszczalni to udany powrót - dwójka zapowiada się jeszcze lepiej:) Oby JCVD zagrał dłużej niż 5 minut ;D
 
chodzą plotki,że Rambo V ma być bez Slya, który ogłosił,że IV to pożegnanie Rambo z fanami :) Ogolnie w IV bebechy i kończyny sypały się jak "...konfetti na jak diabelskiej paradzie." :D A jak już jestem przy cytatach z Maxa Payne'a to ekreanizacja była dla mnie wielką tragedią.
 
Lista aktorów, mających grać w dwójce robi wrażenie. Ja jestem ciekawy jaką rolę dadzą Norrisowi. ;) A btw, to "Strażnika Texasu" też się w telewizji regularnie oglądało. :)



Nowa "Drużyna A" też była niezła. No i mieliśmy akcent z "Rampage'm", chociaż moim zdaniem słabo zagrał.



Jest! Znalazłem w końcu ten film - "Wykonać wyrok", Kilpatrick grał tego "Piaskuna". :)



edit:



Miałem pisać o Rambo też, ale mi się zapomniało. Film oczywiście kozak. :)
 
images
 
Wykonać Wyrok - mam ściągnięte i czeka w kolejce:) teraz będę oglądać Nagłą Śmierć:) Ogólnie, kończąć oglądać te hiciory,za kilka miesięcy mam ochotę oglądać je od nowa:) Chyba muszę zrobić sobie jakąs oryginalną kolekcję z VHSami albo DVD :)



Co do Dudikoffa to serial mojego dzieciństwa :
51H8G2SgZ-L.jpg




a jak już jesteśmy przy Cobrze - król
d41d83afaf9f500c6b2141b9f3dffe09.jpg
 
@up



Bym powiedział, że bardzo dobry. :)



edit:



Z ciekawszych filmów, na premierę których czekam:



- wywiad z Martinem Lewandowskim



- wywiad z Darkiem Cholewą



:)
 
Wręcz rewelacyjny. Widziało się po milion razy,ale i tak zawsze cieszy:)



a jak już samochodowe seriale to warto pamiętać o
f70753ba80bf83e40cb093fd9b1d7a97.jpg








airwolf0.jpg




i
6996759.3.jpg




Planete Małp lubicie? :)



A to znacie?
RobotJox1990.jpg




Dla mnie kult kina SF:) Jakie to efekty rewelacyjne były wtedy.
 
chodzą plotki,że Rambo V ma być bez Slya, który ogłosił,że IV to pożegnanie Rambo z fanami :)

Nie wyobrażam sobie "Rambo" bez Sylwestra.

Ale chodzą plotki, że nowa część kręcona ma być u nas. Zrzucają 60letniego Johnego Rambo nad Polską, dają mu 800 zł emerytury i ma przeżyć do konca miesiąca.
 
Zapomniałem wspomnieć o Seagal'u! Walczący zawsze i wszędzie o prawo i porządek, w "Maczecie" przecież przewrotnie zrobili z niego "czarny charakter". ;)



No i nie możemy oczywiście zapomnieć o tym:



7095012.3.jpg
 
Ale chodzą plotki, że nowa część kręcona ma być u nas. Zrzucają 60letniego Johnego Rambo nad Polską, dają mu 800 zł emerytury i ma przeżyć do konca miesiąca.


Podobno rok - do 67 ma dobić :]
 
Dzisiaj do kin wchodzi Dyktator, jak ktoś zobaczy to prosze o opinię ...


a ostatnio taki oto ciekawy opis filmu znalazłem
Instruktor jogi, Dusty, rusza w podróż do Afganistanu, by ocalić swojego brata - zwolennika teorii spiskowych. Na miejscu okazuje się, że Osama Bin Laden powrócił zza grobu na czele armii zombie-terrorystów. Dusty wesprze oddział NATO w ocaleniu świata przed inwazją żywych trupów.
 
