Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Michael Pitt wymiatał w tej roli. Najbardziej charakterystyczna postać w całym serialu. Czekam z niecierpliwością na Pinkville właśnie z nim.
 
wczoraj znalzłem czas i obejrzałem Ultimate Force z Cro Copem. Czytalem opinie, że fabuła słaba, ale sceny walki dobre. I rzeczywiście sceny walki na naprawdę wysokim poziomie ( no może trochę naciągana była walka kiedy głowny bohater grany przez Mirko walczyl z kolesiem uzbiojonym w nóż) ale i fabuła filmu jak dla mnie okazała się całkiem dobra, bo 1,5 godziny minęło mi bardzo szybko
 
Painkiller



Przecież Ultimate Force jest wybitnie słaby, nawet jak na film klasy B. Jeśli tobie takie coś, nawet się podobało i mówisz jeszcze, ze fabuła w miarę dobra, to ja wolę nie wiedzieć jakie Ty filmy normalnie oglądasz...
 
normalnie filmow nie ogladam bo nie mam na to czasu, ale to nie o tym temat. Mi sie ten film podobał nie wiem na ile to jest to, że grał tam Cro Cop ale wciagnalem sie w ten film choć był zdeko zakrecony.
 
To że amerykanom si,ę podoba to wcale mnie nie zachęca do obejrzenia :) mi to wyggląda na kolejny amerykanski hit-shit z efektami.
 
To że amerykanom si,ę podoba to wcale mnie nie zachęca do obejrzenia :) mi to wyggląda na kolejny amerykanski hit-shit z efektami.






:-)







bo takie sie filmy wlasnie teraz robi, tak jak ten prometeusz, shit na maxa a ludzie sie tym jaraja
 
Już sie głośno mowi o tym, że ma to być godny ( ???? ) następca trylogii" Twilight" ( hahahahaha ), dlatego nie pozostawiam sobie żadnych złudzeń. Zresztą film o "takiej tematyce" i PG-13, ale reklama robi swoje.



Edit. Zapomniałbym dodać najważniejsze, "Hunger games" wydaje sie "lekką zrzynką" z "Battle royale".



@up - Widziałeś już "Prometheus" ? I okazał się jednak słaby ? :-)
 
no bez przesady, nie oceniajmy filmów przed premierą :-) Choć mnie trailery Prometheusa nie chwyciły.



No i tak - wstrzymałem się z obejrzeniem Przetrwania do premiery i tyle z tego wyszło,że nie grają tego u nas w żadnym kinie. Jestem rozjebany - najpierw chcą ludziom blokować dostęp do "wartości intelektualnej",potem oskarżają, że nie chodzimy do kina i twórcy tracą, a jak przychodzi co do czego, to premiera filmu w Polsce jest miesiąc po premierze światowej, i jeszcze nie ma żadnej pewności,że uda się ten film zobaczyć w kinie.... No cóż,trzeba czekać na porządnego ripa, bo ten co śmiga po sieci, nie jest najlepszych lotów.



Ostatnio oglądałem Zapach Kobiety z Alem - Pacino to świetny aktor i potwierdza to za każdym razem. A tym czasem wracam do naparzania Brudnego Harrego :)
 
chyba raczej "nie, bo za duzo gówna wyjarałem"



tylko z tą premierą filmu w Polsce to przesadzili, 20 lipca, a w US 30 maj.
 
Według mnie można jednak sporo wynieśc z trailerów.Mniej wiecej wiem czy warto oberzeć dany film czy nie.I Prometheus to dla mnie obowiązkowy film :-) (oczywiście w kinie).
 
Ostatnio miałem trochę wolnego czasu i obejrzałem "Igrzyska Śmierci" i szczerze polecam. Wiadomo, że jeżeli ktoś ma gust do "inteligentych" filmów, gdzie każdy gest, scena ma jakieś przesłanie itp, to ten film mu się nie spodoba, ale nie nazywałbym go "gównem z efektami specjalnymi"/"następcą Zmierzchu " itp. Historia, zakończenie, rola głównej bohaterki na przyzwoitym poziomie. Osobiście nie żałuję wydanych pieniędzy.
 
