Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Jaram sie waszym czatem. Szczegolnie kaczka14 mi imponuje w ilosci bezsensownych postow i to nie tylko w tym temacie. Nie dosc, ze spamujesz to jeszcze inni biora z ciebie przyklad patrz: PudzianFan, JJ, kaczka42, a teraz cielak, pewnie tak jak ty mysla, ze przez spam mozna tutaj zablysnac :) Co do samego Boksera, nie spodziewalbym sie czegos niezwyklego, po tvn'owskiej produkcji...
 
raz sobie zrobiłem wymiane zdań i ty już mówisz że spamuje. O co ci chodzi przeszkadza ci że piszę
 
Bardzo autentyczny. Skupili się na wątku choroby córki i zaniedbania przez rodzinę, kosztem kariery.



Z wiadomych względów, zabrakło wątku "przyjaciela", czyli pana N :-)



Film oceniam, jak najbardziej, na +.
 
Niezły film, Szymon świetnie zagrał, nic nie zmienili poza imieniem narzeczonej Przemka, a potem przyszłej drugiej żony czyli Ewy, w filmie Kasia bo głupie jakby były 2 Ewy też w filmie. Historię Marcina pominęli bo nie o tym film, w każdym razie każdy chyba wie OCB. Chciałbym usłyszeć komentarz Przemka Salety do tego filmu.



P.S. Na ekranie można było zobaczyć samego Saletę i wschodzącą gwiazdę muzyki rozrywkowej Krystiana Pudzianowskiego.



EDIT: Adrian Pudzianowski



P.S. 2 W filmie był pokazany udział w "Gwiazdy na lodzie" ale to było chyba PO jego operacji...widac tam podobno też frytkę, rutowicz i jakimowicza ale nie zauważyłem.
 
MI: Ghost Protocol <- 6/10. Kilka akcji fajnych, w końcu akcja nie dzieje się w LA albo NY, trochę taka bajeczka i taki Bond 007 ale można luknąć.



[strike]Pokaż kotku co masz w środku[/strike] <- 3/10. Szkoda czasu, tylko dla fanów poszczególnych aktorów albo polskich parakomedii.



Elitarni: Ostatnie Starcie <- 7/10. Spodziewałem się ostrego kina akcji dość spłyconego jak S.W.A.T. a tu coś a`la Miasto Boga z tzw. przekazem, całkiem dobry, klimatyczny, ogólnie warto obejrzeć.
 
Gniew Tytanów - jak komuś się podobała jedynka to i dwójka się spodoba. ;) jak dla mnie ósemeczka dla takiego odmóżdżacza. :)
 
Jak ktoś Boksera nie widział, to w wyszukiwarke wpisać :



Bokser (2011) [HDTV.XviD-B89] [PL]



i można zobaczyć sobie







Ps. Kontrabanda dobry? Widzieliście już?



685869.jpg
 
Zobacz to się przekonasz. Gust to podobno indywidualna sprawa, ale w Twoim świecie to chuj wie.
 
Czytałem , ze b.dobry ten film , ale jeszcze nie ma polskiego lektora. Dopiero 13 kwietnia będzie .







Ma ktoś linka do całego "40-letniego prawiczka" do obejrzenia? Bo na ekino.tv urwany film jest. Sorki za offtop.
 
Nietykalni, na prawdę świetne kino, wg mnie lepszy od poruszającego podobny temat radzenia sobie z chorobą 50/50



Od siebie moge polecić ostatnio oglądany Perfect Sense, ciekawy sposob ukazania ogolnoswiatowej choroby na ktorej nie ma lekarstwa. i sposobu jak ludzie radzą sobie z jej kolejnymi stadiami . Piekna muzyka , zdjecia i gra aktorow no i oczywiscie musze wspomniec o świetnej koncowej scenie ... no i jest Eva Green :-)
 
Nietykalni to kapitalny film. Poruszający, do tego świetnie pokazuje zderzenie dwóch światów głównych bohaterów. Moim zdaniem też jest lepszy od 50/50, w którym irytował mnie bohater grany przez Setha Rogena, którego nie lubię.
 
Właśnie wrzuciłem na YT klasyka:


Dobra, już nieaktualne, tylko ja mogę oglądać :-)
Dla wszystkich innych jest zablokowane. :-)
 
Back
Top