Oglądałem dwa dni temu Intouchables i baaaardzo polecam ten film, nie wiem czy ktoś tu o nim wcześniej wspominał ale z pewnością jest to film, na który warto poświęcić swój czas
 
7291482.3.jpg




Bardzo fajny film,super klimat,gęsty,że ledwo monitor widać. Niestety,bez znajomości mitologii wikingów chyba się nie obejdzie:) Miszmasz symboliczny sprawia,że nie do końca zrozumiałem o co chodzi. Na początku byłem przekonany,że poganin mści się na uzurpatorach,ale w pewnym momencie okazało się,że to jest zupełnie nie to :) Jak ktoś oglądał to chętnie wysłucham opinii :)
 
Oglądał ktoś The Raid?



Same pozytywne opinie o tym filmie, ale grają go w niewielu kinach i chyba będę zmuszony czekać na przełom lipca i sierpnia na DVDRipa
 
Project X - 3+/6



Trzech szkolnych loserów postanawia zorganizować największą imprezę na świecie po to by podnieść swoją pozycję w rankingach znajomych. Impreza ma zostać zorganizowana u jednego z bohaterów podczas gdy rodzice wyjadą na wczasy.



Film ( o ile to można nazwać filmem) jest do bólu przewidywalny ponieważ już tysiąc razy te motywy pojawiały się w różnych filmach. To jest: impreza wymyka się spod kontroli, jak stary przed wyjazdem mówi żeby syn uważał szczególnie na jakąś rzecz to masz gwarancje, że ta rzecz zostanie w spektakularny sposób rozjebana. I jak zwykle pojawia się jakiś cel tej imprezy (zamoczyć) i wiadomo, że nasz bohater, który do tej pory był frajerem będzie o włos od upragnionego celu ale i tak na końcu wszystko spierdoli.



Nie ma to żadnej fabuły, wątku ani jakichś wybitnie śmiesznych scen. Plusami filmów jest przedstawienie go za pomocą nagrywania przez cyfrową kamerę ( coś w koncu nietuzinkowego) oraz to, że nie ogląda się go z jakimś bólem. Raczej do oberzejenia jak się Wam nudzi i macie ciężką głowę, której nie chce się myśleć.



Ściągnąłem ten film bo zobaczyłem, że rankingowo wysoko stoi na filmweb. Nie wiem czy kino jest teraz takie denne na całym świecie czy tylko w Polsce ?
 
@Yagiel - Genialne kino, do czego Refn zdążył już nas, widzów, przyzwyczaić, z niesamowitymi zdjęciami i ociekające wręcz brutalnością. Co Cię nurtuje ? Pochodzenie Jednookiego, zakończenie filmu czy coś innego ?
 
I pochodzenie,i zakończenie,i powód dla którego zabrał chrześcijan do "piekła". w sumie to nic nie zrozumiałem :D Czytałem recenzje na filmwebie,ale tam raczej koleś rozumie tyle ile ja.
 
noodles: Jak mozna ogladac film w wersji TS? Przeciez w takich kopiach kompletnie nic nie widac - przy takiej jakosci nie dalbym zadnemu filmowi wiecej niz 2/10.
 
Yagiel uwielbiam mitologię nordycką ale jakoś takich filmów przetrawić nie mogę.. Nie cierpię jak film ma takie sceny, w których bohater przykładowo, siedzi w łódce przez 15 minut i nic się nie dzieje.. Wogóle mnie ten film nie wciągnął i w pewnym momencie już się tak wku**iłem z nudów, że zacząłem przewijać do przodu w poszukiwaniu ciekawszych scen... A może po prostu jestem za głupi do takich filmów:-)
 
noodles -- Project X jest luźno oparte na faktach. Koleś w Australii jak starzy pojechali zamieścił swój adres na myspace, i się zebrało na bibę koło 500 czy 1000 osób i tez narobili w huj szkód itp. itd. Mnie tam ten film się podobał, i sporo się uśmiałem. Taki do piwka w sam raz. I przegenialna muza.
 
cbkrzys, tak samo miałem jak to oglądałem, przewinąłem chyba z 1/3 filmu... w ogóle mnie nie porwał...
 
Back
Top