Kurde, teraz jestem w kropce. Kumpel, który był w kinie mówił, że to totalny gniot i ocenia go na 0/10. "Największy gniot od kilku lat jaki oglądałem" to jego słowa. Chyba sobie jednak daruje kino i obejrzę u siebie w domu.
 
Patrząc na trailer,odnoszę wrażenie,że Twój kumpel może mieć racje. Aczkolwiek, ściągne kiedyś i sprawdzę co to.
 
W sumie dość dobre recki dają na Hataku i jeśli tam jakiś film ma pozytywną opinię to najczęściej zdarza się, że pokrywa się to z moim widzi mi się.
Wiadomo, są różni recenzenci i większość robiona jest dla 'mas" ale zdarzają się i nieznane perełki.
Co do wspomnianych wyżej Igrzysk, to film w ogóle nie w moim klimacie a i opinia o nim bardzo mierna, o wiele lepiej wypada przy tym taki John Carter.
Inna sprawa, że The Grey ma bardzo dobrą recenzją, jednak do mnie w ogóle nie trafia ...

No i Przemek dobrze prawisz z tym Prometeuszem, szczerze to żaden trailer w ostatnich latach nie zrobił na mnie takiego wrażenia i już za to należą się brawa dla Scotta
 
Igrzyska Śmierci to jakas tragedia , która ciagnie się przez 2,5 h , podczas seansu usmiechałem sie z drewnianego aktorstwa , dłużyzn ( film , mozna by okroic i chociaz jakąs wartka akcje zrobić ) , kiczu , pompatyczności . Gniot!!!!!!
 
No to ja teraz dorzuce swoje 5 groszy apropos ''Igrzysk smierci'' .Jakies 2 lata temu dalem sie namowic na przeczytanie ksiazki-przeczytalem zarowno pierwsza jak i dwie nastepne. Dobra fabula,swietne zwroty akcji-zaskoczylem sie bardzo pozytywnie



Na film poszedlem z pewna obawa szczegolnie gdy zobaczylem ze jest dozwolony od 12 roku zycia wiec wiedzialem ze sceny smierci trybutow zostana ''wykastrowane'' z wszelkiego rodzaju brutalnosci ktorej w ksiazce nie brakuje.



Jednak mimo tego znowu sie milo zaskoczylem-rezyser zrobil kawal dobrej roboty i udalo mu sie zachowac dramaturgie wydarzen.Do tego kreacje Jennifer Lawrence i Harrelsona bezbledne.



Co do minusow-miejscami mialem wrazenie ze film zostal troche zrobiony w pospiechu-jezeli ktos nie czytal ksiazki nie dowiedzial sie jaka jest sytuacja spoleczna w innych dystryktach poza 12 i Kapitolem,dlaczego prezydent tak bardzo obawia sie glownej bohaterki-troche niedbalstwa tu wyszlo.



Moim zdaniem silne 7/10. Dobrze wydane pieniadze.



Osobiscie czekam na jakis Directors Cut czy cus takiego.



Porownywanie tego filmu do ''Zmierzchu '' to jest jakas paranoja.
 
jako ze ten film skojarzył mi sie z dwoma filmami to :



http://www.filmweb.pl/film/Gra+o+przeżycie-1994-9892



http://www.filmweb.pl/film/Władca+much-1963-31127
 
Władca Much jest rewelacyjny.



Jak komus nie podobają się Igrzyska Śmierci a zainteresowany jest podobnym tematem to polecam : http://www.filmweb.pl/film/Battle+Royale-2000-34393
 
Parę stron temu ktoś napisał o serialu PRZYJACIELE (FRIENDS). Jestem na bieżąco(oglądam po angielsku-korepetytor kazał) polecam odcinek 3x24. Jest on o tym jak chłopak jednej z głównych bohaterek mówi że będzie walczył w UFC. Faktycznie, pokazują walkę z Tankiem Abbotem, a do octagonu wywołuje Bruce Buffer -15 lat. Zaskoczyło mnie to że juz w 1997 roku UFC było tak popularne.


http://chomikuj.pl/mosia1986/film/filmy+mp4+320x240/przyjaciele/sezon+3
 
Back
Top