Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Kaczka
YOU_DONT_SAY.png
 
"Idy marcowe" mi osobiście się bardzo podobały, no ale Gosling to jeden z moich ulubionych aktorów, a gra tam główną rolę.
 
Ostatnio wszędzie można spotkać trailery filmu Ted. Ciekawe czy to będzie jakaś dobra komedia czy kolejna kicha z której wszystkie lepsze sceny były w trailerze.







 
Reżyserem i scenarzystom jest Seth MacFarlane, "ojciec" sukcesu Family Guy-a także o odpowiednio jebnięty poziom dowcipu bym się nie martwił (chyba, że film będzie PG13 to wtedy kto wie). Ja tam obejrzę, ale wypad do kina sobie daruję.
 
Hm ... gdzieś już widziałem podobny pomysł











I nie mówię tu o wersji brytoli bo jej nie widziałem, ale amerykański remake daję radę, jest świetny z bardzo mocnym humorem na krawędzi.



A co filmu to mam duszę estety i będę napawał się widokiem Mili Kunis - geekowe zjawisko -
 
A co tam jakiś TED. Zombie Ass nadchodzą! Powiedzcie szczerze, widzieliscie kiedyś coś takiego...? :D
 
FrostBite, rozwaliłeś system, japońce są na prawdę pierdolnięci, myślałem, że po mięsożernych waginach, monstrualnych penisach ludożercach już nic głupszego, a tu jednak nowe kwiatki się pojawiają ...
 
oglądałem ostatnio Ultimate Force (z crocopem) i mimo ze nie jestem jakims znawca kina bo w sumie to malo filmow ogladam, stwierdzam że ten jest do niczego, fabula jest nudna i ogolnie malo sensowna, nie wytrzyamalem do konca
 
@Hang Lubię ten rodzaj humoru jak Family Guy, South Park czy temu podobne, wiec taż na pewno obejrze, ale oczywiście bez nastawiania się na nie wiadomo co. :)
 
Wstyd / Shame - to juz drugi film duetu McQueen & Fassbender, po niezapomnianym Głodzie stworzyli kolejny świetny, magnetyczny wręcz obraz. Magiczne są długie sceny McQueena. Pod względem technicznym, film jest świetnie skrojony. Obok filmu McQueena w ubiegłym roku tylko "Drive" potrafił tak "zaczarować" ujęciami.



Sama historia jest mocna w przekazie. Najbardziej rażąca jest dysfunkcyjność bohatera. Jego starania o poprawę stosunków z siostrą, czy o normalny związek kończą się rozczarowaniem. W końcu prowadzi, to do nieuniknionej destrukcji. Pewnie, że gdzieś to było. Jednak Fassbender robi to w mistrzowskim stylu. Każdy gest, mimika odzwierciedla emocje.



Bez wątpienia jeden z najlepszych filmów ubiegłego roku



Kiedyś była tu dyskusja o najlepszego aktora "młodego pokolenia". Gosling, Bale, Norton DiCaprio, myślę, że Fassbender można śmiało do tego grona zaliczyć, cała jego filmografia jest niesamowita, a to co zrobił w Głodzie i Wstydzie to już poziom na który mogą wspiąć się tylko nieliczni.
 
Goon'a widziałem, film jeśli chodzi o całokształt dobry, ale nie moja tematyka.
 
O hokeju najlepszy film to i tak "Cud w Lake Placid" na prawdę polecam obejrzeć kto jeszcze nie widział !
 
chyba nie. Ale z tego co wiem głównym wątkiem tego filmu jest choroba córki Przemka, jego pnoświęcenie. Może być fajny film
 
Back
Top